Skoči na vsebino

Star Trek


Priporočeni prispevki

Sovicha reče Dne, 6. 7. 2023 at 10:03:

Pa ta retardiran model, k glavnega okužiš, potem ubiješ vse podanike, je res sramota za film in literaturo. Isto k uno sranje v egot k zaštihaš glavnega, kr vsi milijoni vojske izginejo. Poopee

sploh ker naj bi bili Borgi hiperinteligentni zaradi asimilacije, pa ne bi naredili nič glede slabosti, ki jih lahko vse pokonča

Povezava do prispevka

Če odmislimo, da mi gre tale M'Benga na živce (mogoče kriv igralec?), se mi zdi da je bila kar taka klasična sorta ST epizode.

SNW se mi zdi, da ima kar dobro zastavljene zgodbe (pač niso masterpiece ajde), imajo pa problem z liki. Ne vem, kr velik delež glavnih likov me ne prepriča. Še najbolj mi je kul Spock - igralec je kul in še dober glas ima.

Pike bi lahko malo manj kuhal. Drugače mi je kul kot lik in kot igralec.

Uhura je krneki. Ne tič, ne miš. Manj kot jo kažejo, bolj sem happy.

Potomka Khana dosadna k podrepna muha.

Ortegas (pilotka) ajde, še kar simpatična, čeprav na trenutke utruja.

Una, eh. Nek potencial ima ampak jo tišijo v ozadje.

Nurse Chapel, kjut ampak mi nič ne doprinese (razen boner Spocku zadnje čase)

 

Je pa res, da imam jaz čudne okuse za TV :D 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 57 minutami:

a nimajo svojo kratko mating obdobje, drugače pa so nezainteresirani, a še bodo ta lore zjebali

 

Tu zaenkrat se ni nič konkretnega zgodilo, ampak imata prav uni "telenovela" vibe vsakič, ko se srečata

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 2 urama:

Če odmislimo, da mi gre tale M'Benga na živce (mogoče kriv igralec?), se mi zdi da je bila kar taka klasična sorta ST epizode.

SNW se mi zdi, da ima kar dobro zastavljene zgodbe (pač niso masterpiece ajde), imajo pa problem z liki. Ne vem, kr velik delež glavnih likov me ne prepriča. Še najbolj mi je kul Spock - igralec je kul in še dober glas ima.

Pike bi lahko malo manj kuhal. Drugače mi je kul kot lik in kot igralec.

Uhura je krneki. Ne tič, ne miš. Manj kot jo kažejo, bolj sem happy.

Potomka Khana dosadna k podrepna muha.

Ortegas (pilotka) ajde, še kar simpatična, čeprav na trenutke utruja.

Una, eh. Nek potencial ima ampak jo tišijo v ozadje.

Nurse Chapel, kjut ampak mi nič ne doprinese (razen boner Spocku zadnje čase)

 

Je pa res, da imam jaz čudne okuse za TV :D 

Nope. Se čist strinjam. Sploh ne vem, kam točno pelje ta sezona, nekak sam stancajo epizode ven. Pa jaz ne rabim neke koncne zgodbe, ampak mi epizode delujejo nametane, pa še precej meh so

Povezava do prispevka

Dohtar gre tud men ornk na žovce, zarad igralca.  Naj ga že zamenjajo z Bonesom, magar kar naj dajo nazaj Urbano Kahlo iz rebootov, je kul, pa itak je bil originalni DeForest Kelly isto starejši kot vsi ostali. Namesto pilotke naj dajo že <Suluja pa namest khanke Chekova. Sploh ne vem, zakaj potomko Khana noter rinejo, ker tolk so Number One preganjal a nje pa ne.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Končno sem imel čas in voljo catch upat s star trekom (angina ftw). 2. sezona SNW mi je bla super, ampak najbolj me je pa presenetil lower decks. V šusu sem bingal vse štiri sezone, in se mi zdi da je res top. Discovery sezona 4 je še zmerej drek, zgodbe je v celi sezoni glih za neko dvodelno epizodo. Picard S3 pa me prav tako ni prepričal, se mi zdi da je dejansko na isti nizki stopnji kot s1 in 2, samo pač tng liki rešujejo zadevo da ni čisto brezveze. Uglavnem, se veselim SNW s3 in LD s5, ostalo pa niti ne. 

Povezava do prispevka
Undead reče pred 49 minutami:

Kje so cajti, kjer smo mel 7 sezon kvalitetnega Treka in 26 epizod na sezono...

tega ne boš dobil več nazaj, ker so sedaj vsi ST serijski, ne epizodični, ki zahteva dosti manj od piscev, pač en story arc in par subplotov, to je to (26 epizod bi bilo preveč daleč preveč razvlečeno), zato jih bo kmalu nadomestila AI

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...