Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

saosin reče pred 1 uro:

Ne se jebat budi ti si dejansko bolan

 

Ne, on nas samo opominja, da ni razlike, ce se Golob dotakne zgodovine ob praznikih pa Janezovimi tedenskimi izpadi.

 

 

BuDi reče pred 24 minutami:

Evo, še Mahnič bo ob 250€

 

Kul, se 59998 takih kazni, pa bodo dohiteli vse izdane pod Janso.

 

Aja ne, ne bodo, ker so bile tiste nezakonite pa jih moramo vracati.

Eh.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 20 urami:

In seveda žalite direktno vi mene @Chenier z "ničetom" in pred tem @NixoN s tem da "sem spizdil". 

 

Jaz vam samo pravim, da imajo Slovenci radi davke, če jih plačuje sosed in si predstavljajo pravično zdravstvo s tem da en plača 1500€, drugi 150€.

Če sem te s tem užalil, ko sem napisal da "si spizdil v tujino" pol si res ena super težka snežinkica. Sej ne da ti prcaš že precej časa zgolj z eno agendo, mrš.

 

 

ana reče pred 19 urami:

Ker je že bili kronanje, eden od konzervativcev je izjavi, da tisti, ki so republikanci in ne monarhisti, naj se pa preselilo v državo, ki jim ustreza. 

 

To je najbolj reakcionarno razmišljanje, kjer se vsakomur, ki se ne strinja s prevladujočim pogledov pove, da naj spoka ven iz države ali ostane v tujini. Če se prepričaš, sa je vse najboljše v tvoji dolini ali na tvojem hribu, ni treba it pogledat v sosednjo vas, kaj oni delajo boljše. 

Ti najbolj ne razumeš poanto moje trditve o spizdenju v tujino. Je pa zanimivo, da zmoti to ravno te, ki so "spizdili"...

 

Feget reče pred 17 urami:

Žal je tako je na mn3njalniku, še če bi Steven Hawkings tukaj postal zlate modrosti, bi se mu vsi smejali in ga označevali z opičnjakom, če ne bi opeval levičarske komunistične parolice.

 

Dajte levičarji raje še malo povedat o tem kako je cool otrokom v vrtcu dajati hormonske blokatorje, kako moški lahko rojevajo otroke in kako obstaja 76 spolov, med drugim tudi dvospolni šaman indijanec:rofl:

Ti feget si pa itak ena taka posebna cvetka, ki v večini svojih postov poveličuje svojo malenkost in zaničuje večino ostalih, mrš.

 

 

Dokler se ne bo spremenil odnos nekaterih uporabnikov tu gor in jim ne bo zgolj do prcanja, do takrat lahko ti uporabniki pričakujejo določene odzive od večine uporabnikov. Sam ne bit pol užaljene MEGA snežinkice. :P

Povezava do prispevka

@ana

Morda mi je res mal pokrovko zatresl, poanta je pa v tem, da če se odločiš zapustiti domovino iz kakršnih koli razlogov je tvoja osebna odločitev in me ne moti. Moti me pa, ko nekdo tak potem udriha po vsem kar se v domovini dogaja in se naslanja nad patetiko naroda, ki je v večini upogljiv in bukov, hkrati pa sebi opravičuje svojo odločitev, čeprav se v tujini počuti kot tujec, kar mu povsod dajo jasno vedeti (čeprav te sprejmejo medse).

Povezava do prispevka

mene je smesno kako @NixoN tule ze dve strani nabija njegov hejt do gasticev ki so se obdrzali volilno pravico v stari tasci domovini ces kako se ti pocutijo in kako se jih v tujini ima, ker se ti drznejo komentirat (komicno) stanje v Sloveniji. 

