Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 3 minutami:

Very rare je warianta, da dobiš najprej na PS4 platino in pol še na PS5

 

Samo dejansko sem videl na Redditu, da eni namensko kupujejo PS4 verzije in pol za 10 € upgrejdajo na PS5, da lahko dve platini dobijo za relativno majhen denar

 

Saj vem, da ne smemo tauntat načinov igranja drugih ljudi, ampak še vedno, precej hecno :D 

To ni nič. Imaš določene igre v storu, ki so namenjene zgolj temu, da dobiš hitro platino.

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 minutami:

Very rare je warianta, da dobiš najprej na PS4 platino in pol še na PS5

 

Samo dejansko sem videl na Redditu, da eni namensko kupujejo PS4 verzije in pol za 10 € upgrejdajo na PS5, da lahko dve platini dobijo za relativno majhen denar

 

Saj vem, da ne smemo tauntat načinov igranja drugih ljudi, ampak še vedno, precej hecno :D 

a ni lažje narest še en račun pa na temu drugmu računu igrat?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

a ni lažje narest še en račun pa na temu drugmu računu igrat?

Pomoje je point v zbiranju trofej na enem računu. Verjetno ni tako impresivno videt 3 trofeje na enem računu, 13 na drugem in 4 na tretjem, kot pa vseh 20 na enem ... Saj je dosti logično no.

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 6 urami:

Je 2k23 za kej al je copy paste lanske?

Isti šmorn kot lanska, s tem da je dodan Jordana chalange, kjer je 15 zgodovinskih tekem jordana za odšpilat z vmesnimi video komentarji različnih udeležencev. Js špilam MyTeam, kje so letos odstran contacte, dodal cool trophy case grin in zasšrktarili z free packi (ponavadi si imel par kod na teden za vsaj šanso za pack, zdaj je že ena na teden veliko). Aja pa shooting je zdaj go green or go mim :D

Povezava do prispevka
gojc reče pred 4 minutami:

To jih bomo zdaj vnovčil za keš ko pride playstation stars 5. oziroma 13. oktobra :)

 

      PlayStation Stars launches in Asia today, with additional markets coming soon

Kolikor sem bral prvi review PlayStation Stars dobiš za igranje in platiniranje ene točke, druge točke pa za zapravljanje v Storu

 

Prvih točk ne moreš menjat za $ voucherje, druge pa lahko

 

Torej boš voucherje za denar dobil samo z nakupi v PSN, za igranje/platiniranje/nove challenge pa boš dobil drugo valuto, ki jo boš porabljal za nek ločen stuff, ne pa menjave v $ 

 

Sicer je bil zmedeno napisan prispevek, ampak tako sem jaz razumel  

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 27 minutami:

Pomoje je point v zbiranju trofej na enem računu. Verjetno ni tako impresivno videt 3 trofeje na enem računu, 13 na drugem in 4 na tretjem, kot pa vseh 20 na enem ... Saj je dosti logično no.

wow absolutno nerazumljivo početje

 

 

Povezava do prispevka

Kena: Prejšnji teden je igra dobila kar precej glomazen zastonjski update 

 

  • New Game+ – Players who’ve completed the game can set out on Kena’s journey from the beginning, taking advantage of their previously unlocked abilities, upgrades, outfits, Rot, etc, to take on completely redesigned and more demanding combat encounters.
  • Charmstones that are individually equipable – these unique collectibles each provide different adjustments to Kena’s stats and abilities.
  • Spirit Guide Trials, a new game mode challenging players’ skills with a variety of replayable challenges across three different categories: Obstacle Courses, Wave Defenses, and Boss Reflects.
    Completing the Spirit Guide Trials unlocks outfits for Kena, each one inspired by one of the characters she meets along her journey. Succeeding at bonus objectives within each trial can unlock color variations of each outfit, as well as some unique Charmstones.
  • New outfit, exclusive for Deluxe Edition owners.

