Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Luka je imel kar se fokusa tiče eno svojih najslabših tekem a vseeno imo ni glavni razlog za tale poraz. Denver je odigral fenomenalno. V skoku so dobesedno demolirali Dallas. Seveda niso pomagali zanič sodniki ki so znervirali najprej Luko potem pa še vse ostale z Denverjem vred lol. Prednost domačega terena v Denverju je pa itak epska. Kyrie zaenkrat čisto preveč pasiven, tudi ko je Luka na klopi... 

Povezava do prispevka

Denver je jebeno nerealen. Visoki in atletski so ko svinja in dejansko igrajo tako, da nasprotna ekipa to orenk občuti. Postavljen napad imajo brutalen in popolnoma ulaufan. In zraven še res hitre in učinkovite (pol)kontre powered by Slattki centar. Pa vse so zadel. Pa Jokič je bog košarke, kako je pa ta tip konsistentno vrhunski je pa neverjetno. Američani ga očitno ne cenijo ker je preveč bosanc in premalo flashy razen kadar podaja, ampak ta dec je jebena mašina. Pod črto res res huda ekipa, tkole ko jih vidiš ti je jasno, da Mavsi niti slučajno še niso neka resna ekipa.

 

Je imel pa Dallas vsaj ful dobro energijo skoz, vsaj to. Kljub temu, da so očitno slabša ekipa v čisto vseh pogledih. Skoz na polno, nobene nonšalantnosti, skoz fokusirani. Ful imajo boljšo energijo kot lani. U bistvu deluje Poli še največji grumper v teamu :D 

Povezava do prispevka

Tole je zato ker ni več Brooksa. :D

 

Meni je bilo to modro-rumeno igrišče na Denver-Dallas tekmi kar moteče za gledat no. Nisem nekako dobro videl. Sem pol še malo pogledal GSW-OKC in je bilo malenkost boljše. 

 

Kar se tiče Dallasa je bila to prva letošnja tekma ki sem jo gledal in meni se nekako zdi skoraj isto sranje kot lani no. Je pa res da je na nasprotni strani igrala vrhunska ekipa. Kako je pa ta Jokić konsistenten?! Model je trenutno z naskokom najboljši košarkaš na planetu. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

also kaj pa 0:6 štart Memphisa v sezono? :D:D Kurčevi smradi puritanski, kako so zajebali mladega Jaja, pička jim materina :D Še par porazov pa bo dejansko že kar težko nazaj med PO teame pridt lol

 

Bošc Wayna be gangster.

Glede na to, kaj vse vemo o Jaju, je ena totalna pizza. V resnici najbrž še bistveno bolj, pa tudi vsi enablerji okrog njega.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

also kaj pa 0:6 štart Memphisa v sezono? :D:D Kurčevi smradi puritanski, kako so zajebali mladega Jaja, pička jim materina :D Še par porazov pa bo dejansko že kar težko nazaj med PO teame pridt lol

Da Ja počiva ni edini problem Grizzlijev. Manjka jim pol lanske rotacije. Ne bo dost boljš ko Ja pride nazaj.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

Tole je zato ker ni več Brooksa. :D

 

Meni je bilo to modro-rumeno igrišče na Denver-Dallas tekmi kar moteče za gledat no. Nisem nekako dobro videl. Sem pol še malo pogledal GSW-OKC in je bilo malenkost boljše. 

 

Kar se tiče Dallasa je bila to prva letošnja tekma ki sem jo gledal in meni se nekako zdi skoraj isto sranje kot lani no. Je pa res da je na nasprotni strani igrala vrhunska ekipa. Kako je pa ta Jokić konsistenten?! Model je trenutno z naskokom najboljši košarkaš na planetu. 

Mal Boljs je ko lani. Ampak to je recimo za 7. ali 8. mesto 

Povezava do prispevka

Lol, bravo Portland. Očitno le ne bojo čisti podn. Tale Memphis pa tut, dost žalostno, kako so razpadli po lanskoletni super sezoni. Se še spomnim debat, kako huda ekipa so bili, tudi če Ža Bosanc ni igral in so zmagovali v serijah... Imeli so eno lepših iger v ligi in celo igrali timsko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...