 

Ocitno se on s tem vec ukvarja kot mi gastici :rofl:

 

In seveda mi je interes kaj se v Sloveniji dogaja in sprejema ce ne drugega zaradi nepremicnine

uredilo bitje VonGriffin
  • Račka +1 1
  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Haha, zdej že hejtam gastiče, ker sem "užalil" enega in očitno "prizadel" drugega. Se opravičujem obem, pa še ktermu zraven, da ne bo potem jokanja. Sicer pa se imejte lepo še naprej in nadaljujte po svoji najboljši moči, saj vemo kako to gre. ;)

Se umikam iz te debate, da ne bo preveč snežink.

Povezava do prispevka

To je klasična taktika teh forumskih jokic, Nixon. Najprej glasne dan za dnem, pol pa jokanje o komunističnem zatiranju svobode govora. Ignore teh spačkov, ker znajo samo jokat, v real life pa bi bile tiho kot miške in gledale v tla. 

 

Also Luka Mesec: "Napovedal, je da bo šla reforma centrov za socialno delo v smer, ki jih bo administrativno razbremenila in se jim odmeri več časa in možnosti za to, da socialni delavci prepoznavajo in pomagajo ljudem na terenu, ki se znajdejo v takšnih ali drugačnih stiskah. "Bistveno lažje, kot blažiti posledice nasilja je prepoznavati vzorce, ki vodijo v nasilje in jih preprečevati," je poudaril." 

 

Podpiram. Center za socialno delo je v bistvu postala administrativna ustanova in socialni delavci sploh ne morejo več uresničevati svojega poklica, ker so v vlogi tajnice. Žal pa smo spet pri obljubah, ki najbrž ne bodo uresničene ...

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 21 urami:

Ne, ni. Prosim zalimaj poste tega uporabnika, ki lima gore in ljudem napoveduje jame, bom obsodil tudi tisto BP. Samo zgleda ta uporabnik ne piše v temah, ki jih sam berem 

 

Ne deli se neumnega prosim. Cel lajf ti je ta forum in sedaj naj ti jaz iščem poste, ki si jih sam lajkal in odobraval. Si potuhnjena lažnjiva pizda in lohk te je sram. 

  • Nekul -1 3
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Dobre ideje je treba prevzeti...

 

https://n1info.si/novice/slovenija/golob-po-dveminutnem-pogovoru-s-kucanom-pobudo-prevzemamo/

 

P.S.: Opažam, da kar nekaj ljudi viha nos nad idejo, da za zdravsvtvo da več, kdor ima več. Ne razumem, zakaj jaz ne bi dal mogoče 20€ (runda pirov s kolegi) več in pokril razliko nekomu, ki se bori iz meseca v mesec, da preživi... Saj je razum, jezik za komunikacijo in solidarnost tisto, kar nas loči od živali, barbarov... in zgleda tudi desničarjev.

Povezava do prispevka

Da namesto da se spodbuja ljudi da le prezivetje ni dovolj in je potrebno za vec kaj postoriti in ne cakati na miloscino bi nekaterim takim drzali stango in se vecjo odvisnost od drzave. Jaz zasluzim vec ker se od srednje dalje trudim za vec temu tudi placujem visje davke. „Solidarnost“ ni nic drugega kot kraja tujega truda in spodbujanje povprecnosti

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
IBAN prejemnika SI56 0110 0888 3000 073
Referenca prejemnika SI19 zzzzzzzz-vvvvv-sssssss
zzzzzzzz = 8 mestna davčna številka zavezanca
vvvvv = 5 mestna šifra dajatve
sssssss = 1 do 7 mestna številka (številka odločbe, sklepa ali drugega akta), kadar jo dodatno določi nadzornik

 

Evo tomažek, plačaj vsak mesec, in ne 20 evrov ampak 200 dej, da bo zaleglo!

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Ne morejo vsi biti več, če se še tako trudijo. Navsezadnje pa tudi tovarne (in marsikdo) rabi navadne delavce in tudi nekvalificirano delovno silo. A potem se strinjaš, da je tudi tem treba dvigniti plače? Bo desničarski lastnik firme vesel, če bo moral osnovnega fizikalca še več plačat ali pa, če sploh ne bo dobil delavca, ker bodo vsi nekaj več?

