Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 urama:

ni laserja? 5/10

Kao v demotu ni (maš pa opcijo za barvo lasarja,.. torej bo,..)

PS: Tudi na PCju zelo lepo laufa,.. (za vse max+RT,.. moreš met vsaj 12GB grafo,.. pa še potem ti piše da su ene 2 giga čez,.. dela pa,.. seveda je potem dobro dati DLSS )superrezo pa to da kak frejm nazaj dobiš,.. ker 4 K 60 je pač kar zajeban furat)  Na PS5 pa ne vem ,.. tudi na Fidelity se mi zdi da je krepko nad 40 vedno,.. tako da če maš VVR,.. meni se je zdelo super tekoče,.. Ne vem kako je z RT na PS5,.. domnevam da je on by default na fidelity,..

 

Nisem še preigral,.. malce sprobal še kako na PC gay raceu laufa,.. Super laufa povsod,.. je pa hardcore as fuck (mislim da bo treba tole kar lepo drmat zjutraj, ker me boli sfinkter in ego,.. glede na to da sem tole preigral stotinekrat na hard,.. in kdaj pa kdaj verjetno tudi na profesional,.. tle sem pa trikrat zapored umrl ko pička,..)

 

Ok končal,.. Ni ratalo chainsawa fentat,..  jep je zakon zlasti tale vasica na začletku ker je stvar bolj simulacija,.. pač na 1001 način se lahko preigra,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

A ok, ki lazer mi je v origimalu prva ql stvar, ki se jo spomnem.. suier moj spomin ni lih ful dober.. mogoce mi je lih zato lazer tolko pomeben haha

 

 

Dejansko se spomnem lazerja, ko ruahajo nate z motorkami v vasu, neke bešthe v vodi, une hise ko uletavajo wejvi in da mi je bil konec zakon, ne vem pa tocno zakaj :)))

Povezava do prispevka

Evo malo sem igral, obrnil demo 2x..

Grafika je isti engine kot RE2R in RE3R.. good enought, z atmosfero in to izgleda ql..

 

Igralnost je ista kot RE2R, plus parry z noskom in malo hitrejse, dinamicno premikanje  bolj podobno RE3.. good enought.. 

 

Ne bo lih takega waw efekta kot pri RE2R, ker so nastancali ze 2 igri s tem enginom in ne bo waw kot RE4 ker je gamplay dokaj podoben ni nek gameplay preskoko kot pri re2 re2r

 

Ampak kot je reku foker 1:1, ne bo razocaranje kor RE3.. vsekakor za preigrat. Itak pa najvecja prednost je bzdusje podobno kot pri Dead Space, clasika pac.. podbno kot ce poslusas kaksem evergreen komad ki je vedno ql

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 39 minutami:

Tu vsi super hyped in napovedujejo GOTY... Bigboss - "dobro je za koga je" :D

 

Povprečni uporabnik foruma z babo prvič po letu 1997:

1tga3m.jpg

 

Navedek

Fukam slatke male skozzz, kva to dela ej, slatka mala valfdorska pičkica, m m mmmmm, daj tati šećera

 

 

Povprečen dan uporabnika BigBoss82

1000_F_128596409_QMV1Es5ReuV0sThFed8ssCP

 

Navedek

Ma ja sej je bla good enough, recimo da dobra je za koga je, pogrešam pa laser sight

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Kako bi kdo pričakoval kaj novega, če se točno ve, da gre za remake stare igre. Točno to se po moje tudi pričakuje. Če bi blo kaj novega, bi bla že nova igra.

Jah ne vem kako ti razlozit, da bos razumel.. pri RE2R je bilo precej novega, pa je slo za remake stare igre.. zato je tudi bil RE2R taka bomba, plus da je igrica klasika, seveda

 

Sicer tle je neki novega, ko craftas heal potions ti avtomaticno da na izbiro, katerega zelis, ne rabis vedet kombinacije.. recimo

 

Za ostalo ne vem

Ampak kot receno, neki novega

Mogoce pa bo tu pa tam kaj presenetilo

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 28 minutami:

Bojim se da se boste jokali za zastarelim gameplayem in da igra ne ponuja nic novega v letu 2023

Demo je na voljo vsem. Obnašaš pa se, kot da veš več od ostalih. Celo tako daleč greš, da govoriš kaj bo ostalim dobro ali slabo. Pri tebi je ta trend prisoten zelo pogosto. Smiri malo konje imo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 46 minutami:

Demo je na voljo vsem. Obnašaš pa se, kot da veš več od ostalih. Celo tako daleč greš, da govoriš kaj bo ostalim dobro ali slabo. Pri tebi je ta trend prisoten zelo pogosto. Smiri malo konje imo. :D

E ne prijatu. Tle pa se motis. Jaz enostavno izrazam svoje mnenje. To, da se tebi zdi, da vem vec od ostalih oz da se delam pameten izhaja iz tega, da sodis meni po sebi. Obrambni mehanizem po Sigmondu, projekcija. Nic novega. Vsi to pocnemo. Ti pa se itak delas pametnega tle gor precej nadpovprecno. Tako, da povsem razumem tvoj pogled.

