Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Nein

 

Exum + Green pol pa pitaj boga kaj bo delu s THJem

 

Upam da mu da samo sanso kokr se izkaze pa da ima jasna navodila in ce ne igra proper defensa da ga fukne na klop.

Powell zgolj in samo v neki injury / orto foul trouble scenarijih.

 

Drgac pa me zanima ce bo probu ultra small ball postavo

 

PJ

Jones

Exum / Green

Luka

Irving.

 

OKC morda edina ekipa k bi se to morda dalo

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 3 minutami:

Tekma je daleč od končane, ampak +26 na polčasu za TWolvese, kjer niti ni Goberta :confused:

 

Kaj pa vem.. meni zgleda končano. Grem spat :D.  Sem mislu, da se bodo tele kisle face of Denverja malce bolje upirale.. no meni, čist ok. 

 

Je pa faca Gobert, dobi sina, pa se mu jebe za playoff haha. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Rossoner reče Pravkar:

 

Eh, so večje stvari od NBA playoffa, popolnoma pravilno

 

Jokič je pa absolute joke on defense, zanj je Donke kr profesor 

 

Ja saj napisal sem v smislu, da res vsa čast. No saj očitno Wolfsi bodo tudi brez njega jih še enkrat nabrisali. 

Povezava do prispevka

Huh, očitno bo res, kar sem slišal te dni.. Sota fino izkoristila nekaj dni off in so šli baje takoj v Denver, da se prilagodijo na višinsko razliko. Prednost mile high bo do izraza prišel šele na game 5, če pride do nje...

 

Interesting developement. :ermm:

Povezava do prispevka

Dokler Poli sam ne zahteva trade-a, je verjetno najbolj untradeable igralec v ligi. Še kak Wembanyama pa Jokara sta mogoče tm tm.

Denver lahk pomoje vse svoje hčerke prodajo Dallas FO štabu, da naredijo train na njih, pa ne bi pomagalo

Povezava do prispevka

O, brez trade requesta ne bo nič, ampak vsaka ekipa je lahko en Suns game 7(al pa sweep) stran od kolapsa. Da zdej Denver in Mavsi oboji odmetlajo iz playoffa bi dal dnar na trade request, pa Denver bi ga vzel da morjo dat dvorano v deal.  

Povezava do prispevka
Vincent reče pred 16 minutami:

Če hoče it v instant title contederja naj gre Dončič raje v Minnesoto al pa Oklahomo. Mam filling da ta bromance naveza Jokic-Donke v resnici ne bi delovala ne vem kako učinkovito na parketu

 

Če bi šel v Minnesoto, bi bilo isto kot KD v GSW. Namreč ne Oklahoma in niti Dallas po mojem niso dovolj dobri letos za nabit Minnesoto v seriji 4 tekem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...