Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

MikeHunt reče pred 7 urami:

no po prvi tekmi zgleda MEGA bust

 

 

 

LP

 

Čeravno sem jaz wemby hejtr, mislim vseeno, da lahko pride vn en porzingas stil igralca. Kar je OK. Ampak kot sem že večkrat omenil, se tudi tokrat potrjuje da USA novinarji, skavti in raznorazni ANAListi nimajo pojma o evropski košarki. 

 

 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 1 uro:

men je najbolj k gledas "wemby highlights" pa gledas, wtf so to eni coravi francoski klubi, tier 3 euro klubi at best ce se to.

 

se sam nasmehnes vglavnem

 

 

 

LP

wembo za 5 let, v kolikor mu pustijo, bo dejal zgled za ljudi, ki ne želijo v plavanje ...

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 3 urami:

men je najbolj k gledas "wemby highlights" pa gledas, wtf so to eni coravi francoski klubi, tier 3 euro klubi at best ce se to.

 

se sam nasmehnes vglavnem

 

 

 

LP

 

Poglej si raje s kje sta prisla Giannis pa Dirk. Tudi Jokic ni dalec.

Povezava do prispevka

Na hitro pogledal Mavs vs OKC summer league tekmo, da vidim kva je Dallas to kupu zaene mladiče

 

- Livley se ful trudi, proba sodelovati v akcijah z bloki, ogromno v pnr-jih, dosti kicka na krila ko dobi žogo v pnr in ne gre z glavo skozi zid tko da igro razume, je dolg ko svinja kar se vidi v obrambi kjer je kar proper... Ampak je raw as fuck. Šuta nobenega, driblinga nobenega, žoge ne zna ujet. Bolj je jebeno RAW kot je bil ODB na brooklyn zoo plati, to bo rabu vsaj ene 2 leti, da bo približno podoben resnemu igralcu košarke.

 

- OMax je pa še celo bolj jebeno raw lol, sploh ni da bi kej pisal ker nič ni, pač visok in eksploziven fant ki gara v obrambi, to je pa to

 

- Hardy se je proper naredil, od oka je nabil tam ene 5 kg čiste mišične mase, proti tem zelencem je izgledal ko proper dec

 

Oba glavna rookija kažeta obrambni potencial, ampak sta MEGA raw pa v napadu jima ne bi dal zeljnate glave v roke. Ne vem kok bo tole kej vplivalo na ekipo v prvem letu :D Je pa mega smešno kok so nasploh vsi raw, ne vem a je to efekt da so jih tko na hitro zmetali skupaj... ...al pa ima ZDA res svinjsko nerazvito mladinsko košarko. Ker tole ni bilo vredno pol kurca. Mislim tele reveže že mladinci Olimpije požrejo s kožo in kostmi, kaj šele kaka bolj resna evropska mladinska selekcija.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Na hitro pogledal Mavs vs OKC summer league tekmo, da vidim kva je Dallas to kupu zaene mladiče

 

- Livley se ful trudi, proba sodelovati v akcijah z bloki, ogromno v pnr-jih, dosti kicka na krila ko dobi žogo v pnr in ne gre z glavo skozi zid tko da igro razume, je dolg ko svinja kar se vidi v obrambi kjer je kar proper... Ampak je raw as fuck. Šuta nobenega, driblinga nobenega, žoge ne zna ujet. Bolj je jebeno RAW kot je bil ODB na brooklyn zoo plati, to bo rabu vsaj ene 2 leti, da bo približno podoben resnemu igralcu košarke.

 

- OMax je pa še celo bolj jebeno raw lol, sploh ni da bi kej pisal ker nič ni, pač visok in eksploziven fant ki gara v obrambi, to je pa to

 

- Hardy se je proper naredil, od oka je nabil tam ene 5 kg čiste mišične mase, proti tem zelencem je izgledal ko proper dec

 

Oba glavna rookija kažeta obrambni potencial, ampak sta MEGA raw pa v napadu jima ne bi dal zeljnate glave v roke. Ne vem kok bo tole kej vplivalo na ekipo v prvem letu :D Je pa mega smešno kok so nasploh vsi raw, ne vem a je to efekt da so jih tko na hitro zmetali skupaj... ...al pa ima ZDA res svinjsko nerazvito mladinsko košarko. Ker tole ni bilo vredno pol kurca. Mislim tele reveže že mladinci Olimpije požrejo s kožo in kostmi, kaj šele kaka bolj resna evropska mladinska selekcija.

