Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Navedek

[MacMahon] Jason Kidd says Mavs played all 15 players vs. Rockets per request of Dallas’ three-man leadership council

 

pa dej resno no kaki so to naslovi, a je to kao nek resen šport in več milijard vredna organizacija ali so to neki random momci ki so preveč gledali LOTRa :rofl: 

 

kva jst to gledam na stara leta, Bože mili no

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

 

pa dej resno no kaki so to naslovi, a je to kao nek resen šport in več milijard vredna organizacija ali so to neki random momci ki so preveč gledali LOTRa :rofl: 

 

kva jst to gledam na stara leta, Bože mili no

 

Kidd: I will bring the Ring to Dallas

Poli: You have my assists

THJ: And my threes.

KP: And my injuries.

Povezava do prispevka

Kolk carski lakers team, konstantno bo zabava takšna in drugačna, danes na meniju 2x airball v finišu tekme plus meltdown westa zaradi disrespecta :D:D Da se jaz znajdem v tej situaciji ga še 100x bolj provociram, faking respect, tekma se igra do zadnje sekunde snowflake nbajevski :D 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 urami:

Steklenko je že polomljen. Cele tri tekme je uspel igrat. Zdej bo Luka sam mogu ciglat trojke.

verjetno 30 % meta iz igre in 3h skokov ne bo nihče pogrešal

 

also edit: leadership council  = dallaški sovjet 

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

jaz sem se prebudil ravno ko je začela zadnja četrtina, sem za hec postreamal, tako da imam pod pasom ogled teh 12ih minut in lahko rečem, da večje antireklame za košarko še nism vidu. igra lakersov je adijo pamet. bron jim praktično nič ne more pomagat. iso ball all the way. potem pa se sodniki neki trudijo obdržat te scrube v igri. nato so vzeli eni in drugi tolk timeoutov v zadnjih treh minutah, da je bil vseskup že NFL possesion game. itak s takim ničelnim flowom začnejo letet še sramotni airballi. mi je vseeno za lakerse, tud lebron na nekaj zadnjih presserjih se mi je zameru, govori ko nek robot brez življenja, čaka sam še da z bronnyjem odigra eno pa čao. melo pa itak sabotira ekipo, največji luzer ever

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 20 minutami:

Hardena mislite da tolk jebejo spremembe pravil, slaba pripravljenost (mogoče tudi slaba sanacija poškodbe) al kr oboje? Kkr trenutno zgledajo, so brez Kyrieja toast

IMO ja, isto je z Lillardom odkar je obramba lahk bolj groba.

 

Lillard je že na olimpijskih mel težave, tko da je težko samo slaba forma.

Povezava do prispevka

Trae Young tud vidim da ne meče več 10 prostih metov na tekmo kot lani. Sicer proti Dallasu mu je še 2x uspelo nategnit sodnike ampak upam da so potem pogledali film in videli da so naredili napako in mu ne bodo več nasedali na te njegove gluposti. Luka pa zaenkrat ni še nič probal izsiljevat osebnih in nasploh je na zadnji tekmi ko je Tate briljantno flopnil in je luka fasal osebno v napadu pametno odvihral proč od sodnika in se "ohladil" ker lansko leto bi v taki situaciji 100% sledila tehnična :)

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

 

Lol papak. Tudi blizu nista Simmonsu.

 

kaj pa vem, pri Simmonsu je pomoje krepko bolj deljena krivda

začela sta kuhat tko Doc in Embiid ;)

če mene vprašaš, sta onadva požgala most

 

drugo je pa to, kako je igral Simmons in kake poteze je in jih še vleče.

absolutno je hepan 

Povezava do prispevka

Kako sta začela kuhat Doc in Joel? Simmons je glede na razne novice iskal izgovore kako ne igrati na 7 tekmi, cel PO je igral slabo in tista podaja ispod kosa je bila samo pika na i. 

 

IMO se je to kuhalo że celo sezono in na koncu so ga vsi imeli poln k. Kasneje ko je Simmons izginil v LA so prišli do njega pa jih je nato ignoriral. Ko mu naenkrat začnejo deliti kazni se pojavi na treningu in namesto da bi se neki opravicu se model dela norca in ga Doc vrže s treninga. 

 

Vedno več je člankov in primerov iz prejšnjih sezon da je model psihično čist nestabilen in ne bi bilo nobeno presenečenje če ga letos sploh ne bi bilo na parket.

Povezava do prispevka

v tvojem postu je povsem edino, ki negira mojo izjavo, tisto da je iskal izgovore, kako ne igrati na 7 tekmi. Česar sam nisem vedel.

Drgač ja, tip je mentalni invalid. 

 

To da igraš slabo, da ne upaš zabit pod košem, te še ne nardi snake.  Bomo pa res vidli, a bodo hodle ven kake informacije, kaj se je dogajalo pred tisto izjavo Doca po 7 tekmi.  Ker tisto je zame breaking point ...

pač PHI so imo čist narobe odigrali, ko ga niso tradali takoj, ko je bilo možno. Pač Moreyevo izsiljevanje nemogočega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...