Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Pa dobro saj glede tega jih itak že zdaj niso testirali tako da tule ne bo ravno neke spremembe. Sem pa prej bral članek v Athleticu glede tega novega CBA-ja ter samih financ in holy fuck so zadeve zdaj še ekstra zakomplicirane ampak nekaj mi pravi da bo ta novi CBA v roku par let hitro kamen spotike s strani igralcev. Saj znajo stvari iti še bolj v korist top igralcev medtem ko bodo tisti mid playerji bolj pobirali drobtinice, bomo videli. 

Povezava do prispevka

Rebounder je kar Dallas sicer nujno rabi ampak s vsemi svojimi izgubljenimi žogami bi pil živce Luki. Imo ga tudi Kidd ne bi dolgo prenašal podobno kot ni Javale-a. V ekipi bi potem imeli dva totalno brainless centra. :D

 

 

 

 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Ampak za Kyrieja itak ni skoraj nobenega zanimanja niti. 😁 Verjetno hoče samo čim več keša dobit od Dallasa. Bi pa bilo kar carsko da bi šel v Sunse, to bi bila verjetno najbolj osovražena ekipa v zgodovini. Pa rad bi pol videl faco Ishbie drugo leto ko jih kaki Nuggetsi spet napokajo. :D

Povezava do prispevka

Harden bo očitno spokal, upam da res v klipse. Tole s sunsi zdaj nič ne razumem, včasih sem še mal dojemal tele salary mahinacije, tule pa nič več. Kyrie S&T v sunse je dejansko mogoč v tej situaciji? A niso oni že nabiti na hard cap itd.

 

Bamba je frej oz. bo frej očitno, go team mavs <3

Povezava do prispevka

Če bi v tem sign and tradeu šel kontra Ayton in bi Kyrie bil zadovoljen s plačo tam do kake 35 mio na sezono za recimo dve leti potem ne bi bilo take panike, je pa res da ko bi dopolnili preostali roster bi skoraj v vsakem primeru bili preko 2nd aprona razen če bi res imeli same minimalce in two-way playerje zraven. Recimo da gredo zdaj pač na vse ali nič za naslednje dve ali pa morda tri sezone ko KD-ju poteče pogodba in če bi Kyrie sprejel krajšo pogodbo bi dejansko lahko nekako potencialno zvozili mimo 2nd apron penaltyev. Je pa že do zdaj Ishbia pokazal da bo morebiti naredil vse da dobi naslov čim hitreje, tako da mislim da ne bi bilo totalno šokantno če prihodnost tam po 2030 žrtvuje za to da bi zdaj dobil kakšen prstan ali dva. Ampak it na vse ali nič s Kyriejem je malo yikes kot vemo. :rofl: Verjetno bi jim bilo bolje da tradeajo Aytona za kakšna 2 role playerja in se poskušajo zmenit z Biyombom za novo pogodbo ali pa kaj takšnega. 

Povezava do prispevka

Meni je Kyrie car kar se tiče igranja (kot človek mi je absolutna smet - kljub temu da ni neumen (kot je npr. kakšen Jalen Brown), ima še vedno ekstremno "žleht" stališča). Pa izgleda, da ima ful pozitiven vpliv na igralce in da ga imajo ful radi. Ampak IMO Kyrie ful ful FUL ne paše v Luka-powered Mavse. To, kar sta letos kazala skupaj, je smrdelo do nebes. In dvomim, da lahko to popraviš v parih mesecih. Pač tko, 0% kemije imata kar se gameplaya tiče. Tko da upam da ga uspejo podpisat in zatrejdat za nekoga, ki bo bolj pasal v trenutni Dallas.

 

Pa Barnes je podaljšal z Sacramentom za 3 leta.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...