Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Navedek

The Los Angeles Lakers have six out of twelve of the oldest players in the NBA 

  1. Haslem - Heat
  2. Iguodala - Warriors
  3. Carmelo - Lakers
  4. LeBron - Lakers
  5. Gasol - Lakers
  6. Millsap - Free Agent
  7. Tucker - Heat
  8. Paul - Suns
  9. Gibson - Knicks
  10. Ariza - Lakers
  11. Howard - Lakers
  12. Rondo - Lakers

 

fak no, še enkrat rečem, če bodo tile nesli pokal, pol je res sad state of nba basketball

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 4 urami:

 

fak no, še enkrat rečem, če bodo tile nesli pokal, pol je res sad state of nba basketball

 

mogoče pa imajo namen naredit roster z vsemi najstarejšimi. :D ko bodo šli stran pa bo spet suša s playoffi še 10 let, ker ne bodo zmogli sestavit ekipe. :D

Povezava do prispevka
BlueSan reče Dne, 29. 8. 2021 at 21:38:

Res mi je antipatičn Lakers roster mi pa ni bet365 slovenija

S tem komentarjem se ne bi mogu bolj strinjat. Lakersi so vse svoj potencial menjali za starčke in po 2-3 sezonah bodo spet na začetku ko bo ta garnitura za na odpad. Osvojili pa tako ali tako v teh letih ne bodo nič več razen če Lebron pokupi še sodnike, kar pa se ne bi čudil sploh :)

uredilo bitje Matic33
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 17 urami:

Simmons wants out. :D

 

here we go...

 

Js mislim da bo kr ostal :) Problem Simonsa je da ga nobena ekipa noče dati veliko za njega ker ne zna na koš metat :)  Najbolj se trenutno omenja Minnesota je pa vprašanje č eon želi biti tam glede na to da je izrazu željo po kaliforniji (Lac, Lal, Gsw, Kings)...

Povezava do prispevka

Simons je za moje pojme dosti dober zgolj za tretje oz. četrto kolo. Definitivno pa tip ni dovolj dober, da bi si zaslužil max pogodbo... Za max pogodbo rabiš tudi šut... Pač moje mnenje je, da phila za njega ne bo dobila nič in je bolje da ga obdrži. Tukaj nič mislim zvezdnika...

Povezava do prispevka

Ok ja max pogodbo si marsikdo ne zasluži, ampak tako pač. Se strinjam da s Simmonsom ne moreš osvojiti lige če je prva opcija. Ne vem, jaz bi ga menjal v Portland za Lillarda, zato ker Lillardu privoščim že enkrat enega konkretnega zvezdnika v ekipi (Joel Embiida). Ker Lillard je letos še v slabši ekipi kot prjšna leta...groza..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...