Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

The Pope's Exorcist. 


Ma kar okej in zabaven, v bistvu že mal vleče na marvel pizdarije.

Tak "comic book vibe" je, prav campy. Film se ne jemlje preveč resno.

Pa Russell Crowe res dobro odšpila vlogo, prav paše not. 

uredilo bitje Dog
Povezava do prispevka

The Whale - ceprav ga gledal na letalu, utruhje kot pes, me je lepo držal 2 urci. Že dolgo me ni kak film. Vsekakor vredno ogleda

 

Air - kaj pa vem, ena velika reklama za Nike, superca za Američane ki obesedeni z zgodbami o uspehu, drugače pa en kup sestankov, pocukranih stavkov, čudn prikaz Jordana, in še nekaj neumnosti. Ampak ok, ni ravno čas vržen stran. 

Povezava do prispevka
Dog reče Dne, 20. 5. 2023 at 9:26:

The Evil Dead Rise.

 

Zabaven, men je bil na nivoju originalov.

Meni je bil kulski, ampak so mi bili določeni dialogi (oziroma monologi?) mega cringe.

 

Brah ... 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Fast X. Briljanten izdelek na najvisjem nivoju. Globoka zgodba, mocni liki, res poglobljeni dialogi in malo slabsa akcijada kot smo jo vajeni iz prejsnjih delov. Pa my family se se mal poveca. 
 

Nauk zgodbe: ne smes preklinjati, lahko pa mirne duse raztrelis eno eskadriljo porednezev. 
 

Nauk zgodbe drugic: wonderwoman :ododava:

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 50 minutami:

 

Asi gledal kdaj evil dead

 

Prav vsi so mega cringe

Ma se ne bi ravno strinjal. Se mi zdi, da so bili 2. in 3. del recimo da "cringe", ampak je to bil film, ki se ni ravno jemal resno. Se mi zdi, da je ta cringe obrnil sebi v prid.

 

Tukaj v zadnjem delu pa se mi je vse skupaj zdelo samo edgy tryhardanje, da bomo imeli čim bolj šokantne dialoge, ki so mi bili zelo weak.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Tukaj v zadnjem delu pa se mi je vse skupaj zdelo samo edgy tryhardanje, da bomo imeli čim bolj šokantne dialoge, ki so mi bili zelo weak.

 

Dialogi res niso bili memorable. Sam mi pa film vseno ne zaostaja veliko za originali. Mogoče sem pogrešal le malce več pačenja.

Povezava do prispevka

Prijateljski, serete malo. Evil Dead zgodba je vedno bila krš, sej nikoli niti pomembna ni bila. Dialogi pa tudi.

 

Zdej ali se ta film jemlje preveč resno, niti ne. Scene so not, ki ti jasno dajo vedet, da gre za Evil Dead film. 

 

Ta je manj komičen in bolj grozljiv, evo, to je edina razlika.

Povezava do prispevka

Zgodba v evil dead filmih sploh ni faktor, da bi rabil karkoli prebolevat. Kri, absurdne smrti, over the top igra in glupi one lajnerji. 

Kot pravim, vzeli so malo komičnosti stran, dodali več grozljivih delov. Malo spremenili vse, ker ne mores isti film delat 50 let, nima smisla.

Bolj čista grozljivka je, kot nekoč. 

 

Sicer pa, mogoče bi bilo pametno najprej pogledat

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 urami:

Kri, absurdne smrti, over the top igra in glupi one lajnerji. 

Ja, saj to se strinjam, da velja za originale. Tu pa kao hoče bit nekako bolj "resen" film, dialogi pa vsaj meni izpadejo cringe. 

 

Imam v spominu, da je bil prvi remake iz 2013 veliko boljši od tegale. 

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 2 urama:

Kot sem napisal, bom pogledal, a to da so dialogi cringe pa da je to showstopper, come the fuck on ne se hecat. Vse drugo je bolj pomembno kot to. :D

 

Nihce ni rekel da je to showstopper, ampak meni so tule bili prvic opazen minus, ker kot da so hoteli na vsak nacin se verbalno šokirat občinstvo, ne samo s prizori, in ta del mi je izpadel slabo narejen. 

 

Ampak ja, poglej. Saj je gut celotno gledano, vendar meni slabsi od remakea iz 2013. Mogoce mi je minus tudi to, ker nima toliko Evil Dead vibea kot pac nek splosen demonic possession z elementi Evil Deada? Ampak ja, se strinjam, da ne morejo 50 let isto snemat.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 14 minutami:

 

pomoje zato ker si OGje gledal v OŠ :D 

Haha true :D Ampak gledam jih vsaj enkrat letno, ker so mi carski :D Me je pa tale debata spodbudila, da se enkrat preverim ta remake iz 2013 :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...