Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ko gledaš te Nuggetse šele vidiš kako zelo v kurcu je Dallas kar se tiče sestave ekipe... Joker + Murray in Luka + Irving je malenkost v prid Dallasa sam potem nimaš pa dobesedno nič boljšega od Denverja vsaj do Bruce Browna (ki bi ga Dallas lahko podpisal, ampak so raj vzel McGeeja na 2+1 lol)... Pa še on je overall verjetno boljši ko vse tretje opcije Dallasa. Jaz res ne vidim poti iz tega dreka brez S&T Irvinga nekam... Al se jim mora pa res poklopit k svinja poleti in s temi resursi ki jih majo dobit dobrega starting centra + all defense 3D visoko krilo...

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 20 minutami:

 Joker + Murray in Luka + Irving je malenkost v prid Dallasa 

 

 

Ma ne vem če se strinjam s tem, Jokić bi po vseh pravilih in zdravi logiki moral bit že tretjič MVP, Murray pa zdej že drugič dokazuje v playoffu, da dokler je zdrav ga ne boš ustavil. Zame Nuggets dvojica >> Dallas dvojica. Tudi očitno sta boljši fit za drug drugega.

 

Je pa res, da nasploh kvaliteta prve peterke Nuggetsov je nekaj kar v naslednjih 10 letih Dallas najverjetneje ne bo doživel :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 minutami:

Uf tole bo pa verjetno zelo zelo dolg suspenz

 

 

 

Zanimivo. Po drugi strani pa - je kar nekaj bivših igralcev opozarjalo, da ima NBA svoje ljudi, ki spremljajo vsak korak športnikov..

Naj ga pofukajo. Če ga ne strezni, naj si poba najde šiht na ulici, pa bo gangfrajer končal s supergami na kablu..:closedeyes:

Povezava do prispevka

Se strinjam, naj za razliko od Hollywooda pokažejo jajca pa res potalajo take kazni, da ne noben več mahal s pištolami. In ko rečem kazni, mislim bolj 2 leti brez igranja v NBA brez plače, ne samo neke denarne kazni.

 

Res škoda da ne izkoristiš svojega talenta zato, ker ti imidž toliko pomeni.

Povezava do prispevka

jebe se Jajotu za Adama Sandlerja, kazni in vaša pederska softič mnenja. Dec je zaslužil dovolj keša, da lahko do 30. leta hanga s svojim wannabe gangsta crewom, kaže pištole po IG-ju in občasno pride prefukat kakega zamorca na srednji šoli. Potem ko se umiri bo pa že dobil še par let ultra visoko plačanega basketa, brez skrbi fantje moji. Če je to lajf, ki si ga želi, Boh mu ga požegnaj. Kdo da fak smo pa mi, da bomo vsiljevali nek zlagani role-model lifestyle, sicer poln brutalnih benefitov, enemu modelu, ki ga več kot očitno vleče diametralno v drugo smer???

 

420, blaze it fag, samo enkrat si živ.

Povezava do prispevka

Sej ni panike. Svet je poln mladcev, ki imajo enake sanje glede basketa kot Ža Moron. Bojo že adekvatno zafilal plac, ki ga bi gangstawannabe izpraznil. Glede na glavo mladca pa ne bil tolk ziher, da mu do zdaj zasluženi keš zadostuje do konca lajfa.. Veliko je junakov, ki so po končanih karierah pristali na cesti, klošarji z edinim kapitalom - zgodbami o nekih drugih časih, ko so bili mladi in uspešni in so jim ga pupe vlekle takoj ob izhodu iz garderobe, zdej so pa škrbasti, zasvojeni in ga vlečejo oni, za zlati šot..<_<

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

jebe se Jajotu za Adama Sandlerja, kazni in vaša pederska softič mnenja. Dec je zaslužil dovolj keša, da lahko do 30. leta hanga s svojim wannabe gangsta crewom, kaže pištole po IG-ju in občasno pride prefukat kakega zamorca na srednji šoli. Potem ko se umiri bo pa že dobil še par let ultra visoko plačanega basketa, brez skrbi fantje moji. Če je to lajf, ki si ga želi, Boh mu ga požegnaj. Kdo da fak smo pa mi, da bomo vsiljevali nek zlagani role-model lifestyle, sicer poln brutalnih benefitov, enemu modelu, ki ga več kot očitno vleče diametralno v drugo smer???

 

420, blaze it fag, samo enkrat si živ.

 

Kva je zaslužu? Sej je šele od poletja naprej na max pogodbi. In če bo suspendiran ne bo dobil plače za čas suspenza. Da ne govorim da mu bo šel še sponzorski denar. Tako kot pa on živi bo pa takoj zagonu ves denar ki ga je zaslužil doslej. Zarad lanskega mini suspenza je že tako al tako izgubil 39mio$ v naslednjih 5 letih.

