Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

RE2 R res noro izgleda ja. Sploh policijska postaja in laboratorij sta nenormalno hudo narisana, tudi ta fenomenalen izgled res naredi špil v klasiko, kakršna je. Fak no prov še ta tretjič bi ga šel igrat zdej (ga ne bom šel, ker me bo preveč strah)

 

Od RE4 sem pa pogledal samo uvodni napovednik in prvi gameplay video v vasici. In začetek ta zadnjega trailerja, preden sem ga ugasnil zaradi ženske, ki si je vpričo mene inštalirala tinder in si dala pod opis Just looking for a fast cock, potem ko je 10 sekund gledala Leonove cheese in mene, kako se režim ko pečen maček zraven. Tako da res ne bi vedel, ali je špil ful lep ali ni :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Nisem pogledal veliko teh RE4R gameplay videov, sam men se zdi RE2R lepša igra. Ne vem al imam prav, al se mi sam blede.

Težko ti pametujem, kaj je lepše, sploh ker je to tvoje področje, samo jaz bi vseeno poklical osebno zdravnico za preventivni pregled. :D #muchohype

Ne rečem, RER2 je še danes videti bomba, ma pomoje bo predal krono. Kolikor sem namreč gledal videe, bo igra nor vizualni bonbonček. Ne samo zaradi gole ločljivosti itd., ampak predvsem zaradi art direkcije. Itak težko primerjam z izvirnikom, ker je pač PS2 era, ma se mi zdi, da so vzeli tisto, kar je naredilo takrat vzdušje, in to brez izjeme nadgradili. Vsaj v stopnjah, ki so jih doslej pokazali ... Že tisti prvi posnetki začetka igre, ko Leo hodi po gozdu: povsod polno nekega listja, meglica iz najboljših horrojev, luna sije ravno toliko, da je zaradi senc vzdušje še trikrat bolj creepy. Pismo, še vrane zbežijo. V neki podrti hiški potem hodiš mimo okultnih lesnih polizdelkov in ostalih traparij, itak naravnost v zatohlo klet, kjer veš, da te bo nekaj naskočilo izza ovinka. V vasi ista zgodba: uno najbolj zamorjeno sivo jutro, veter piha, megle kot včasih na rekreaciji drsanja v Tivoliju, zadaj vaščani mečejo ljudi na kres. Pa fight s Krauserjem recimo, kako se svetloba zaradi rešetk pod njim lomi po njegovi faci, zadaj še dodaten reflektorček za vzdušje. Za zihr – če slučajno duel z noži še ne bi bil za koga dovolj epski. Ne, resno, osvetlitev in razni učinki, kako se recimo pokadi iz potezne puškice, zaiskri ob blokanju z nožem, do tega, kako RE engine itak noro dobro zadane vse od usnja do lesa, pa do smetanaste desetcentimetrske meglice v gradu, ko te s kosami lovijo menihi, top notch motion blura in tako dalje ... Ne vem, meni se zdijo RE mojstri on par z Naughty Dogom. Enostavno imajo nek svoj prepoznavni slog, ki ga prepoznaš v treh sekundah in ima nekaj inherentno filmičnega (izbor kadrov, scenografija, poudarjanje nekaterih vizualnih elementov), kar ga postavi nad večino. V RER4 doslej po videnem, lahko samo pokimam, da je vse pokljukano in še tri lopate čiza čez.

uredilo bitje Jin
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...