 

Moje mnenje je, da se bodo nekateri bunili, ker igra ne ponuja dovolj novega. In ko recem bunili, mislim na to, da se jim sedaj predcasno cedi iz pizde ibpol bodo nekoliko razocarani..

 

predvidevam, da bo podoben efekt kot pri Dead Space, toda nekoliko milejsi.. pac folk se haypa as fuck, pol bodo videli, da je to ista igra v novi preobleki. Kar pomeni star gameplay, stare mehanike, ki jih je cas ze nekoliko povozil. Zal sam gameplay ni dovolj svez v tem primeru, kot je bil pri re2r

 

Tako da ja.. to je moje mnenje, prognoza, spekulacija.. dosti krat se motim, tako da bomo videli

 

Glede mojega pravopisa in da se delam pameten ipd.. pa je zgoraj ze dovolj napisal

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

11/10,..Tole bo GOAT,.. fino je ker se Leon dejansko kar hitro premika,.. ni ravno instantno,.. ampak precej gibčen je,.. PS imaš tudi levi in desni dodge z 1 levo/desno+sprint,.. Upam da bo notri tudi unbrakable knife (kot bonus) ker je tako noro  zabavno perfect parry + mele,.. Problem dema je da se pač na bingo timer konča,.. in je  Dr. Salvadorja zelo težko fentat v tem kratkem času nekdo je n je celo obadva fental, en se vedno spawna ko greš proti izhodu,.. eden vedno ko greš po šotgun,..),.. če ne narediš praktično perfekten run in ne veš kje je vse,.. bi pa kar igral še in še,..

Suplex je tudi kul

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Zastareli gameplay, nič novega? Bro, no!

 

Mislim, da ravno "vaška stopnja" zelo lepo pokaže, da so po eni strani ohranili občutek igranja (ipak je rimejk), po drugi pa so core gameplay nadgradili dovolj, da je dinamika spopadov opazno drugačna in bolj tekoča. Leon je sedaj mnogo bolj okreten in ima več opcij branit se, tudi in še posebej takrat, ko basterdsi pridejo preblizu. Pri tem je integralno to, da lahko po novem z nožem blockaš ama vse frontalne napade, tudi faking motorko in kmetice, ki so malo prej metale na kup seno za krave, zdaj pa ti jurišajo z vilami, kot da jim kradeš deca. To mi je res kul dodatek, ker v izvirniku me je včasih zmotilo, da se ni dalo večkrat izognit grabom ali udarcem. V demu sem res dobil filing, da sem samo sam sebi kriv, ko sem dobil po faci. Me je pa sicer malo skrbelo, kaj bo to, da je Leon po novem večji jack, z več opcijami, pomenilo za pacing in taktičen vidik hendlanja skupin; ker kolikor se danes zdita premikanje in kamera izvirnika zastarela, so bili boji okoli teh ''omejitev'' večinoma od zelo lepo do izjemno odmerjeni. Logično je bilo pričakovati, da bo zaradi ''sposobnejšega'' Leona v stopnjah več enemijev. To je demo potrdil, poleg tega pa je na srečo (vsaj ta vaški del) potrdil tudi, da so ob spremembah stvar lepo uravnotežili - po eni strani te vaški zbor u izi obglavi, če ne veš, kaj delaš, po drugi pa jih lahko, če uporabiš vse trike, zmelješ brez večjega problema. Se veselim, kako bodo popravki vplivali na druge dele igre in kako so bodo igrale poznejše stopnje. Zaenkrat sem sold. Ma lažem, sold sem bil že tam, ko Leon modelčku z enim roundhousom odmontira glavo. Pa sweet je, ko vzameš shotgun s stene in sekundo kasneje v en glas z Leotom - "naajs". :D Aja, pro tip, dajte v nastavitvah vključit opcijo "hair strands" aka najlepši lasje v igricah ever.

Povezava do prispevka

Chromatic abboration je najboljša stva po namazanem kruhu,.. seveda Kudos da lahko naštimaš po svoje tudi na konzoli,..

 

je pa lepo vidt da je kar lepo nad 50 fpsjev tudi na rezo+rt mode,.. tako da folk z VRRom,.. kot sem dejal stvar je gladka za popizdit,.. ne rečem da ni možen kak večji dip ampak kolikor se spomnem je dejansko village part najbolj poligonsko bogat del Resi4ke,.. tako da nebi smelo biti problemov,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

To, da se tebi zdi, da vem vec od ostalih oz da se delam pameten izhaja iz tega, da sodis meni po sebi.

Ma ne. Nanašalo se je izključno na tisto kar sem quotal. Mogoče me je zmotilo to, da vnaprej napoveduješ kaka bo igra.

Nisem mislu težit. My bad.

Povezava do prispevka

Zgleda, da ma demo še en kup skrivnosti dodanih :w00t:

Pod new game se lahko pojavi random mad chainsaw težavnost. Novi remiksani in ultra zajebani sovražniki !

 

In pa skrita strojnica če se znebiš vsega v inventarju preden prideš v vas:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...