Povezava do prispevka

Js tut mislim da je Ja prej klošar in the maing s tem stilom kot pa da bo živel svoj carski lajf. :D

 

Že razni športniki ki so mel 10 letne kariere so uspel spušit vse do svojega 35, on je še na boljši poti. Mi je carski igralec za gledat ampak tuki bi ga mogl pojebat with full force da naredijo statement. Sej ni panike če mahaš s pištolo, baje je to v ameriki dovoljeno, samo ne dokler si na NBA payrollu recimo. 

Povezava do prispevka

Ma a mislite da Jajo ni dovolj pameten, da se hudičevo dobro ne bi zavedal, kake so posledice tega njegovega drekanja, kaj se zgodi v ZDA s tabo ko si enkrat broke ass nigger, itd? Sej ni uno KAMEN V GLAVI tipa Montrezl Harrell, ko model verjetno res ne ve, da se ni dobra ideja, da se kot potatoviran 120 kg črnec z dreadi vozi z 2 kg trave po jebenem Kentuckyju :D:D 

 

Pač kar je izbral je izbral, hoče biti zafukan, edgy, angst, me against fake society nigger. Pač nej bo, a ne. Mogoče mu rata oboje, in biti zafukan edgelord in nekak sfurat kariero, da ne bo fafal kurcev za šus čez 10 let. Lajf je kratek.

 

Ima moj support :D 

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka

damn men je čist divje, kako se popolnoma strinjam z galkotom glede vsega, sam do tega sem prišel šele na stara leta, prej nek crusader pravice in morale ... zdaj pa sam en debel masten lol na vse skupaj, sam en lajf imaš, on bo doživel več carskih stvari, kot mi vsi skupaj tule in potem uletavamo neki z moralnimi kaka budala je, a tip bo imel bolj poln lajf ko vsi ostali :D 

 

ok fafanje kurcev mogoče res ni plus za ene, sam kaj pa veš, mogoče mu pa sede na stara leta kako črno klobaso obdelat za 10$ ...

Povezava do prispevka

Al pa bo Temetrius Morant naletel na nekoga, ki ni teenager, ampak je dejansko zafukan in iz ghetto okolja in bo pizdarija. :D 
Also "Ma a mislite da Jajo ni dovolj pameten, da se hudičevo dobro ne bi zavedal, kake so posledice tega njegovega drekanja" - ne, pomoje je pač idiot. Če ne, bi komot delal kar dela, brez da bi mel probleme z NBA. Sej ni prvi in ni zadnji. In itak njegove odločitve, naj dela kar hoče. 

Povezava do prispevka

Ma, sej se tut jaz strinjam z Galkotom. Njegov lajf. Zgolj komenitram na že videne primere v športu, kako so si neki junaki zafural lajf. Pol pa še, ko vidiš tega papka, kitke, barvice, babyface, žgoljo napram nekim jakim momcem...:no:

A res rabiš to?? Pejt, pa fuki vse kar leze, jej hrenovke z ajvarjem v đakuziju, pejt z Donketom na Krk....

 

ne rabiš mahat s pištolo, ker slej ko prej...

 

Denver Broncos Player Shot To Death - CBS News

 

 

Povezava do prispevka

Če pustimo Ja-ja mahat s pištolo v Cancunu, danes se mi je zdel zelo lep prikaz, da so Nuggetsi trenutno nivo višje od vseh Heat nasprotnikov do zdaj. Kljub precej slabi tekmi za Miami so grizli in grizli in vmes znižali na -9. Se mi zdi, da bi proti vsaki drugi ekipi prišli še malo bližje in povzročili več nervoze. Nuggetsi so pa vsakič relativno mirno odgovorili. Jokič je totalen papa bear. V prvem polčasu lepo razigraval soigralce, ko je postalo malo tesneje pa lepo sam dal par košev, da ne bodo momci ratali nervozni. Plus Denver in Gordon sta prisilila Miami, da ga je Butler kril, ker je bil za ostale premočen, kar je super za utrujanje Jimbota. Je pa Denver letos užitek gledat že ko imajo povprečno tekmo, kaj šele, ko jim res pada. :D

Povezava do prispevka

Aja zdej si že kar crusader pravičnosti, če se ti zdi da to kar dela Ja ni kul :D

 

V delu, da naj vsak dela kar mu paše se strinjam. Pod to mislim, da naj bo gangster namesto NBA igralec, kamot. Ne pomeni pa to tega, da je pravilno da flasha pištolo na IG lajvu s svojim reachom, ki ga je dobil zaradi NBAja, ne zato ker je gangster. In upam da mu bodo poskušali odvzeti ta reach, čeprav je to skoraj nemogoče, ampak dokler je na igrišču je samo še slabše. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...