Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Tole je še slabši trade kot prejsni z Woodom. 

 

Porzingis je imel par dobrih tekem in ze padajo razni Browni v trade machine. KP trade value je se vedno majhen in model bi moral odigrati celo sezono na takem nivoju, da bi mogoce ena izmed ekip se opogumila in sla v trade.

 

Jaylen Brown za KP je en velik lol in Boston odlozi slusalko v sekundi. Ce bi ze hoteli trejdati Browna potem je v ligi 28 drugih ekip, ki realno lahko ponudijo vec kot pa Dallas.

 

 

 

 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka

Škoda, da se je takrat pred leti v to ekipo vrnili KD in so čez noč postali nesimpatični ter se bo vedno govorilo le o tem supertimu, bi bili pa lahko enako uspešni tudi z "naravno" rastjo. Če tako nadaljujejo in bo Klay vsaj na 80% samega sebe (v kar dvomim) potem so ogromni favoriti na zahodu in tudi v ligi. 

Povezava do prispevka

Faaak sem upal da bodo zdržal do konca pa ni blo ne... Jebemomater kaka dva meta je zadel Booker v zadnji četrtini... Pa French Prince mi je vedno bolj všeč! Model je v obrambi itak Beast ampak če bo pa takole metal trojke in lahko malo povečajo volumen le teh bo pa bomba! Sterling Brown je zaenkrat en velik kakec, WCS upam da gledamo sam še do vrnitve Kleberja. Bullock pa upam da se zbere ker tole je zaenkrat polom, pa tud v obrambi mi zgleda slabš kot se ga spomnim iz lanskih tekem Knicksov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...