Žal je pa kamera, lock-on in še marsikaj hujša ovira kot pa višja težavnost. Sploh se pa to še bolj opazi ko uletiš direkt iz Elden Ringa v tole. Kar se tiče animacij, izgleda itd kapo dol avtorjem, za combat pa upam da dobijo kako pomoč in še to spolirajo za naslednjo igro.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 36 minutami:

Se vedno Days Gone (30+ ur pa verjetno se niti blizu konca). Bolan spil :avadodo: nikol me zombijade niso navdusile ampak tole je pa ludnica

V tem špilu bi se lahko sam z motorjem okol vozil pa bi bila v izi 8/10.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 urami:

Kena: Prejšnji teden je igra dobila kar precej glomazen zastonjski update 


Jaz sem ravnokar začel z igranjem. Navdušen sem nad luštkano grafiko, ki je kot iz kvalitetne risanke. Pa zgodba me tudi vleče zaenkrat. Sem kar na easy začel, ker itak igram bolj ali manj zaradi zgodbe in ker mi je grafični stil res všečen. Najraje bi se samo sprehajal po prelepi pokrajini, gozdovih itd. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazekZakaj si tako prepričan, da ti ne bo za igrat? Jaz za igro sicer sploh nisem vedel, ampak jo je Gatsu zgoraj omenil in sem moral poskusit. Ker nisem imel res nobene ideje, kaj bi igral in mi je zdaj ta Kena dejansko popolnoma sedla. No, itak sem šele na začetku (ravnokar sem dobil lok). Načeloma niti ni tako otroška zadeva, kot zgleda na slikah. Grafika je pač cute (meni je to všeč!!), ampak ima tudi solidne boss-fighte in veliko raziskovanja sveta, nadgradnje sposobnosti itd. Glede na to, da jo je delala neka neznana firma jim je kar uspelo. Igra je pa sicer letnik 21, ampak ravno zaradi tega večjega updejta jo je zdaj še boljše preigrat.

@Hernier: ti kar predlagaj, pixel gnusači so moje najbolj omiljene igre. Pusti Tomazeka, on je pač bolj za ultra4K_HDR_tobogane. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

@tomazekZakaj si tako prepričan, da ti ne bo za igrat? Jaz za igro sicer sploh nisem vedel, ampak jo je Gatsu zgoraj omenil in sem moral poskusit. Ker nisem imel res nobene ideje, kaj bi igral in mi je zdaj ta Kena dejansko popolnoma sedla. No, itak sem šele na začetku (ravnokar sem dobil lok). Načeloma niti ni tako otroška zadeva, kot zgleda na slikah. Grafika je pač cute (meni je to všeč!!), ampak ima tudi solidne boss-fighte in veliko raziskovanja sveta, nadgradnje sposobnosti itd. Glede na to, da jo je delala neka neznana firma jim je kar uspelo. Igra je pa sicer letnik 21, ampak ravno zaradi tega večjega updejta jo je zdaj še boljše preigrat.

 

Ne vem. Tak filing imam, ker sem v zadnjem času že posnel in v pol ure pobrisal kup iger. Tudi takih, ki jih je marsikdo pohvalil. Deathloop sem sprobal ene 15 min nazadnje in me že ima, da dam delete... tako obdobje zgleda. 40€ da sprobam par minutk pa mi ne diši.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Tanovega Monkeya verjetno tudi še ni preigral. Zagotovljenih vsaj sedem uric čiste nepixlaste zabave. Ampak ja, to ni Elden Ring.  Dočim Kene pa apriori ne bo niti poskusil, ker pač.. Hecno. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 minutami:

Tomazek, kvaj pa Last of Us: Part 1? 

 

Novega misliš? :D Da dam tolko keša sam, po drugi strani pa se norčujem z drugih, ki so x-tič kupili? Drugače pa sem remaster itak preigral in 2 del ponovno pred cca. 1 mesecem.

 

DaCapo reče pred 9 minutami:

Pa daj, Kena bi ti dejansko morala bit všeč. Razen če te grafični stil res tako močno odbija?

 

Ne potegne me :) Pa mislim, da sem to enkrat lani za hec piratiziral in pobrisal.

 

Weraziel reče pred 9 minutami:

kok kej igraš first person shooterje?

 

Doom

Titanfall 2

Doom Eternal

 

karkoli od tega daš na hard pa je kar zabavno

 

 

Titanfall 2 sem preigral. Doom eternal pa kake 2-3 urce in me je minilo. Ni me pritwgnil.

 

 

DaCapo reče pred 2 minutama:

Tanovega Monkeya verjetno tudi še ni preigral. Zagotovljenih vsaj sedem uric čiste nepixlaste zabave. Ampak ja, to ni Elden Ring.  Kene pa apriori ne bo niti poskusil, ker pač.. :)

 

Ma do igranja na PC pa mi sploh ni. Že mesece nisem na njem nič igral. Me tako odvrača, da bi raje kupil Steelrising za PS5, kot pa sunil pirata in igral na PC.

 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...