Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 2 urama:

Also, BoB je 11/10, nobena ww2 storija ne pride in ne bo prisla blizu

 

...to je sicer res, ampak niti eden še ni omenil pacifiške verzije BoB-a (the pacific).

 

popkulturno gledano absolutno kriminalno podcenjena serija.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Jah, jaz ko omenim BoB, enostavno dam Pacific kot S02. Obe pa vrhunski. Ne vem, podzavestno mi je 'evropski del' bolj domač, ker se je dogajalo na naših tleh. Ko jebe amere in japanezarje tam na otokih, bogu izza nogu...:closedeyes: Ajde, če pustimo zgodovinska dejstva in vemo, da je na tistih otokih bilo res par jebenih bitk, ki dejansko so za vojaške navdušence alfa in omega vsega.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 10 urami:

Jaz sem bolj užival v Better call Saul, tisti slice of life easy preživljanje in guncanje iz dneva v dan mi je carsko izpadlo.

 

Glede Sopranos sem pa tam nekje kot Galko, ful dobra serija, ful tezko pogledal do konca, ceprav sem uzival, ne vem, ne najdem razloga.

 

Dodal bi pa še Boardwalk Empire, mogoče ne glih v S-tier, ampak tam nekje, na meji 

 

Evo, mene Sopranosi enako niso navdušili. Pred nekaj leti sem se jih prvič spravil gledat, pa sem puško vrgel v koruzo že po prvih (5?) nekaj delih 1. sezone - ne vem, enostavno me zadeva ni pritegnila. Mogoče se seriji poznajo leta? Kaj pa vem, mene vglavnem ni prepričala.

 

Vučko3 reče pred 9 urami:

Priporocam Peaky najprej, meni je boljsa/bolj zabavna, zanimiva serija. Boardwalk je slowburn.

 

Celi cast Peaky blinders je fenomenalen, atmosfera je za popizdit dobra, Cillian je pa itak odlicen. Pride film kmalu btw.

 

Kar mi je pa bedno, nikol ne bomo dobili drugo sezono Taboo serije od Hardyja.

 

Meh, Taboo je bil vredu edino kar se produkcije tiče kolkor se spomnim. Kar pa zadeva štorijo, karakterje in ostale take zadeve - medikorna in hitro pozabljiva zadeva. Style over substance skratka. Če notri nebi bilo Hardya in ostalih težjih kalibrov zadeve marsikdo niti povohal nebi.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 13 minutami:

To je zdej uradna tema za nizike vol 2

 

V bistvu na The last of us po ogledu finala sploh nisem več pomislil, ni pustila nekega vtisa ali pa da bi kaj razmišljal, ker pri nekaterih nadaljevankah sem, nazadnje pri korejski The Glory https://www.imdb.com/title/tt21344706/?ref_=nv_sr_srsg_0  Korejci zadnje čase daje dobre stvari ven. Dobra revenge drama.

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 19 urami:

Zdaj si me spomnil - sem prav videl reklamo na HBO, nova sezona True Detective al je sam kak režiser od tam delal kaj novega? Prevrtavam ponavadi reklame, pa nisem ziher, kaj sem videl?

Ja, nova sezona bo zdaj v kratkem. 

 

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 11 urami:

V bistvu na The last of us po ogledu finala sploh nisem več pomislil, ni pustila nekega vtisa ali pa da bi kaj razmišljal, ker pri nekaterih nadaljevankah sem, nazadnje pri korejski The Glory https://www.imdb.com/title/tt21344706/?ref_=nv_sr_srsg_0  Korejci zadnje čase daje dobre stvari ven. Dobra revenge drama.

No ja, "zadnje čase" je mal huda. Tipi so dobesedno izumili ta žanr. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 17 urami:

..to je sicer res, ampak niti eden še ni omenil pacifiške verzije BoB-a (the pacific).

 

magični kralj reče pred 17 urami:

ja pacific trpi ker je bil "the next BoB" in pac nemogoce dosec to perfekcijo

This.

Also pri pacifiku nimas "pescice" ki jim lahko sledis, ker je bla kampanija cela klavnica, mislm da glih najdlje en lik zdrzi 3 epizode predn umre. Tako da je tudi cela serija dost bolj fokusirana na depro.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...