Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Malo si berem glede teh zadev, pizda imajo zakomplicirano. Recimo tule dva primera na sliki en ki igra v stateu z dodatnim davkom in en ki igra v tistem brez.

 

curry-salary.png

 

paul-salary.png

 

Tale jock tax kolikor sem razumel plačujejo od iger ki jih igrajo na gostovanjih v stateih ki pač imajo dodaten income tax. Average je tam okoli 3%. :) 

Povezava do prispevka

65915848.jpg

 

joj kok je videt srečen in zadovoljen :D:D prov uno ko te mama poheca kot otroka in ti za Božič kao kupi neke brezvezne hlače, potem je pa v žepu listek z napisom Poglej v kopalnico in te tam čakajo Lego kocke - grad od Robina Hooda ali pa ta rdeča piratska ladja :D 

 

prov privoščim mu da trga in da zmagajo prstan evo 

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 1 uro:

Starting minutes

Starting role

Playoff team

Small title chance

Za to da lahk nasledmjo sezono dobi veliko pogodbo. Zato Dallas ni mel sans. Luka mu je na poto

Ce so mu garantiral minute bo jeba. Ker model bo nabijal statse za naslednjo pogodbo.

 

Vprasanje kaj mu bo fiasko z zavrnjeno pogodbo delal v glavi, potencialno je dober deal, sam bi blo pomoje zanj in za novo ekipo boljs ce bi slo za klub ki nima PO ambicij.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

65915848.jpg

 

joj kok je videt srečen in zadovoljen :D:D prov uno ko te mama poheca kot otroka in ti za Božič kao kupi neke brezvezne hlače, potem je pa v žepu listek z napisom Poglej v kopalnico in te tam čakajo Lego kocke - grad od Robina Hooda ali pa ta rdeča piratska ladja :D 

 

prov privoščim mu da trga in da zmagajo prstan evo 

wb

ne more zadevat trojk, ni več tolk beast kot še 2 sezoni nazaj za pod koš

ne more zadevat midrange

kolk dobro bodo pa monk, anthony, elington metali trojke z njegovih podaj bomo pa še videli

 

če LAL res zmagajo kje, je to sramota za nba in košarko na splošno

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 20 urami:

Goranova izjava je po moje tudi posledica tega, da ni pomislil, da lahko izjava v slovenščini za nek medij v zakotni Sloveniji pride ameriško-kanadske medije.

 

sicer se strinjam s tabo, a po drugi strani je tip ze 15+ let v tem in je taksno razmisljanje ob taki bogati karieri preceeeeej naivno.

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 uro:

j6QRWzy.png

ena bolj depresivnih :avadodo: edo je prav reverse luka ... luka pa špegli. boban. why? drugače severina res. kakšen teden po EP 2017 se mi je zgodilo da sem prišel na pumpo v celju okoli polnoči in so uslužbenke cvilile da je v tistem avtu ravno bil luka doncic. bila je severina v bližini celja na nekem umazanem koncertu. why?

Povezava do prispevka
Seth reče Dne, 10. 8. 2021 at 19:32:

Malo si berem glede teh zadev, pizda imajo zakomplicirano. Recimo tule dva primera na sliki en ki igra v stateu z dodatnim davkom in en ki igra v tistem brez.

 

curry-salary.png

 

paul-salary.png

 

Tale jock tax kolikor sem razumel plačujejo od iger ki jih igrajo na gostovanjih v stateih ki pač imajo dodaten income tax. Average je tam okoli 3%. :) 

 

 

Samo imaš po drugi strani v Texasu ful visoke davke na nepremičnine, medtem ko pa v Kaliforniji je ta davek nizek. Tako da po mojem na koncu, se to precej zgliha. Ker če bi bil davčno res najboljše texas, potem bi vsi zvezdniki igrali tam.

 

 

 

Povezava do prispevka

Zvezdniki igrajo tam kjer imajo najboljše zvezdniško življenje. Par milijonov gor ali dol ne pomeni nič, če svoja prime milijonarska party leta preživi v nekem zakotnem mestu. Zato bojo L.A., N.Y. in Miami vedno prime destinacije vsak off season za free agente.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...