Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Model ima dejansko načet gleženj zaradi česar verjetno ni bil tako agresiven v prvem polčasu. Ampak s temi šalabajzerji enostavno ne more zmagat brez da se pretrga in naredi dobesedno vse sam. Naj gre Cuban v kurac.

 

66050525.jpg

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Mene zanima od kje te informacije, da je Dallas tako gnojišče kar se tiče neprivlačnosti za igralce? Sploh odkar je nov GM in kao bolj player-friendly trener, pa v ekipi je top 3 MVP kandidat, pa lani so bili v konferenčnem finalu, pa zvezna država ima ene najnižjih davkov? 

Povezava do prispevka

Cuban je nesposoben in škrt

Dallas ni privlačna franšiza oz mesto za živet (vsaj v primerjavi z LA, SFO, NYC, Miami, Bostonom...)

Donke je ball hogger (kao)

Dallas nima trenutno nobene ekipe. Ima 1 nezemljana, 2 ali 3 ok igralce, 1 mladega talenta, ostalo so hlodi. Zakaj bi uveljavljen igralec šel v Dallas? itak boš moral za njega žrtvovati še tisto malo kar je ostalo od približno dobrih igralcev (Wood, Hardaway, Dwididle..) in potem bosta 2 zvezdnika v izredno slabi ekipi -> nobene možnosti za dober rezultat, kaj šele naslov. Raje greš v ekipo kjer je že nekakšno ogrodje narejeno in zvezdnik samo doda neko vrednost ekipi..

uredilo bitje Vincent
ne vem
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Dvomim da je neko resno zanimanje zanj, čeprav tankajočim ekipam bi moral bit všeč tako on še bolj pa Bertans ter tudi THJ ki je perfect tank commander če mu pustiš žogo preveč časa v rokah. Za več ko 2 leti ga trenutno zagotovo nebi podpisal ker se zaenkrat proti dobrim ekipam res ni izkazal. Ja res je zelo pomagal v tistem zmagovalnem nizu 7 tekem proti dumpster ekipam, sam čim pa pride nasproti neka resna ekipa pa Wood konkretno ponikne.

 

Se bojim da bomo letos do konca leta izgubljali živce s trenutno postavo zaradi katere bo Luka imel izjemno statistiko a bo vseeno izgubil MVP nagrado ker bo Tatumov Boston pač prvi al pa bo celo Joker nadaljeval s svojimi insane efektivnimi trojnimi dvojčki ter vseskup začinil z vodečim Denverjem po rednem delu ter insane advanced statistikam, kjer je bil Luka nazadnje ko jih je en objavljal sicer večinoma pred njim. Poleti bodo pa vse picke vrgli v enga faliranega zvezdnika ki bo že po polovici sezone grel bolniško klop ter končal sezono... 

Povezava do prispevka
Vincent reče pred 3 urami:

Cuban je nesposoben in škrt

Dallas ni privlačna franšiza oz mesto za živet (vsaj v primerjavi z LA, SFO, NYC, Miami, Bostonom...)

Donke je ball hogger (kao)

Dallas nima trenutno nobene ekipe. Ima 1 nezemljana, 2 ali 3 ok igralce, 1 mladega talenta, ostalo so hlodi. Zakaj bi uveljavljen igralec šel v Dallas? itak boš moral za njega žrtvovati še tisto malo kar je ostalo od približno dobrih igralcev (Wood, Hardaway, Dwididle..) in potem bosta 2 zvezdnika v izredno slabi ekipi -> nobene možnosti za dober rezultat, kaj šele naslov. Raje greš v ekipo kjer je že nekakšno ogrodje narejeno in zvezdnik samo doda neko vrednost ekipi..


Dallas je res bolj švoh,  malo zanimivega, lahko recimo pogledaš kje so pihnili JFK-ja..drugače res bokj zehh.

