Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 3 urami:

Mi lahko nekdo pojasni kam je ta pička blesava gledala med to akcijo?!? Pol metra proč od akcije stoji gleda v pravo smer a ne vidi komolca v obrazu? In to je bil tretji udarec v glavo na tej tekmi...

 

 

Anyway drugi najbolj pomemben igralec te ekipe ni Irving ampak Lively kar je naravnost bizarno lol... In že čez 6 dni je božična tekma z Sunsi na kateri morda ne bo nobenega od njiju še na voljo :sick:

 

Ko sem gledal tekmo sem vedel da boš postal tole situacijo. :ododava: Tule s tega posnetka se sicer ne vidi tako kot na game kameri, kjer se pač pokaže da v momentu kontakta stoji model nekje na sredini med njo in Luko tako da je pač weird angle in žal ne vidi udarca. Ker sem sprva tudi jaz bil tisto wtf kako ni piskala tega če stoji tam zraven.

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Mi lahko nekdo pojasni kam je ta pička blesava gledala med to akcijo?!? Pol metra proč od akcije stoji gleda v pravo smer a ne vidi komolca v obrazu? In to je bil tretji udarec v glavo na tej tekmi...

 

 

Dokler ne bodo ekipe redno protestno zapuščale igrišč ob takih situacijah, ni niti šans, da se kaj spremeni

Povezava do prispevka

Jason fucking Kidd z preforsiranjem Dončiča na tekmah kjer imajo itak šanso za zmago like 5-10% rešuje svojo trenersko rit... Če niso sposobni prve 3-4 minute zadnje četrtine igrat brez Lukca pol brez veze da sploh igrajo tekme. Pa kje si ti še videl trenerja ki bi svojega igralca tekom rednega dela sezone držal v igri po 44 minut na tekmo ob skor 40% usage?!?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Jason fucking Kidd z preforsiranjem Dončiča na tekmah kjer imajo itak šanso za zmago like 5-10% rešuje svojo trenersko rit... Če niso sposobni prve 3-4 minute zadnje četrtine igrat brez Lukca pol brez veze da sploh igrajo tekme. Pa kje si ti še videl trenerja ki bi svojega igralca tekom rednega dela sezone držal v igri po 44 minut na tekmo ob skor 40% usage?!?

 

TomT.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...