Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

BuDi reče pred 5 urami:

FjwzzC7WYAA1pUc?format=jpg&name=large

 

V bistvu s tem Kučan sebe opisuje in hkrati izraza svoje stališče, da sta oba sistema nekak isti k**** :huh::rolleyes:.

 

Podobna fora kot tista s kozarcem na pol polnim pa pol mas kako pesimist, optimist, ... vidjo situacijo s tem, da je tukej ocitno, kako dolocene sisteme komunist vidi.

 

Mislm, da smo se ze nekak iz zgodovine naucili, da diktatura ni sustainable in se vedno sama vase pogrezne.

 

Mi je bolj všeč izjava od Churchilla na podobno temo (s tem, da je to izjavu v prejšnji eri, eni se pa še kr ne naučijo):

 

democracy is the worst form of government – except for all the others that have been tried.”

 

 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

 

Taki smo v večini :devil: Hohoho... te peče? Zgleda fejst :D

Sploh ne. Dokazujejo natanko tisto kar sem jaz ze ves cas verjela. So useful idiots za takrat, ko "nasi" niso na oblasti. Dobro za Goloba ali kdorkoli drug je nov mesija, ne pove pa to prav veliko intelektulanih sposobnostih slovenske civilne druzbe. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče Pravkar:

Sploh ne. Dokazujejo natanko tisto kar sem jaz ze ves cas verjela. So useful idiots za takrat, ko "nasi" niso na oblasti. Dobro za Goloba ali kdorkoli drug je nov mesija, ne pove pa to prav veliko intelektulanih sposobnostih slovenske civilne druzbe. 

 

Potem so desničarji tudi hinavci, ker niso kolesarili ob flopsih Janševe vlade? Torej so konformisti in hkrati hinavci, levi pa samo hinavci?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

 

Potem so desničarji tudi hinavci, ker niso kolesarili ob flopsih Janševe vlade? Torej so konformisti in hkrati hinavci, levi pa samo hinavci?

Logika dragec. Kolesari samo ena stran, druga ni kolesarila prej, ne sedaj.  

 

Sicer so pa te levicar, desnicar debata bedarija. Ce se hocete v Sloveniji iti delitev na nase in vase se kar igrajte v svojem peskovniku. So pa ZDA in VB lep primer kam to pripelje. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Lažje kritizrati kup gnoja, če ga gledaš od daleč, kot če si v njem notri :)

 

Dejstvo je da je slovenska politika res poden od podna, ljudje pa nategujejo drug drugega za par evrov. Pač scum ljudje v scum družbi. Imamo pa svinjsko lepo državo in lokacijo. Tako da jaz nikoli ne bi šel v tujino samo zaradi tega. Priznam pa da take lenuhe, nesposobneže in smrduhe težko še kje po svetu najdeš, razen pri naših južnih bratih.

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Ma ja... saj to je isto kot zdravljen alkoholik ali kadilec recimo... ima največ solit pamet vsem okrog sebe kako je to škodljivo :D

Malo zalostno je gledat od dalec par stvari. Sem ze rekla, da je prav olajsanje, da imam izgovor ne volit v Sloveniji. Vcasih je lazje opazit sprememebe, ko nisi sredi dogajanja vsak dan. Kadar sem v Sloveniji opazim dve stvari, vedno bolj vozite po omejitvah in vedno bolj ste skregani. 

 

Edit: Niti priblizno ni v tujini vse boljse. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Meni je pa zabavno da pri nas mnogi vidijo drek samo drugje.
"Kaj se ljudje pritožujejo nad slabimi plačami, sem bila na dopustu v Albaniji, pravijo tam, da je še slabše, da mi je videti kako bi tam živeli, pa se tam noben ne pritožuje."
"Kaj se ljudje pritožujejo nad inflacijo, v Anglijo naj pogledajo... tam je... aja, nižja kot pri nas... no vseeno, poglej kako je tam slabo"

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...