 

Je pa treba nekaj vedeti, za res 5/6 teksačanov, je šport številka 1 fuzbal.  Sploh v Dallasu majo ekipo Dallas Cowboys, ki je po tržni vrednosti najdražja ekipa na svetu! Ne samo v ZDA, na svetuTam ima status božanstva, mislim da so bili 5x tudi prvaki. Mislim da jo je Forbes ocenil na 8 milijard (Real Madrid je revček z njimi). Košarka je mal za zraven, mal je smešno, da je Luka isto zgodbo doživel že v Madridu, kjer je bil postranska zgodba. Tudi ja Američani/Teksačani ti bodo priznali, da pač ni “Američan”..in še bel (NBA je najbolj popularn med temnopoltimi). Poleg tega je še priden fantek, se z vsemi razume, se vedno nasmehne…ampak boring….nobene drame (pustmo drekanje sodnikom na igrišču). Recimo Jokić je jebeni 2x MVP, pa v ameriških medijih skoraj ne obstaja. 

Tako da ja, ne vem če Dallas najboljša izbira za Lukata..ok za začetek, a zdaj bi bil čas za korak naprej. S tem trenerjem in ekipo ne bo videl prstana. 

 

uredilo bitje Boba-Fett
  • Račka +1 3
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Jokič ima s sabo na tekmah dva brata ki sta bila garant v ene parih obtožnicah za vojne zločine, sodeč po fotkah. Luka ima pa na tekmah za support deklico z imeno "Ana(Sveta)Marija (Milosti polna)" in pomergante kužka aka čivavo s trajno.

 

Tko da mogoče bolje da prepušča ghetto thug life spore komu drugemu, recimo DFS mi izgleda en tak zamorček ki bi ga definitivno vikal in se mu zlagal da mi je Black panther najljubši film :D

uredilo bitje Galko
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Model ima dejansko načet gleženj zaradi česar verjetno ni bil tako agresiven v prvem polčasu. Ampak s temi šalabajzerji enostavno ne more zmagat brez da se pretrga in naredi dobesedno vse sam. Naj gre Cuban v kurac.

 

66050525.jpg

 

Navedek

That look he gave the coaches during his run in the 4th quarter says it all.

 

 

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 7 minutami:

Jeba je ker, ker, kot se zdi, Luka's old man game dejansko pomeni, da je njegovo telo na ravni 35-letnika, ker verjetno bolj nezdravo živi k jaz ali pa celo k average burgerstanc

 

Mah, tole pač ni res. Je res, da ni atlet k 80% te lige, daleč pa od tega, da ne dela nič in se samo nažira.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 50 minutami:

 

Mah, tole pač ni res. Je res, da ni atlet k 80% te lige, daleč pa od tega, da ne dela nič in se samo nažira.

Ja saj to. Vsak dan trenira, redno igra tekme, pa že pr 23 zgleda slabš k LeBron pr 38. Torej bo pr 30ih že v penziji. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Mene zanima od kje te informacije, da je Dallas tako gnojišče kar se tiče neprivlačnosti za igralce? Sploh odkar je nov GM in kao bolj player-friendly trener, pa v ekipi je top 3 MVP kandidat, pa lani so bili v konferenčnem finalu, pa zvezna država ima ene najnižjih davkov? 

 

 

Baje je mesto boring za popizdit. Pa tam se vse vrti okrog Dallas Cowboysov.  Pa sumim, da veliko folka v NBA ne prebavi Cubana. To sicer so moje domneve. Pa bral sem enkrat na redditu, da ga v Dallasu ne marajo, ker je preveč "liberal".

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Jokič ima s sabo na tekmah dva brata

 

 

Waslich reče pred 27 minutami:

Pa sumim, da veliko folka v NBA ne prebavi Cubana. To sicer so moje domneve.

 

Pa bral sem enkrat na redditu, da ga v Dallasu ne marajo, ker je preveč "liberal".

 

njega nasplošno ne marajo, ker je, čeprav je tip res razgledan, klasični know-it-all in vseskozi pametuje.

 

je pa sicer klasični ameriški mogotec, ki se poščije na liberalnost ali konzervativnost. dokler ima mir pri kupčkanju denarja, seveda.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...