Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Po vsem, kar ti igra nameče do tja, po majmunu in mini bossih je fotr Sova dokaj easy boss, škoda, k sem zajebal zadnje 5%, sicer bi padu v drugo, tko sem pa še 2x dodatno zagrizu prah zarad živčnosti in neučakanksti. Leta trenina ninja tehnik v japonski jedrski industriji so se očitno obrestovale.

Kje si ga to tepel? Ker en  fajt z njim je očitno lažji kot drug. :D

Povezava do prispevka

js sm se očitno zajebal. Sem hotel še 1x v hirata estate ma sem si očitno narobe prebral tko da zdaj sm že 2x to zajebal kot mojster. Faking FromSoftware igre k dajo not neko stvar, ki bi jo js lahko opazu samo skozi guide ali pač randomly naletel na to :D. Bomo v NG+ ampak res me zanima kako je. @Šimšalamima Huhu če želiš da tega ne narediš si poglej mal kakšen guide preden greš bossa v fountainhead palace ker je neka dost random stvar.

Sem pa danes uletu kot profesor v Sekiro in pošolal 2 headlessa in 2 shichimen warriorja v slabi urci.

Povezava do prispevka

Hmn pojma, fotra sem fajtal enkrart. Še ta fajt naj poreciklirajo pa bo, finale naj bo genichiro pa foter v areni z bikom. Aja, pa jahata naj opico.

Zdaj sem v palači, počedil sem vse do krapa razen shichimena pod slapom, vit 18, att 10. Vsaj eno stvar vem da sem zgrešil (nisem imel nobene skrivne tehnike, potem pa je deratizator izginil z lokacije). Nočem si spoliat nič, tko da ne berem nobenih guidov.

Povezava do prispevka

če greš tam kjer je Kuro in Emma trenutno in se pogovoriš z njima boš mogel it za steno preden gre stran Kuro in uporabil evesdrop. To je očitno edina možnost da se ti odklene ena lokacija ki se ti drugače ne more. Če boš nadaljeval v palači do bossa, boš to priložnost izgubil kar sem naredu jaz. To pomeni 1 epski boss manj in mislim da 2 prayer beadsa. 

Povezava do prispevka

Nope oni ne dropajo tega, kolko se spomnim, oni ti puscajo material za upgrade, lazulite stvari...mogoce se motim, ampak nekaj v tem smislu je

 

Edit. Ce bos do konca sel po normalni poti, spusto bos 2 minibossa pa enga bossa. Se splaca pol, ko zakljucis prvi playthrough, malo prebrat, da dobis se ostale endinge. Ce bi sel hiter konc bi dobo se enga bossa vmes. Eh bos ze pol pogledal :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Igrej normalno kokr se ti zdi, pol pa pac new game+ pa najdaljsi mozn konec z guidi, ce ga slucajn oz najverjetneje ne bos v prvo odklenu. Pol pa se preostala 2, med katerimi je en dost krajsi. Jaz sem v prvo rabil 70 igralnih ur, za ostale 3 konce pa sm skupno rabil sam se 30 ur. Tko da ca 100 ur igranja sm mel vse skp. Cakam da bo bl znizana igrica, da zpet nabavim. Zdj je taka cena s popustom kokr sm jo js dobil 2 dni po izzidu ...

Povezava do prispevka

Mene tbh pri teh scenah kjer ni opcije reload najbolj nervirajo dialogi in uporaba itemov hehe, ker vem, če mi odziv ne bo všeč je to to. In potem pol dneva tuhtam a pozvonim zvonc a ne, katero hrano dam krapu (pa poj blage a se je kaj zgodil). Mam od obeh kač srce, pojma kaj z njima. Ampak se nočem spoilat tko da ta prvi skozihod bo pač random:)

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 20 minutami:

Mene tbh pri teh scenah kjer ni opcije reload najbolj nervirajo dialogi in uporaba itemov hehe, ker vem, če mi odziv ne bo všeč je to to. In potem pol dneva tuhtam a pozvonim zvonc a ne, katero hrano dam krapu (pa poj blage a se je kaj zgodil). Mam od obeh kač srce, pojma kaj z njima. Ampak se nočem spoilat tko da ta prvi skozihod bo pač random:)

pojdi se potapljat povsod

 

pa itak si prebral opis itema

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 19 minutami:

Pojedu ju nisem (k piše, da ni dobr) :P Sej bo, uživam lepo počasi. Mi je pa ta reciklaža bossev z mini variacijam mal too much, 2x bik, 2x opica, 2x corrupted monk, teh lone neki z minimalnim varijacijam sem tud že nabombal za en sindikaln izlet.

 

Mene pa ta reciklaža ne moti ker ni pretirana. FromSoft nekako mora kompenzirati njihov zelo hiter razvoj iger in taka kompenzacija ki se vseeno ne ponavlja preveč je čist ok. Kaj potem šele porečeš na AC igre kjer celo igro fajtaš ene in iste vojake z res minimalnimi variacijami, ki so itak še bolje nepomembne zarad zanič combata.

Povezava do prispevka

Zdaj sem pri Demon of hatred, ki bo očitno spet en "ne pade v prvo" boss. Glede na to, da sem odtaval v čist kontra smer, kot je Kuro, sklepam, da je opcijski, samo man's gotta do what a man's gotta do. In ja, že tretji alkoholik, čeprav v tej fazi igre delajo manj problemov kot če ti trije navadni mobi v kakšni ozki ulčici izvedejo "dej sam mal mobitel pokaž".

 

20210215204415_1.thumb.jpg.ddfcb8101116d5004d9c5fae49fe6e55.jpg

 

20210215204440_1.thumb.jpg.5ccaf06ed22042da7542917106ab74fd.jpg

 

20210216214125_1.thumb.jpg.7bed4319e0af1b907e7c83089ca89c1e.jpg

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jest nimam nič proti reciklinarim bossem. Samo v Sekiru so slabo izvedeni. Recimo majmun mi je šel ful na živce. Tud zaradi tega, ker non stop ropota neki. In potem, ko ga končno nadrkaš in ubiješ, fašeš še 2x težjo varianto. To mi ubije tempo.

Pa Sekiro mi je pretežek špil. Preveč tlake mi je bilo ga obrnit. Gameplay pa verjetno eden najboljših če ne najboljši, kar sem jih igral, top 3 of all time sigurno. Če ne bo nekega nadaljevanja ali spiritual nadaljevanja je res smola.

Tolk mi je dober gameplay, da bi lahko kater kol špil tak naerdil, ne samo ninje, zato bom še 17ič nalimal en tak video :)

 

 

Povezava do prispevka

Itak so vsi reciklirani pač gladko najlažji tko da men ni take panike. Danes lepo naredu headless ape v drugo tako da so vsi headlessi in shichimen warriorji končani. Demon of hatred in zadnji boss še

 

EDIT: Demon padel idemo na Isshina

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Jup, stari orangutan je verjetno bil tudi meni najtežji šef v prvo. Od minijev pa ona ženska s pusko, takoj čez most. Najbolj uživantski šef pa definitivno prva opica.

 

....in pa druga sova je bistveno težja od prve. Po tem kar je pezde naredil v spilu, ga enostavno nisem mogel spustiti.

 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...