Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Navedek

Inflacija v Sloveniji je še naprej visoka: v novembru je na letni ravni znašala deset odstotkov (oktobra je bila 9,9-odstotna). K temu so največ, 3,1 odstotne točke prispevale višje cene prehrambnih izdelkov. Hrana in brezalkoholne pijače so se namreč v enem letu podražile za 19 odstotkov, so izračunali na državnem statističnem uradu (Surs).

https://www.delo.si/gospodarstvo/novice/novembra-inflacija-ostala-pri-visokih-desetih-odstotkih/

 

Potrosniska kosarica deluje super.

uredilo bitje ana
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Desničarska analiza referendumov, ki so jih sami izsilili (janez juhant komentira)

 

Navedek

Je pa ta referendum uspel Slovence še bolj razklati in potisniti nazaj v revolucionarne čase.

 

Navedek

Vendar se zdaj vsaj v formalni demokraciji kljub temu ne bomo pustili kar utišati, čeprav vladajoči to hočejo, zato verjamem, da tudi ta referendum ni zadnja beseda!

 

 

Pa potem desničarska analiza slovenstva

 

Navedek

Slovenci so narod? Ne, Slovenci so pleme!

V nedeljo, 27. novembra leta Gospodovega 2022, se je dokončno potrdila moja teza, da Slovenci (še) nismo narod, ampak precej nenavadna, kolektivno mentalno pohabljena plemenska skupnost.

Za portalplus, Denis Poniž (not kidding, PONIŽ je njegov dejanski podpis in predvidevam tudi resnični priimek)

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
ana reče pred 27 minutami:

 

Full je to povezano... goska :) Objavljanje košarice izdelkov v Sloveniji povzroča inflacijo. Kaj ko bi se raje gnoja držala?

 

Prav vidim kak zabavna moraš biti v družbi. Ena tistih ob kateri 90% omizja zavija z očmi in vljudnostno kima, ker itak ne pridejo do besede, ker ma ena kura o čistor vsaki temi svoje strokovno mnenje. Pa naj bo to politika, zdravstvo, mehanika, metalurgija, kuharija...

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

 

Full je to povezano... goska :) Objavljanje košarice izdelkov v Sloveniji povzroča inflacijo. Kaj ko bi se raje gnoja držala?

 

Prav vidim kak zabavna moraš biti v družbi. Ena tistih ob kateri 90% omizja zavija z očmi in vljudnostno kima, ker itak ne pridejo do besede, ker ma ena kura o čistor vsaki temi svoje strokovno mnenje. Pa naj bo to politika, zdravstvo, mehanika, metalurgija, kuharija...

 

 

A lahko prosim brez osebnega žaljenja in napadov? 

 

Hvala. 

  • Račka +1 3
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 8 minutami:


In nekatere drzave se z njo soocajo bolje kot druge. To ti je „kura“ zelela povedati 

 

Nope, je kr lepo pljuvala po ukrepu nase države. Katerega očitno niti ne razume niti ne bil namenjen njej (predvidevam), če bi bila tu. Ostalih držav ni omenjala, kaj sele da bi recimo primerjala kak ukrep iz Irske recimo.

 

Tak da je njen doprinos k debati vreden manj kot kurji drek.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 49 minutami:

 

Full je to povezano... goska :) Objavljanje košarice izdelkov v Sloveniji povzroča inflacijo. Kaj ko bi se raje gnoja držala?

 

Prav vidim kak zabavna moraš biti v družbi. Ena tistih ob kateri 90% omizja zavija z očmi in vljudnostno kima, ker itak ne pridejo do besede, ker ma ena kura o čistor vsaki temi svoje strokovno mnenje. Pa naj bo to politika, zdravstvo, mehanika, metalurgija, kuharija...

Nekateri smo pač vsestranski.

 

Dragec, če malo manj resno stvari jemlješ, je življenje precej bolj zabavno. Sedaj pa hitro primerjat cene v košaricah, da boš prihranil.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 14 minutami:

Drugače pa je inflacija v Slo med nižjimi, al ne?

V primerjavi z Estonijo. Mislim, da je slovenska nad evro (emu) povprečjem.

 

Drugače pa ne tu ni košarice, inflacija je visoka, vseeno pa malo nižja. Vsekakor pa država ne podcenjuje intelekt ljudi z raznimi košaricami kot ukrep za blažitev cen. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

To bo ja :rofl: Bolj: nekateri ste pač taki, ki vas v rl družbi noben ne prenaša in se pač pucate po internetih.

Malo ti para uhaja skozi ušesa. Lahko analiziraš kakšna sem jaz v RL na Gnoju, v tej temi se mi pa zdi to precej neumestno.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 8 minutami:

Malo ti para uhaja skozi ušesa. Lahko analiziraš kakšna sem jaz v RL na gnoju, tu se mi pa zdi to precej neumestno.

 

Na gnoju zaradi takih kot si ti in tebi podobnih ne sodelujem že eno leto. Ne vem, če si seznanjena, imajo gastiči (VG, Andrejus, Boris...) tudi uradno prepoved lastnika foruma (Febota) sodelovanja tukaj že dolgo (na gnoju se komot pucajo vaše frustracije s Slovenijo). Zato se držte svojega peskovnika.

 

Uhaja mi para hehe... dol mi visi zate, zakaj bi se žrl zato? Ti hodiš prcat, ne jaz

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...