Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kaj si kej mislite o mladeniču Moses Brown, ki je letos prišel v dallas? Jaz sem ga na videz takoj prepoznal po cool BLM čupi, predolgih nogah / rokah in awesome prekratkih hlačah - v oči mi je padel že pri OKC in mi je bil res cool. Zdej je pa kr v DAL, jupiii!

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 30 minutami:

Jebes Mojzesa bolj je zanimivo da so danes zaradi goljufanja aretirali 18 bivših NBA igralcev. 

 

Najbolj znani so Baby Davis, Telfair, Darius Miles in Tony Allen. 

 

Kakšnega goljufanja? Tax evasion al kaj povezan s tekmami?

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Jebes Mojzesa bolj je zanimivo da so danes zaradi goljufanja aretirali 18 bivših NBA igralcev. 

 

Najbolj znani so Baby Davis, Telfair, Darius Miles in Tony Allen. 

 

Število poznanih igralcev: -30

 

 

Model dejansko res poznas koga od teh revežev al je to samo del imidža :D

 

 

Povezava do prispevka
Jurus reče Dne, 5. 10. 2021 at 11:39:

Začenja se nova sezona NBAja in nova sezone mn3njalniške fantasy lige.

 

Imamo par prostih mest. Zaenkrat je cilj 14 ekip, če ne bo dovolj kandidatov pa ponovimo 12. Igra se 9cat - one win, dnevna postava, dražba draft. Več info v Mn3BA temi ali ZS. Vabljeni izkušeni in popolni laiki.

 

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/17052/invitation?key=8de58247214d01f5&soc_trk=lnk&ikey=f88641464a040db2

 

Edino pravilo je, da je iz imena ekipe razvidno za koga iz foruma se gre. Za lažje shittalkanje in pametovanje :)

 

Še vedno zbiramo :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

Kaj si kej mislite o mladeniču Moses Brown, ki je letos prišel v dallas? Jaz sem ga na videz takoj prepoznal po cool BLM čupi, predolgih nogah / rokah in awesome prekratkih hlačah - v oči mi je padel že pri OKC in mi je bil res cool. Zdej je pa kr v DAL, jupiii!

 

Meh

 

Kako je oa kej tvoje mnenje o Kiddu?

 

Menda bodo pr Dallasu letos manj za 3 metal, kar je pa bolj al manj vse kar so počel zadnja leta. Edin poli je uspel še kej druzga izvest. Komaj čakam da bo KP driblal tiste dve sekundi ki jih obramba rabi da dobi žogo.

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 urama:

Ko je oa kej tvoje mnenje o Kiddu?

 

Menda bodo pr Dallasu letos manj za 3 metal, kar je pa bolj al manj vse kar so počel zadnja leta. Edin poli je uspel še kej druzga izvest. Komaj čakam da bo KP driblal tiste dve sekundi ki jih obramba rabi da dobi žogo.

 

 

O Kiddu še nimam mnenja ker nisem  še nič gledal Dallasa... Mi je pa všeč, da baje delujejo mega speoščeno in zadovoljno igralci, to je kr dosti pomembno imo. Bomo videli :)

 

Sem pa tudi mega fan tega da bodo ufural še kaj drugega kot nažiganje trojk in pass it to luka taktike. Je pa vprašanje, če imajo sploh dovolj dober kader za kaj drugega :D Fižolova palica ga baje še vedno mega gnoji v napadu, izgublja žoge in ne zna tapkat, tko da tok o tem delu Dallasovega napada :(

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 18 urami:

18 former NBA players have been arrested and charged federally for defrauding the NBA’s Health & Welfare Benefit Plan out of about $4 million, per @Tom_Winter

 

Several of the fake invoices and medical necessity forms stood out because they had “unusual formatting, they have grammatical errors” and were sent on the same dates from different offices, the indictment said.

 

A few of the false claims were also for identical reported procedures on the same day, according to Strauss. For example, three players claimed to have had root canals on the same six teeth on April 30, 2016 and crowns on the same six teeth on May 11, 2016. :ododava:

 

Haha tudi Shannon Brown je bil med temi, ain't jumping so high anymore. :D

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...