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 3 minutami:
IBAN prejemnika SI56 0110 0888 3000 073
Referenca prejemnika SI19 zzzzzzzz-vvvvv-sssssss
zzzzzzzz = 8 mestna davčna številka zavezanca
vvvvv = 5 mestna šifra dajatve
sssssss = 1 do 7 mestna številka (številka odločbe, sklepa ali drugega akta), kadar jo dodatno določi nadzornik

 

Evo tomažek, plačaj vsak mesec, in ne 20 evrov ampak 200 dej, da bo zaleglo!

 

He he he lol kako izvrstno si spet pribil. Vsa čast! Komaj diham od smeha.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Clovek ob trenutni  manjku  sile lahko tudi dober delavec doseze vec. Zakaj pa v AT lahko dobi delavec v proizvodnji 1700 neto? 


desnicarski lastnik firme dela le z enim mitovim dobicek . Podjetje obstaja le in samo za ta namen. Brez delavca je le prazna hala

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 minuto:

Ne vem, a si pozabil da se vsak mesec od plače odvede progresivno, brez kapice obvezno zavarovanje. Še ta del enakosti, ki je predstavljalo dodatno zavarovanje je treba posocializirat

 

Točno tako in noben te ne bo vprašal za mnenje he he he lol. Dobi volitve najprej, potem pa bomo mi javkali mogoče.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 minutama:

Clovek ob trenutni  manjka sile lahko tudi dober delavec doseze vec. Zakaj pa v AT lahko dobi delavec v proizvodnji 1700 netü?

 

 

Ker v Sloveniji desničarji ne znajo voditi podjetij (v večini) in ne zaslužijo dovolj, da bi delavca lahko plačali bolje.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Ker v Sloveniji desničarji ne znajo voditi podjetij (v večini) in ne zaslužijo dovolj, da bi delavca lahko plačali bolje.


Nihce ne brani levicarjem in delavcem odpreti lastnega podjetja. Pa se izkazite na trgu

 

z Interesom cakam na prva samoupravna podjetja

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 4 minutami:


Nihce ne brani levicarjem in delavcem odpreti lastnega podjetja. Pa se izkazite na trgu

 

Odpirajo in imajo, po večini manjša podjetja z dosti višjo dodano vrednostjo. Levičarji so v večini uživači in se ne bodo cele dneve grebli za posel in izkoriščali poceni delavce, da si grabijo keš v svojo malho. Desničarji pa samo o tem kako čim več nagrabiti razmišljajo večino življenja in gre dosti mimo njih.

 

Večina desničarjev, ki poznam, so čez minule praznike še večino delali. Levičarji pa si jajca čohali nekje po potovanjih in piknikih celih 10 dni.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

P.S.: Opažam, da kar nekaj ljudi viha nos nad idejo, da za zdravsvtvo da več, kdor ima več. Ne razumem, zakaj jaz ne bi dal mogoče 20€ (runda pirov s kolegi) več in pokril razliko nekomu, ki se bori iz meseca v mesec, da preživi... Saj je razum, jezik za komunikacijo in solidarnost tisto, kar nas loči od živali, barbarov... in zgleda tudi desničarjev.

Se strinjam. Tudi jaz ne štekam, zakaj je progresivna obdavčitev tak bavbav. Meni se zdi povsem v redu, da plačam več kot nekdo s podpovprečno plačo. Pač kot skupnost smo močni, kolikor poskrbimo za šibkejše člene - bolne, ostarele, odvisnike ... Vsekakor boljše poskrbet, kot pa imet vsako leto več ulic preplavljenih z odvisniki, šotori in kriminalom, kot v najboljšem systemu na svetu(tm). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...