Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

BigBadWolf reče pred 10 urami:

Ayton trenutno ni vreden max pogodbe, vsaj po produkciji ne. Ima pa celo leto časa, da se dokaže, da je res max igralec. Če se bo kujal, je pač ne bo dobil niti naslednje leto od nikogar. Men se zdi to pravilen pristop. 

 

imo vsaj pol igralcev na maxu, le tega ni vrednih

sam pač tako okolje je, da ga Ayton realno lahko pričakuje ...

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 9 urami:

Vem, da sem že malo dosadan s tem, but fuck it. Best drama on tv :)

 

 

 

zakaj bi bil dosadan s tem, ful je fun vse skupaj :D No verjetno malo manj če si 76ers fan :D 

 

Pizda kaj naredi ena taka kisla pizdica iz teama no ffs. Se spomnim ko sem gledal lani 2 tekmi Philla vs Mavs in sem sam looka spuščal kako jebeno dobra ekipa so, top 2 poleg Netsov na eastu ko šus, tole gre 100% vsaj do ECF al pa celo do konca, prov uno mašina od ekipe, ODTRGAL so Dallas ko random klošarje iz plate... Pa jih poglej zdej :D 

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 52 minutami:

mxgwG8g.jpeg

model sicer itak ne začne špilat do druge polovice ampak ja

Skorja bi si upal trditi, da je tip napol washed..... Ni imel nikoli meta, na silo pa ne gre večno v prodore več. 

Drugače pa dve super tekme za začetek kot se spodobi. Bucksi nabili netse :D , Dubsi pa Lakerse. Dubsi znajo biti nevarni letos, so kar podcenjeni v medijih.

 

Povezava do prispevka
Navedek

He's since reached north of 300 pounds this offseason, sources said, again fueling concerns among New Orleans staffers similar to the months leading up to his rookie debut. When he joined the Pelicans' recent preseason trip to Minnesota, several league personnel on hand were struck by his heavier appearance than his listed playing weight last season of 284 pounds. "I know Zion at 280, and he was not 280," said one observer. 

 

m832lki5mqr71.png

Povezava do prispevka

kar ti nekaj pove o njegovi genetiki, če ga dec pri 140 kg še vedno tako brutalno kucne, da še dva dni sonce ne posveti

 

jst sem pa pri 75 kg in za belca fenomenalnem odrivu (na tistih testiranjih v šoli sem z mesta skočil 275 cm daleč) delal na odrivu celotno poletje, da sem ga v enem obdobju KONČNO lahko zabil, pa še to samo mega ogret in z gumijasto žogo, ki sem jo dejansko lahko držal v dlani

 

jebemti zahodnoafriške zamorce in njihovo god tier konstitucijo ej :D 

Povezava do prispevka

1.81 m

 

Midget size za zabijanje, ampak pri takem odrivu bi moralo iti čez bp... Če pač ne bi bil snežno bele / pujskasto roza barve :D

 

Drgač pa mega respect da ga pri samo 1.87 m in tvojih letih še vedno kucneš, pa čeprav z rokometno... No je pa res da tehtaš glih tolk ko leva ritnica od Ziona :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

jst sem pa pri 75 kg in za belca fenomenalnem odrivu (na tistih testiranjih v šoli sem z mesta skočil 275 cm daleč)

V drugem letniku 299 cm. Fak, ko fedra sem bil.

 

Pri 176 cm ga nikoli nisem uspel normalno zabiti. Bi moral delat vaje.


Sedaj pa komaj do obroča. Če imam dober dan. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

kar ti nekaj pove o njegovi genetiki, če ga dec pri 140 kg še vedno tako brutalno kucne, da še dva dni sonce ne posveti

 

jst sem pa pri 75 kg in za belca fenomenalnem odrivu (na tistih testiranjih v šoli sem z mesta skočil 275 cm daleč) delal na odrivu celotno poletje, da sem ga v enem obdobju KONČNO lahko zabil, pa še to samo mega ogret in z gumijasto žogo, ki sem jo dejansko lahko držal v dlani

 

jebemti zahodnoafriške zamorce in njihovo god tier konstitucijo ej :D 

 

Berbasecks reče pred 2 urama:

@Galko  pa sej ti nisi neki ful visok?

js sm glih včeri bil rahlo zgrožen nad sabo, da ga pr svojih 187cm komi še kucnem z malo žogo, ki jo lahk primem v eno roko :D

mam vsaj kot izgovor, da me od julija naprej že skos neki zdravje fuka in komi kaj migam

 

tuerk reče pred 35 minutami:

V drugem letniku 299 cm. Fak, ko fedra sem bil.

 

Pri 176 cm ga nikoli nisem uspel normalno zabiti. Bi moral delat vaje.


Sedaj pa komaj do obroča. Če imam dober dan. 

 

na koncu gimnazije sem mel odriv preko konca metra, se pravi kar nekaj preko 3 metrov, pa sem pri 197 se moral ful potrudit, da sem z obema rokama zabil :ermm: z eno je šlo kar uizi, ampak me je fukal grip na žogi in pa sama tehnika kucanja. Zdaj pri 30tih še mi občasno rata, če imam dober dan. Je pa res, da sem imel koleno na odrivni nogi 4x operirano (2x rekonstrukcijo)

Povezava do prispevka

Itak je realno Hawks ekipa konkretno boljša kar se tiče vseh pozicij razen organizatorja igre na dobesedno vseh položajih. Pa ok Brunson kot 6th man mrbit. Capella >>>>>>Powell, Collins >>KP, Hunter >>>>DFS, Bogdanovič>THJ. Pol imaš pa na klopi še Reddisha ki od playoffa naprej kaže svoje zobe in dokazuje da je overall Atlanta verjetno dejansko zmagala tist trade kljub temu da bo Luka zagotovo večji superzvezdnik ki bo prodal več dresov. Hkrati je pa Atlanta lažje izgubljala še eno sezono da so dobili še Hunterja naslednje leto. 

 

Overall je pa Atlanta FO peljal scat Dallasovega v zadnjih 4 sezonah tako močno da sploh ni čudno da so igrali lanski konferenčni finale, Dallas pa 2x zapored obstal v prvem krogu.

 

Aja pa res patetično da so sodniki dans kljub novim predvsem anti Pladenj pravilom kar 2x nasedli na njegovo flopanje... Po drugi strani so pa na obeh straneh dopuščali precej fizično obrambo kar je Atlanta pridno izkoriščala, Dallas pa žal ne.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...