Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Gogy reče Dne, 16. 3. 2023 at 18:46:

Jah, jaz ko omenim BoB, enostavno dam Pacific kot S02. Obe pa vrhunski. Ne vem, podzavestno mi je 'evropski del' bolj domač, ker se je dogajalo na naših tleh. Ko jebe amere in japanezarje tam na otokih, bogu izza nogu...:closedeyes: Ajde, če pustimo zgodovinska dejstva in vemo, da je na tistih otokih bilo res par jebenih bitk, ki dejansko so za vojaške navdušence alfa in omega vsega.

Pacific je bikovo sranje napram BoB. Kot da bi primerjal Saving Private Ryan z  Pearl Harbour the love story:rolleyes:. Cist so zasral serijo.

Raje se enkrat pogledam Generation Kill

Povezava do prispevka
mahoney reče Dne, 18. 3. 2023 at 17:08:

Pacific je bikovo sranje napram BoB. Kot da bi primerjal Saving Private Ryan z  Pearl Harbour the love story:rolleyes:. Cist so zasral serijo.

Raje se enkrat pogledam Generation Kill

Band Of Brothers je imo še vedno najboljša mini-serija vseh časov. Cast je neverjeten, edino kar je slabo glede te serije je da ni prav ful accurate. že take osnovne stvari kot naprimer datum hitlerjeve smrti je napačno naveden v seriji. 
 

Povezava do prispevka
Chris reče pred 5 urami:

Band Of Brothers je imo še vedno najboljša mini-serija vseh časov. Cast je neverjeten, edino kar je slabo glede te serije je da ni prav ful accurate. že take osnovne stvari kot naprimer datum hitlerjeve smrti je napačno naveden v seriji. 
 

napačn datum hitlerjeve smrti v seriji = še vedno najboljša serija vseh časov

črnec v vlogi enga od stranskih likov = MELTDOWN fukken WOKE PROPAGANDA

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 11 urami:

napačn datum hitlerjeve smrti v seriji = še vedno najboljša serija vseh časov

črnec v vlogi enga od stranskih likov = MELTDOWN fukken WOKE PROPAGANDA

Ne iskat konflikta. tega nisem nikjer napisal. moje je subjektivno mnenje, ker imam raje zgodovinske serije ali vsaj postavljene v določen zgodovinski ali trenutni setting (Band of Brothers, Boardwalk Empire, Sopranos, Gomorra, Narcos, Sons of Anarchy, Peaky Blinders,..), ne pa sci-fi / post apocalyptic. 

Je pa dejstvo da je cast BoB zelo kakovosten po posameznikih. Damian Lewis, David Schwimmer, Michael Fassbender, Donnie Wahlberg in Ron Livingstone npr so igralci res visokega kadra in so vsi deliverali.

Drugače sem pa sem nekje zasledil da je prišlo do zmešnjave z datomom hitlerjeve smrti zaradi preobsežnega post-production moštva / dela. En je pač napačno ustavil not, vendar noben ni fact checkal. 
 

Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 20. 3. 2023 at 20:58:

jas sem zarad te debate tuki včeri zagnal prvi del in takoj roflnu tm, ko en čičo razlaga, da so se takrat v njegovem kraju trije fental, ker jih niso v vojsko spustil (status 4F, unfit for service)

"different times"

Sem bil v JNA v osemdesetih in spoznal kar dva tipa, ki sta bila "borderline unfit" pa sta nekako izprosili vojsko, da ju spusti noter, ker ju drugače baje nobena ženska ne bi vzela. Po par mesecih so oba vrgli ven ampak sta lahko lagala, da zaradi poškodbe na dolžnosti, ali česar podobnega. Zgleda, da je to takrat  v nekaterih krajih bilo kar običajno.

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 5 urami:

Sem bil v JNA v osemdesetih in spoznal kar dva tipa, ki sta bila "borderline unfit" pa sta nekako izprosili vojsko, da ju spusti noter, ker ju drugače baje nobena ženska ne bi vzela. Po par mesecih so oba vrgli ven ampak sta lahko lagala, da zaradi poškodbe na dolžnosti, ali česar podobnega. Zgleda, da je to takrat  v nekaterih krajih bilo kar običajno.

 

Pa da ne govorimo, da so se nekoč v JNA eni ljudje došolali, naredili vozniške izpite in svašta, kar si drugače v življenju ne bi mogli privoščit...

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 17. 3. 2023 at 14:45:

 

a maš kake torrent linke za mouse in beyond evil? ravno teh dveh nikjer ne najdem :unsure:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...