Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Kočevc vem, da ti je igra sveta, tak kot meni :D ampak majmun se ponavlja, najprej z glavo, pol brez glave, pol pa še enkrat ko prideta 2...torej ponavlja se :D Pijancka mas v Hirata estate, pol ga maš tam ko so oni duhovi, pol pa še enkrat v endgame delu.

 

Ampak vseeeeeeno, igra je carska! Kljub vsemu!

Povezava do prispevka

je pa še vedno reciklaža, tko da... :)  Pač Atomic ima point kle, jebi ga zdej. Tko kot je Dark Souls 2 poln recikliranih bossov in celotnih scen iz enke. Treba reči bobu bob.

 

Ampak kljub reciklaži in manjši ambicioznosti je Sekiro jebeno fenomenalen špil. Meni je Dark Souls 3 / Demos Souls ranga. 

 

Mi je pa smešno, da je ravno njihov najbolj brutalen in dejansko old school težak špil hkrati tudi najbolj masovno prodajan naslov :D Prov uno folk, a ne bi rajši začeli s katerimkoli drugim From špilom? Pol se ti pa ogromno folka pizdi in objavlja srce parajoče zgodbe, kako bi si iz vsega srca želeli igrati odlično ninja igrico, pa ne pridejo čez prvega mini bossa :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Samo, a je res Owl reciklaža, kljub temu, da ima totalno drugačen moveset? Totalno drugače vmeščen in drugačne okoliščine borbe?

 

Ja al pa Isshin v Shura koncu. Čist popolnoma drug fight. Dejansko je edino opica reciklaža, ker doda drugi fazi opice sam še eno tečno opico zraven.

Povezava do prispevka

Ampak reciklaža bossev me je najmanj motila z izjemo monkeya. Pa ne zaradi monkeya. OK mal mi je šlo na kurac verjetno tudi sosedom, ker je monkey 2 dni woofer nabijal. Ampak mi je bilo moteče to, da je bill takoj en za drugim in ne čez nekaj časa. 2x mi je bil res muka, s tem, da je bil v drugo še težji, ker sta bila 2.

Ampak je tehnično gledano so reciklaže, ampak nič hudega.

Povezava do prispevka

opica in pijandura sta reciklaži po spominu.

 

Hattori reče pred 4 minutami:

Ma ni... tole je kr eno slepo nabijanje. Lol, SEKIRO manj ambiciozen? od česa že? From je hudo na glavo postavil svoj "safe" stil in šel tukaj par stopničk višje kot karkoli v zadnjem času glede gameplaya. 

 

Scope je manj ambiciozen kot v Soulsih / Bloodbornu. Bolj ozek, bolj fokusiran, ampak tudi ne zajame toliko svetov, kot jih kakšen drug njihov naslov.

 

Pač drugačen špil je. Soulsi / BB so epski akcijski FRP. Sekiro je pa hack n slash avantura. 

Povezava do prispevka

Bloodborne>Sekiro>DeS remake>DKS1>DKS3>DKS2 zame. DKS1 je tako nizko zarad res katastrofalnih con Demon ruins in Lost Izalith. Drugače bi bil stopničko višje pred DeS remake, ki je pač to igro dvignil nad DKS1 in DKS3 zame. Bloodborne je pa res čista perfekcija kar se PVE tiče z najboljšim DLCjem kar sem jih kdaj igral. Upam na remaster pa magari če bodo hotl 40-50$ zanj... Sicer upam da bo tud zastonj patch, ampak glede na Spiderman remaster ne bo šlo...

Povezava do prispevka

Tudi zame je Sekiro top FromSoftware spil zaenkrat, ostale ki sem jih preigral bi pa rangiral DS1 in DS3 na isto mesto, malo za Sekiro, potem pa malo zadaj DS2, ki ne da je slab samo so ostale boljše. 

