Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Faaak

 

Tričetrt leta je zaradi nagajanja bilo potrebno, da bo vlada lahko končno pričela delati v sestavi kot so si jo zamislili. In potem kup patronov komentira kako ne delajo tega pa onega...

 

Sedaj pa kar pogumno zagrizt v delo po planu, ki jim je bil cel ta čas onemogočen/otežen!

 

"Vlada Roberta Goloba bo torej po osmih mesecih začela delovati v sestavi, kot si jo je koalicija zamislila na začetku."

 

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-s-55-glasovi-potrdil-listo-ministrskih-kandidatov/655412

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Torej vlada ni mogla delovati brez ministrstva za solidarno prihodnost ali kaj se že imenuje, z lahkoto pa lahko deluje brez ministrstra za notranje zadeve. Je Janković spet posodil kakega kolega z nepravnomočno obsodbo, da svetuje v privat kapaciteti? 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Kako deluje sistem kot celota, ti bo zgleda najbolj razumljivo s prikazom simpl primera -  za tečt uporabljaš noge, ampak če te kdo s kolom udari po glavi vedno, ko se nameniš tečt, sigurno ne boš enako dobro odtekla svojega plana, kot če te ne bi, čeprav za tek glave ne rabiš neposredno.

 

lp

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

Torej vlada ni mogla delovati brez ministrstva za solidarno prihodnost ali kaj se že imenuje, z lahkoto pa lahko deluje brez ministrstra za notranje zadeve. Je Janković spet posodil kakega kolega z nepravnomočno obsodbo, da svetuje v privat kapaciteti? 


Drzava/vlada je ves cas imela ministrstvo za notranje zadeve. Zakaj lazes?

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 22 minutami:


Drzava/vlada je ves cas imela ministrstvo za notranje zadeve. Zakaj lazes?

A ne znata brati ali pa namenoma zavajata kaj sem napisala. 50/50 po moje. Samo za dobrobit tistih bolj počasnih, ni ministra ne ministrstva. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Saj pa si napisala, da z lahkoto deluje brez MNZ... Ali pa oni "r" namesto "v" ni bil zatipk in je to res neka čist druga beseda, ki je ne razumemo in ne pomeni ministrstvo?

Zatipk. Glede na to, da govorim naprej o eni osebi, je jasno, da ne govorim o ministrstvu. Ampak dobro, če hočeš ustvarit vtis, da sem napisala nekaj drugega kot sem, lahko. Ni nič manj kot bi pričakovala od tebe. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Tnx za pojasnilo. Napisala si torej ministrstvo in midva s @kmjr sva prav razumela... ampak v bistvu nisi mislila ministrstvo. Razumem zdaj.

Ne nisem. Napisano naj bi bilo ministra, ampak sem zmrvcvarjeno črkovanje res opazila šele ob tvojem prejšnjem sporočilu. Bom pa zaključila s tem, ker je jasno iz sporočila, da govorim o eni osebi in ne organizaciji. 

 

Dopuščam pa, da je manjko Ministrstva za solidarno prihodnost, tisto kar je držalo državo nazaj pri genialnih potezah okoli povišic sodnikom in drugih amaterskih potezah vlade. Bo sedaj vse bolje.  Močno me spominjajo na vlado Borisa Johnsona, ko kljub ogromni večini, sploh niso potrebovali opozicije, da bi se rušili. 

Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

A ne znata brati ali pa namenoma zavajata kaj sem napisala. 50/50 po moje. Samo za dobrobit tistih bolj počasnih, ni ministra ne ministrstva. 

Napisala si: "Torej vlada ni mogla delovati brez ministrstva za solidarno prihodnost ali kaj se že imenuje, z lahkoto pa lahko deluje brez ministrstra za notranje zadeve. "

Okej, na Irskem je morda "ministrstra" bližje besedi "ministra" kot "ministrstva" sam meni zgleda drugače. Ne vem po kakem kriteriju bi ti lahko imela prav   :)

 

Pač, peče jih ritka zaradi solidarne prihodnosti.

 

Če bom kdaj minister bom zahteval ministrstvo za raziskovanje rudnin in izbugo časa.

 

 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 24 minutami:

Pač, peče jih ritka zaradi solidarne prihodnosti.

 

Ne Solidarna prihodnost je neomejeni vir norcevanja. Ce bi Sloveija imela kake solidne politicne satirike (jih ima?), bi bil to po moje eden bolj bogatih virov. Se bolj zabavno je pa, da so jim dali gradnjo stanovanj. Predvidevam, da celo ministrstvo nima enega leta iz faksa za gradbenistvo, kaj sele delovne dobe na podrocju infrastrukture. Ko se pogleda na stran ministrstva ga vodijo dva sociologa in en filozof. Kot FDV-jevec nimam nic proti fakulteti, ampak po studijih o stanovajnski politiki in infrastrukturi pa ni poznana.

 

 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 5 minutami:

Ne Solidarna prihodnost je neomejeni vir norcevanja. Ce bi Sloveija imela kake solidne politicne satirike (jih ima?), bi bil to po moje eden bolj bogatih virov. Se bolj zabavno je pa, da so jim dali gradnjo stanovanj. Predvidevam, da celo ministrstvo nima enega leta iz faksa za gradbenistvo, kaj sele delovne dobe na podrocju infrastrukture. Ko se pogleda na stran ministrstva ga vodijo dva sociologa in en filozof. Kot FDV-jevec nimam nic proti fakulteti, ampak po studijih o stanovajnski politiki in infrastrukturi pa ni poznana.

 

 

 

Ne bi se mogla bolj motit :D

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 minutami:

Solidarna prhodnost v Sloveniji = uspešni in sposobni podjetniki delamo ko prasci, državni prašič nam pobere davke in jih da klošarjem ala kmjr in podobni komunistični svojati:rofl:

a nisi ti zadnjič napisal, da delaš dve uri na dan, glej da ne boš izgorel, rabimo tvoj denar

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

fak, prav želim si v ta muzej preden bo skenslan

 

ko bom v LJ naslednjič grem ziher

 

vstopnine itak ni ampak prostovoljni prispevki

 

pa broške lahko gledaš ki jih je Boscarol prispeval , vidim v opisu zdej da je tip delal nekoč na Radio Študent :w00t:

 

https://muzej-slovenske-osamosvojitve.si/zbirke/

 

edino mi malo delovni čas ne odgovarja, the fuck is this?? 

 

image.thumb.png.ce58ad67368809e072c675f935df6c81.png

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 8 urami:

3ristg3vr7ea1.jpg?width=800&auto=webp&v=

 

a ste vidl to umetniško inštalacijo? ponazarja srče jožeta pučnika. lahk trikrat ugibate v katerem muzeju se nahaja. 

 

you can't make this shit up res, desničarji ste klovni. 

Kul luči. 

 

Kar se pa delavnika tiče je pa tipično,ss se v od države financiranih projektih nihče ne bo pretegnil. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 16 urami:

pa broške lahko gledaš ki jih je Boscarol prispeval , vidim v opisu zdej da je tip delal nekoč na Radio Študent :w00t:

 

edino mi malo delovni čas ne odgovarja, the fuck is this??

 

s temi broškami je Boscarol zaslužil prvi večji denar v življenju,- delal jih je pa v kompaniji s Tomažem Domiceljem. :)

 

OK, tole je res smešen urnik in zdaj mi je jasno, zakaj je bilo lani manj obiskovalcev, kot je dni v letu (350).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...