Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 24. 3. 2023 at 8:10:

Cel svet pravi, da je tak šus. Ampak ja, ziher se bo najdo kak edgy kmet.

 

Kakorkoli, če si ljubitelj carske akcije, dobrega world buildinga, pol ti bo odlicen. Plus ima sceno ki bo šla v top 10 najboljsih akcijskih scen sploh. 

Od asasini obstajajo do 90 % pooulacije je asasinov

Povezava do prispevka

Dedek gre na jug. Nisem ljubitelj slovenskih filmov, zato nič veliko ne pričakujem od njih. Zato me je ta celo pozitivno presenetil. 7.5/10

Nekaj sladkega. Tudi slovenski film režiserja Tina Vodopivca. Lahkotna komedija z nekaj pridiha romantike. 5.5/10

 

Najbolj hecno je, da v nobenem od obeh slovenski filmov ni bil prevladujoč jezik slovenski :D

Povezava do prispevka

Ticket to Paradise (2022)

Ne moreš oporekat kemiji med Cloonijem in Robertsovo, ni glih top film, ima pa svoj čar.

 

No Sudden Move (2021)

Na nek način tipični Soderbergh, čeprav ne najboljše njegovo delo. Mogoče malce bolj temačen. Všeč mi je bila underline premisa, da bogati bogatijo z lahkoto naprej, revni nastradajo in kako lepo je zadeva povezana z

Spoiler

avto industrijo in onesnaževanjem

 

Povezava do prispevka

freeway-reese-witherspoon - Little White Lies

 

https://www.imdb.com/title/tt0116361/

Freeway - nadvse navdušujoč B-movie, ki je krimič, komedija, napet triler... Ne vem, men je bil fenomenalen film, končno tist občutek, ko najdeš neko vsebino, ki te cel čas preseneča, ne pa da je vse po istem kopitu... Priporočam močno; dobra zgodba (rdeča kapica), fenomenalni liki, hudi dialogi.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Super Mario Bros Movie

 

Je za pogledat. Sinhronizacija ni bla slaba, reference so ble kul (nisem pričakoval, da bodo not uturil starega Marija in tok velik Mario Karta), animacija je bla top notch, za otroški film je kar velik akcije, vmes rata Mad Max Fury Road, pa ena Luigi scena je na smrt prestrašla mojo 4letno nečakinjo (ampak še zmer je gledala skozi prste :D)

 

Ocena: Tanooki & Cat Mario/10

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Blackout (2022)
Kolikor mi je Josh Duhamel kul za v akcijade, je tole čist klišejsko, pozabljivo in meh

 

Malnazidos (2020) aka Valley of the Dead (2022)
Dost zabaven zmbi film, klišejska osnova ampak narejena na pravi način. Španci znajo delat filme

 

Altered Carbon: Resleeved (2020)
Ker sem pogledal serijo sem moral pogledat še tale film. Meni ni čisto sedel v timeline in se vidi da je japonski pristop.🙂 Zadnji fajt je res dobro animiran.

Povezava do prispevka

Scanners (1981)

 

Za ta film vem in mi je bil zanimiv odkar sem bil bil otrok. Na videokasetah je bil velikokrat trailer na začetku. Ampak sem ga šele zdaj gledal. Film je počasen in poln nekih dialogov ter mi je razbil famo okrog njega samega. Na smrt sem se dolgočasil.

Povezava do prispevka

The Artifice Girl (2022)

 

https://www.imdb.com/title/tt20859464/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_artifice

 

 

Presenetljivo dobr film tko da ne se ozirat na IMDB ocene k zgleda da je nek conspiracy theory v igri da si je tko nezasluzeno prilastil status povprecnega filma :). Je neki v stilu Ex Machina in The Man from Earth tko da ce ste v iskanju hrane za mozgane priporocam :).

Povezava do prispevka

Pogledal AIR - 7/10 

 

Biografsk film o tem kako je takrat se underdog Nike zvabil rookieja MJa v svoje vrste.

Veliko boljsi od tetris biopica kjer sploh nisi vedel kaj gledas komedijo,dramo, espionage triler, akcijo?

Barva ter kontrast mi greta pa ze posteno na kurac pri teh modernih filmih.

 

Povezava do prispevka

slab delivery zanimivega koncepta, premalo ozadja, gradnje karakterjev. slaba igra igralcev, ki se sicer bolje znajdejo tudi v zahtevnejsih vlogah, overacting - tudi namenski, butast potek zgodbe, luknjasta zgodba. film se ne jemlje prevec resno in je na trenutke izredno zabaven ali namenoma ali pa ker je tako slab in neumen, da je ze smesen. overall time well spent :D 

 

tlrd: zabaven, nezatezen film z neizkoriscenim potencialom

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...