Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 57 minutami:

Tale tema je res fsa tota leta so nas tukli dol nivo. Lukec je žrtev sodnikov pa itak vedno sodijo proti Dallasu. Me zanima koliko omemb sodnikov ima Gatsu v svojih postih v tej temi. Imo je gladko par sto :lol:.

 

Si sploh gledal tekmo? Če nisi lahko sam gladko STFU ker ni prvič da so to opazili tudi komentatorji to končnico. Pa da ne omenjam da je cel internet in nekaj NBA igralcev primerjalo sojenje na prvi tekmi nad SGA in Murrayem kot da gre za popolnoma drug šport. Kdor trdi da imata Luka in SGA enak tretma pri sodnikih ta je pač slep in naj gre po dioptrijo. 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

pedri a ste kej hyped nad DEN : MIN game 3???

 

Jaz sem ko svinja :D 

 

Ne vem kdaj me je nazadnje kaka ne-Dallas serija tok zanimala, hehe. Sicer si želim, da na koncu zmaga Minny, ker so mi res jaki pa top energijo mi imajo, ampak jutri bom pa verjetno navijal za Denver, samo zato da serija čimdlje traja :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pogledal 2.polcas, nisem pricakoval take razlike, ocitno ima Denver nekaj rezerve glede na prvi dve tekmi. Ce izenacijo na 2:2 bo se zabavno, pri 1:3 bi jih pa s precej visoko stopnjo verjetnosti odpisal. 
 

Zvecer ob normalni uri Dallas :limona:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jokiću čestitam za MVP svaka mu čast!. ampak kokr sm že pred začetkom sezone reku, raj ring kokr MVP, plus od leta 2015 ni noben MVP redne sezone dobil naslova, je mal jinxed ratala ta nagrada. Denver zmagal, nism obupal, še zmer verjamem. Sam je za njih najtežja ekipa ravno Minesota to govorim že tm od januarja naprej, majo pač 3 bige k lahk dajo na jokiča, pa murray ni (še?) isti.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...