Donke k pride jesen nazaj v ekipo.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Jude reče pred 33 minutami:

Pop je podaljšal za 5 let

 

Nice, sem sicer pričakoval da bo podaljšal ampak ne za toliko let, prejšnjo pogodbo je imel recimo samo za tri leta. Je pa res da ni nujno da bo coachal vseh teh pet let in bo kasneje zgolj pač predsednik kluba. Sem zdaj pogledal tekmo med Spursi in Hornetsi in oh boy koliko dela še čaka Wembya. Sicer mi ni deloval tako zelo slabo kot so mnogi pisali pa všeč mi je da zgleda kot zelo willing passer ampak nevem kaj dela v glavah ameriških medijev da so ga tako zelo hypali. V obrambi sicer lahko že zdaj rečemo da bo kar pomemben faktor že samo zaradi njegove freaky višine in dolgih rok pa da je za svojo velikost zelo mobilen, ampak v napadu pa bo nekaj časa kar muka če ne bo malce izpopolnil svojega meta, sploh za tri točke je bila katastrofa že v Evropi, kaj bo šele tukaj. Ampak jebeš Wembya, Champagnie is the guy to watch. :ninja: :mafija:

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 urami:

Povprečen rookie rabi vsaj 3 sezone, da pride na en spodoben nivo. Ob predpostavki, da jim uspe. Kar je 50:50 šans.

 

Tudi, če jim uspe, nevem, če se to ujema z Donketovem timeline-om. 

 

 

 

Jp tole je kr dobra ocena ja, jaz bi dal tud ene 3 leta Livelyju in Omaxu. Ajde za defenzivne naloge manj, ker to včeraj je že zdaj izgledalo kar OK. Ampak preden bosta pa ta dečkota nevarna v napadu se bo pa zamesilo še kar nekaj mase za čevape

Povezava do prispevka

Wembija tko hajpajo, da gre men že vnaptej na k..., ne da bi ga enkrat videl igrat. Nba app ima že celo leto redne notificatione o njem. Po eni tekmi seveda ne moremo soditi, kaj bo iz njega, so pa pričakovanja vesoljska.

 

Summer league pa ni za gledat sploh, to je že od nekdaj indijanska košarka , vsak igra izkljicno zase. Če si dober, ne pomeni nič, se ce si slab, pomeni bore malo.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

 

Jp tole je kr dobra ocena ja, jaz bi dal tud ene 3 leta Livelyju in Omaxu. Ajde za defenzivne naloge manj, ker to včeraj je že zdaj izgledalo kar OK. Ampak preden bosta pa ta dečkota nevarna v napadu se bo pa zamesilo še kar nekaj mase za čevape

Če.

 

Če in ko.

 

Čez tri leta bo Luka FA. Dallas upa da bo kej od njiju do takrat.

Povezava do prispevka

Wemby po pričakovanjih. Porzingis z boljšo obrambo in slabšim metom. Jest nikol nism vidu od kje hype.

 

Charlotte je hitr pokazal kolk je šans da bo driblal žogo. Zarad njegove višine je žoga čist predolg v zraku in ukrast žogo ni glih zlo težko. S hrbtom proti košu bo tud jeba ker ima težišče previsoko, pa isti problem z ukradenimi žogami.

 

Če hoče bit superstar bo mogu velik delat na metu ker visok izmet je njegova največja prednost v napadu. 

 

Je pa soliden v obrambi in banane bodo padale.

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

 

Jp tole je kr dobra ocena ja, jaz bi dal tud ene 3 leta Livelyju in Omaxu. Ajde za defenzivne naloge manj, ker to včeraj je že zdaj izgledalo kar OK. Ampak preden bosta pa ta dečkota nevarna v napadu se bo pa zamesilo še kar nekaj mase za čevape

 

Je treba upoštevat tudi, da Omax in Lively nista imela nobenih kontaktnih treningov z ekipo, zgolj prosto metanje. Dejansko so se prvič dobili na igrišču za tekmo. Že to, da se bojo malo navadili na soigralce bo prineslo nek napredek. Ampak ja, v vsakem primeru je še dolga pot pred njima. Jebat ga, tako se na dolgi rok gradi ekipe.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...