Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 4 urami:

Nope, na tem hribu umrem. TLOU2 je tehnično nor masterpiece, ampak kar se tiče likov in pejsinga je to navadno skropucalo.

Se ne strinjam. Meni osebno se zdi zgodba v TLOU 2 tako dodelana, da vsaj meni TLOU 1 izpade kot enodimenzionalna zgodba, pa me je ob svojem času tudi prvenec zgodbovno navdušil (za nivo: igračke). Dočim TLOU 2 pa mi je že tako dobro napisan, da ne bom dodal nobenega oklepaja o igračkah :D 

ke_kit reče pred 4 urami:

Men so bli Ellie, Dina, Abby, Lev in Owen vsi likeable, predvsem pa believable liki. Kar se zgodbe tiče je enka tako črno-bela v primerjavi z 2jko, da bi jo lahko skoraj primerjal z neko basnijo :D. Edino kar res carryja zgodbo je odnos med Ellie in Joelom. 2jka je konkreten skok naprej imo.

Tole. Ellie, Dina, Abby, Lev so mi bili vsi likeable. Owen tudi po svoje, čeprav ni pretirano zapomljiv. Ampak kot praviš, najmočnejši element je, da so believable

Povezava do prispevka

Ajde, saj je okej del v celoti, ampak prvih 5 minut je res wack.

 

Pa res mi je slo na kurac, da iz dela v del prikazujejo, da je nevarnost dobesedno na vsakem koraku, oni pa se kljub temu obnasajo, kot da jim nic ne bo in uizi lomastijo pa galamijo po mestih :avadodo: 

Povezava do prispevka

Ne vem, no, ce je res dlakocepljenje ze veckrat izpostavljen problem s tempiranjem. Tle mas dobesedno porod otroka v 2 sekundah, blink and you'll miss it. Sem bil samo wat.jpg

 

Isto to z vedenjem v mestih, kjer ves, da je nevarnost na vsakem koraku, ti pa se vedno, kot cepec, lagano hodis, se deres, razbijas ...

 

Also scena z žirafo je zgledala kot cheap cgi.

 

 

 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

ma point lomastenja je bil ravn to

da sta se pobondala in sta ratala nepazljiva

tut ne vem, od kje ti logika, da mora bit čist za vsakem vogalu kakšna nevarnost

smo vidli, da se da marsikje relativno safe živet, Ron Swanson + kolega, una dva indijanca ..

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 minuto:

od kje ti logika, da mora bit čist za vsakem vogalu kakšna nevarnost

Ne vem, no, recimo zadnje mesto, v katerem sta bla, so v zasedi zastihal Joela, pa potem ko je on umiral, je Ellie imela srecanje iz kanibali. Pa se pred tem v mestu s tistima bratoma, ni bil ravno a walk through the park.

 

Ampak ja, od kje meni logika. Ok.

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Dne, 10. 3. 2023 at 14:43:

Vam se ni pejsing igre zdel mimo? 
Nonstop whine vseh likov ni bil moreč?

 

Za like bom rekel ajd ok, sto ljudi a ne.

Ampak kako lahko nekdo, k je preigral maso trdi, da je pacing zgodbe in način pripovedovanja dober? To mi ni jasno, res.

 

Ne vem, jaz sem obrnil zadevo 3x, le zaradi tehnične superiornosti in combata. Ampak cutscene sem preskakoval ker da bi tisto tugo še enkrat poslušal, no fucking way.

 

Brez tega bi bila TLOU2 smeti.

Povezava do prispevka
The AO reče Pravkar:

zirafa je bla real

Ej veš da sem šel prav googlat tole, če je bila prava ali CGI, pa takrat še ni bilo nič na to temo, zdaj vidim, da je :) 

 

Mogoče zaradi greenscreena (pardon, bluescreena), ker mi še vedno celoten prizor deluje CGI.

 

Kevin Guerrero🇺🇸🇪🇨//Horizon Forbidden West🎮 on Twitter: "@DomTheBombYT  In the game | In the series 😭😭❤️#TheLastOfUsHBO #TheLastOfUs #TLOU  https://t.co/IFKMJeaCia" / Twitter

Povezava do prispevka

Tudi mene je sfukala RL žirafa. Jo vidim in samo "Fak, kako malo resursov je šlo v tale CGI! *pljune na tla*!"

 

:avadodo:

 

Drugače mi je bil carski zaključek. Un konec me vedno sezuje.

Pa Ashley mama od Ellie je bil nice touch.

Škoda, da je bil tako kratek del, sam jim je vseeno uspelo dobro stempirati zadevo imo.

 

8/10 Serija. Najboljša VG adaptacija ever imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Pa Ashley mama od Ellie je bil nice touch.

 

ellie je v tej seriji ubila joela in ellie

 

:D

 

 

ke_kit reče pred 22 minutami:

 

8/10 Serija. Najboljša VG adaptacija ever imo

 

vidim da nisi gledal arcane hhh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...