Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

 

take republike ki je našemu narodu vrnila primorsko in istro

 

no je pa res da se je vašemu posrala v talar okrog ideje Velike OP centralizirane naddžave ki bi ponovno tamanila male "bratske" narode, tko da verjamem da peče šupak

 

No ta vrnitev primorske je še en jugoslovanski mit. Primorska bi v vsakem primeru in v katerikoli državi ali obliki bi obstajali Slovenci bi jo dobili nazaj v naročje. Na tem delu je živelo 99% slovencev, kam točno bi to lahko dali? Edini res aktivni uspeh Juge je bil izguba Trsta. 

Povezava do prispevka

“Medtem ko “elita” v prestolnici prižiga lučke, pije penino, se v prestižnih restavracijah nažira … V podhodih brezdomci in narkomani ležijo v mrazu ter zrejo predse …. in vedno več jih je. Na stenah pa prošnje “Janša, reši nas”. Verjamem, da bi Janez Janša poskrbel zanje.

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 33 minutami:

“Medtem ko “elita” v prestolnici prižiga lučke, pije penino, se v prestižnih restavracijah nažira … V podhodih brezdomci in narkomani ležijo v mrazu ter zrejo predse …. in vedno več jih je. Na stenah pa prošnje “Janša, reši nas”. Verjamem, da bi Janez Janša poskrbel zanje.

Tole je že prav smešno. Oprosti, ampak tile modeli se smešijo na celi ravni in če si tega ne moreš priznat ... 

 

prav žalostno, ne smešno. 

 

Še enkrat. To da je na drugi strani Janša, ne pomeni, da tem ni treba nič narest. Ker delajo - nič ne

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 37 minutami:

“Medtem ko “elita” v prestolnici prižiga lučke, pije penino, se v prestižnih restavracijah nažira … V podhodih brezdomci in narkomani ležijo v mrazu ter zrejo predse …. in vedno več jih je. Na stenah pa prošnje “Janša, reši nas”. Verjamem, da bi Janez Janša poskrbel zanje.

Grafit pod mostom na Viču je tam že več kot 10let, a so ga kaj obnovili?

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 5 urami:

Tole je že prav smešno. Oprosti, ampak tile modeli se smešijo na celi ravni in če si tega ne moreš priznat ... 

 

prav žalostno, ne smešno. 

 

Še enkrat. To da je na drugi strani Janša, ne pomeni, da tem ni treba nič narest. Ker delajo - nič ne

Kaj je smešno? Pač nalepil sem smešen tweet neke SDS fanice. Ne razumem tvojega odziva

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 50 minutami:

Tut si prajo med prejšnjo vlado, da boš sposobn tut objektivno kritizirat, pa ni blo ne

Ne ne, meni je ta vlada smeti, stranke v njej so mi smeti, in iskreno se ne nameravam udeležit naslednjih volitev. Če bo spet Janša izvoljen, to sprejemam 100 % (no, valda bom verjetno še nalepil kak meme ali smešen tweet, to je pa to)

 

Volitev se nameravam udeležit sam v primeru, da me kakšna stranka uno res preseneti s programom (obvezno trenutno neparlamentarna, za trenutno parlamentarne ne morem volit). Sicer pa samo lep lpjam med un % Slovencev, ki ne grejo volit 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 20 minutami:

Ne ne, meni je ta vlada smeti, stranke v njej so mi smeti, in iskreno se ne nameravam udeležit naslednjih volitev. Če bo spet Janša izvoljen, to sprejemam 100 % (no, valda bom verjetno še nalepil kak meme ali smešen tweet, to je pa to)

 

Volitev se nameravam udeležit sam v primeru, da me kakšna stranka uno res preseneti s programom (obvezno trenutno neparlamentarna, za trenutno parlamentarne ne morem volit). Sicer pa samo lep lpjam med un % Slovencev, ki ne grejo volit 

evo še en ko je prišel do zaključka, da je Janša najboljše v SLoveniji. 

