Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Jaz sem pa razočaran nad našimi pobi v nba, mogoče čančar je ok , dragon s tako izjavo, ko da je sta 18 let in je prvič v nba, Donke se pa itak obnaša kot največji kurac na igrišču, prav uno prototip igrača, ki ga videt ne morem... saj je luštno imet tazga igrača v reprezentanci, sam a se res mora obnašat kot en razvajen otrok na igrišču fml

 

Dragic also added, fuck maple syrup, fuck hockey, fuck Poutine, fuck moose, fuck Tim Horton’s, fuck Celine Dion, fuck Drake, fuck Trailer Park Boys, fuck Letter Kenny and fuck every generation of Degrassi, you hosers. :D 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Glede na to da je bila tista izjava zelo neznačilna za Gorana se mi zdi da je za vsem tem neka druga zgodba in se nekdo ne drži dogovora.  Res mu je pa zadnja želja igrat za klub ki je najdlje od vseh oddaljen od njegovega doma v Miamiju in nima praktično nobenih šans prit v playoff, kaj šele kam dlje.

Povezava do prispevka

Pa saj je tako Goranu kot vsem ostalim jasno da nimajo namena ga obdržat v klubu. Zgolj čakajo na nek solid offer, vse ostalo je totalno sprenevedanje. Jaz sem pa vesel za Gorana da se je končno enkrat odločil da javno pove kar želi, glede na to da je drugače bil celotno kariero nek "yes man" ki je samo delal kar so mu rekli. Katerim Raptorsom to ne paše lahko odjebejo. Če pa so tako zelo želeli imeti enega starega guarda, pa bi pač sklenili nek dogovor z njihovim ljubljenim Lowryom. Pa itak da shoppajo tudi Siakama, tako da samo gtfo! 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

Glede na to da je bila tista izjava zelo neznačilna za Gorana se mi zdi da je za vsem tem neka druga zgodba in se nekdo ne drži dogovora.  Res mu je pa zadnja želja igrat za klub ki je najdlje od vseh oddaljen od njegovega doma v Miamiju in nima praktično nobenih šans prit v playoff, kaj šele kam dlje.

 

 

Pomoje je izjava samo dokaz tega kok močno si ne želi bit v Torontu oz. kjerkoli kar ni: klub z donko, klub za ringchejsat, miami. Pri teh letih in glede na trajectory njegove kariere mu noben ne more zamert tega. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Seth reče pred 14 minutami:

Pa saj je tako Goranu kot vsem ostalim jasno da nimajo namena ga obdržat v klubu. Zgolj čakajo na nek solid offer, vse ostalo je totalno sprenevedanje. Jaz sem pa vesel za Gorana da se je končno enkrat odločil da javno pove kar želi, glede na to da je drugače bil celotno kariero nek "yes man" ki je samo delal kar so mu rekli. Katerim Raptorsom to ne paše lahko odjebejo. Če pa so tako zelo želeli imeti enega starega guarda, pa bi pač sklenili nek dogovor z njihovim ljubljenim Lowryom. Pa itak da shoppajo tudi Siakama, tako da samo gtfo! 

 

Njegov trade request takrat iz Phoenixa je bil kar glasen 😁

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Glede na to da je bila tista izjava zelo neznačilna za Gorana se mi zdi da je za vsem tem neka druga zgodba in se nekdo ne drži dogovora.  Res mu je pa zadnja želja igrat za klub ki je najdlje od vseh oddaljen od njegovega doma v Miamiju in nima praktično nobenih šans prit v playoff, kaj šele kam dlje.

 

ha? LA je precej bolj oddaljen od Miamija, kot Toronto, Dallas pa komi kej bližje :)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

 

ha? LA je precej bolj oddaljen od Miamija, kot Toronto, Dallas pa komi kej bližje :)

 

Holy shit tole sem pa konkretno precenil moj spomin iz geografije in zamenjal z nekim drugim mestom v Kanadi lol...  Zato pa ponavad raje pogooglam stvari preden napišem neumnost kot v tem primeru lol :rofl:

Povezava do prispevka
carek reče pred 1 uro:

Sej vem, da ni ne prvi ne zadnji, ki je nekaj takega izjavil , k je bil trejdan v boguizanogu mesto/franšizo.  Meni osebno gredo taki igralci na kurac, k čejo izsiliti trejd etc. 

 

Ja, rečt da ne boš igral za klub ki te uporablja zgolj kot jebeni bargaining chip pa res ni isto kot kaki igralci ki podpišejo petletno 150+ milijonsko pogodbo in potem že v drugi sezoni hočejo izsilit nek trade. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...