 

Čez kake pol leta ko bom upam da že komot lahko kupil PS5 za 500 EUR, pa bo prva igra ki jo bom šel tam obračat Bloodborne, druga pa verjetna Demon Souls Remaster:)

uredilo bitje Nyrix
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Sicer me ta japonska mitologija ni ravno povlekla, ko je prišel špil ven, vendar sem se po Zarafovemu streamu odločil, da tudi jaz poskusim Sekirota.

 

Igralna agilnost lika je še nivo nad Bloodborne. Res je zakon vihteti samurajski meč.:wub:

Tudi raznorazne zadevščine, kot so big black cock in tisti palček s klobukom pod mostom pridodajo.

Igram z japonskim audiom in podnapisi. 

 

Ampak mislim, da bo z vzdušjem težko konkuriral Bloodbornu, kot tudi z epskimi prizorišči.

 

Toliko po sladkih dveh urah. lp

Povezava do prispevka

Sam replay value je pa nikakav dobesedno. Zdej ravnokar zaklučujem platina run na USA accountu in ni niti slučajno tak užitek to ponovno igrat kot preostale souls igre, kjer pač vzameš drugo orožje al pa magijo in imaš precej drugačno izkušnjo takoj. Moja nova soulsborne lestvica je zdej Bloodborne >>Demon Souls Remake>Sekiro=Dark souls=Dark souls 3>>Dark souls 2. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma meni je Bloodborne, pol Sekiro, pol DS1 in Demon Souls.. ampak razlike so majhne.. pol pa prideta DS2 in DS3 .. pri slednjih je razlika, da je ena novejska in ima boljsi engine.. ma drugace tam tam.. dobro DS2 je res najbolj obsiren Souls.. ampak vse te Souls igre so ql.. edino prve 4 na lestvuci imajo malo jace vzdusje in tudi svoje pomanjklivosti v primerjavi z ds2 in ds3.. se mi zdi da je DS1 overal se najjaca, ce gledas vzdusje in RPG element.. tudi Demon Souls nima slab RPG ampak je manj obsirna igra, po drugi strani pa je zgodba bolj jasna in razumljiva, kar mi je bilo ql, tako kot pri Sekiro in deloma BB. Imata pa Bloodborne in Sekiro najjace vzdusje.. Sekiro mi ima le rahlo manj kot Bloodborne, ampak ima precej manjsi RPG in replay value.. je pa graficno precej boljsa od BB in tudi bossi so mi boljsi in pac lepse izgleda, ker je nov engine spimpan na max.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 13 minutami:

Kar se replay value tiče bi dal DkS2 na precej višje mesto, daleč največ kontenta in možnosti ponovnega preigranja. Meni osebno nerazumljivo, zakaj se ga je prijelo toliko ''hejta'', še posebej izvrstni so DLCji ter bossi v njem. Ampak ok, vsakomur svoje...

 

Jaz imam verjetno največ preigranih ur ravno v DKS2, pa tud igral sem ga na 3 sistemih - PS3->PC-PS4 ampak ko sem ga par tednov nazaj probal ponovno igrat me je kar precej hitro minilo... Enostavno ni na nivoju preostalih tbh. Pa res mi gre na jetra da so pretiraval z nerfom magij v PVE... Sploh v DLCjih je čist useless. Še vseen je pa DKS2 boljš ko vse soulslike igre, sam pač od FromSoft iger je imo najslabši :) Hmm šele zdej sm vidu da sem dal kar 3 ">" med DKS3 in DKS". To je pa res malo pretirano ;)

Povezava do prispevka

Jaz sem si danes naročil Dark Souls Remastered, ki je poleg Demon's Souls še edini From spil, ki ga nisem prešpilal (bom na PS5 takoj ko dobim).

Glede na to, da sem užival  v vseh do zdaj mislim (upam),  da bom tudi v tem.

Drugače pa mi je Sekiro še vedno top. Drugi mi je Bloodborne nato pa DS3...

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...