 

@Vse_je_najslabse thoughts? :P

Povezava do prispevka

Zakaj misliš, da sem prišel do takega zaključka? Napisal sem, da ne bi volil nobene od aktualnih strank v parlamentu

 

Zdaj lahko debatiramo, če je neveljavna glasovnica glas za Janšo, to je vsekakor priljubljena parola, ampak moja neveljavna glasovnica bo v smislu, da se imajo zbrani kadri parlamentarnih strank za zamislit, ker so tako neprepričljivi, da se ne morem pripravit do tega, da bi jih obkrožil :) 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 30 minutami:

Zakaj misliš, da sem prišel do takega zaključka? Napisal sem, da ne bi volil nobene od aktualnih strank v parlamentu

 

Zdaj lahko debatiramo, če je neveljavna glasovnica glas za Janšo, to je vsekakor priljubljena parola, ampak moja neveljavna glasovnica bo v smislu, da se imajo zbrani kadri parlamentarnih strank za zamislit, ker so tako neprepričljivi, da se ne morem pripravit do tega, da bi jih obkrožil :) 

Hmm ... prav zato. Neveljavna glasovnica ne obstaja. Oz. neveljavna glasovnica bi bila opcija, če bi se recimo 90% slovencev odločilo zanjo (s tem je pokazano neko simbolno nezaupanje celoti političnega sistema - ker si načitan me boš morda spomnil v katerem romanu se zgodi nekaj podobnega). Tako pa je tvoje sporočilo - sporočilo, ki dlje od tebe ne pride. Nesmiselno dejanje, ki nima druge kot simbolično vrednost (zate in nikogar drugega)

 

Do česar pa smo prišli pa je do tega kar sem sam že dolgo nazaj govoril : Janša je najboljša opcija med slabimi. Kar je grozljivo. In v nekem smislu je grozljivo, da to začenjajo razumeti tudi levičarji 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

 

Lol, vse je boljše od tega. Današnja vlada ne ve kaj dela in je še vedno neprimerljivo boljša.

to je poanta!

 

ne, ker je predpogoj vlade, da dela. nedelujoča vlada je zelo redko (oz. samo v skrajnih primerih) boljša od delujoče vlade, ki dela prvo v svoje dobro. 

Povezava do prispevka

ni nujno vse ima svoje posledice

jaz verjamem v kvantni preskok

 

vse se zacne pri sebi in koliko cenis svoj glas

to da je vrzen stran, ce ne gres glasovat oz da je podarjen zamgovalcu je sistemsko, matematicno res. ampak moralno in upam rect realno ni absolutno res ker

 

to lahko glumijo dokler pol ljudi ne gre volit, recimo

 

ma ko ne bo slo volit 80% 90% volilcev, se bo folk zamislil kdo nam vlada in kaksno podporo DEJANSKO imajo pri narodu

takrat tej izgovori o relativni vecini ne bodo vec pili vode in se bo zgodil kvantni preskok IMO in renesansa na politicni ponudbi

 

ker to levi, desni, demokrati in republikanci ovo ono je samo nacin deli in vladaj.. volitve so iluzija, ze zdavnaj so jih zmanipulirali.. edini nacin, da se temu upres je da ne sodelujes.. vse ostalo je ultra zajeb in podpiranje drkanja folka v glavo

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

ni nujno vse ima svoje posledice

jaz verjamem v kvantni preskok

 

vse se zacne pri sebi in koliko cenis svoj glas

to da je vrzen stran, ce ne gres glasovat oz da je podarjen zamgovalcu je sistemsko, matematicno res. ampak moralno in upam rect realno ni absolutno res ker

 

to lahko glumijo dokler pol ljudi ne gre volit, recimo

 

ma ko ne bo slo volit 80% 90% volilcev, se bo folk zamislil kdo nam vlada in kaksno podporo DEJANSKO imajo pri narodu

takrat tej izgovori o relativni vecini ne bodo vec pili vode in se bo zgodil kvantni preskok IMO in renesansa na politicni ponudbi

 

ker to levi, desni, demokrati in republikanci ovo ono je samo nacin deli in vladaj.. volitve so iluzija, ze zdavnaj so jih zmanipulirali.. edini nacin, da se temu upres je da ne sodelujes.. vse ostalo je ultra zajeb in podpiranje drkanja folka v glavo

 

 

 

 

zato sem prej rekel to je nek idealizem. 

 

realnost pa je da bo nekdo zmagal. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...