Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

pa sej špilov je dost (samo šanso morš dat kakemu drugemu žanru) pa tud paše včasih kej spet igrat

 

Divinity Original Sin 2 mi je bil izziv, dobra zgodba, fajn grafika, samo to je spet nekaj kar Tomažek ne bi igral, ker nima potrpljenja za uživat v štorijah

 

res škoda da ne maraš izziva v multiplayer špilih, al pa pojdi Elden Ring pa invejdaj folk, boš vsaj nekaj novega počel

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:

Tanovega Monkeya verjetno tudi še ni preigral. Zagotovljenih vsaj sedem uric čiste nepixlaste zabave. Ampak ja, to ni Elden Ring.  Dočim Kene pa apriori ne bo niti poskusil, ker pač.. Hecno. :)

Model ti skuša dopovedat, da ne misli dajat 40 EUR/USD za samo poskusit neko igro. A to je samo nek napreden humor, al imaš probleme z bralnim razumevanjem? :D

 

@tomazekKena je res en tak mixed bag. Tko kot pravi DaCapo, zelo luštna zadevica, sam kaj ko se tam tudi konča. Imo je neka povprečna 7/10. Vsekakor ni vredna polne cene po moje. Če jo primerjaš s FS igrami, pa itak pade na 4-5/10. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Pač požen še enkrat neki od FS ane. Jaz bom za Keno verjetno kupil Tunic potem se pa vdal v usodo in šel spet en frišen Bloodborne run ker itak ne bomo dočakal 60fps patcha/remastra/whatever...

 

Dober predlog ampak sem v zadnjih cca. 2 mesecih ponovno obrnil Bloodborne, Dark Souls 2 in Dark Souls 3 NG in NG+ :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Se strinjam, da je špilov dosti... ne samo to, ogromno jih je. A misliš, da je meni fajn, da me 99% ne vleče? Siliti pa se ne morem, ker postanem živčen in potem nima smisla, če ne uživaš.

Pa saj vsak ma svoj okus. Jaz sem mega accepting za različne igre/žanre/stile, pa vseeno jih je kar nekaj, ki jih ne igram. Ne igram npr. simulacij, MMO-jev, MOBA igric oziroma nasploh vseh online igric ... 

 

Tomazek, pol pa ti ostane še un SCI-FI From Software posnemovalec, ki ga je Gojc skos hvalil. Pozabil sem naslov 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Dober predlog ampak sem v zadnjih cca. 2 mesecih ponovno obrnil Bloodborne, Dark Souls 2 in Dark Souls 3 NG in NG+ :D

 

Sekiro manjka na tem seznamu tko da ni še vse izgubljeno :P  Čak a MHW in Iceborne si ti že igral?

 

 

  

Hernier reče Pravkar:

Pa saj vsak ma svoj okus. Jaz sem mega accepting za različne igre/žanre/stile, pa vseeno jih je kar nekaj, ki jih ne igram. Ne igram npr. simulacij, MMO-jev, MOBA igric oziroma nasploh vseh online igric ... 

 

Tomazek, pol pa ti ostane še un SCI-FI From Software posnemovalec, ki ga je Gojc skos hvalil. Pozabil sem naslov 

Surge  1 in 2 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Model ti skuša dopovedat, da ne misli dajat 40 EUR/USD za samo poskusit neko igro. A to je samo nek napreden humor, al imaš probleme z bralnim razumevanjem? :D

 

Zdaj bom šel še tretjič obrnit RDR2 in pokazal največjemu fanu franšize DaCapu (ki je ni obrnil še niti enkrat) kako se to dela :D

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Jaz sem še prejšnji teden dissal Cyberpunk, zdej sem pa čist noter padel.

 

Questi so nadpovprečni in zabavni, gunplay podpovprečen, mesto in lokacije 10/10. Kul mi je to, da skoraj ni copy/paste lokacij.
 

Še veliko imajo za popravit, če bojo delali na igri bo v nekaj letih top.

 

Boljša je od Fallout 3 in 4 že zdej, kar pa ni nek mega dosežek.


Nikoli ne bo Fallout:NV, ampak do ene ocene 87 lahko prileze čez čas. Atm 82 meni. 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

To niti ne vem kaj je. Bom pogledal.

Sci-fi soulslike. Po moje bom tudi sam dal šanso igri. Jo mam v PS+ free games.

Nisem se nikoli lotil, ker mi enostavno vse skupaj deluje zelo sterilno. Mam veliko raje bolj zgodovinsko/fantasy orientirane from igre.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

STOP! Čakaj! Pusti Čamira i kompaniju.

 

Preveri naslednje zadeve, če še nisi.ž

 

-Surge 2 - veliko boljsi kot enka, sci fi From, combat super, vse ostalo je ok.

-Code vein - anime dark souls, je ok

 

naj me nekdo spomni kaj je ona tudi nekak soulslike igra ko se naceloma streljas skos?

 

edit. Remnant From the ashes - zelo kul

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Mam veliko raje bolj zgodovinsko/fantasy orientirane from igre.

 

Točno to. To imam najraje na sploh. Sci-fi pa sploh nisem fan... razen, če bi igra res ubijala. Bi takoj šel Witcherja 3 sedaj igrat po dolgem času, če ne bi bil napovedan upgrade za PS5 to leto :hmm:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

eh jaz sem hejter HZD, Ghost of Tsushima in Assassin's Creed špilov, to je meni vse preveč isto. Ajde GoT je še najboljš, pa še to mi je multiplayer bolj všeč kukr singleplayer

 

če bi Horizon špili bli nekaj krajšega, kjer samo pobijaš robote, potem bi mi blo dost bolj všeč, ne morm pa gledat nekoga 60+ ur k je bolj monoton kukr Geralt v Witcher 1

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 MHW me žal ni potegnil, ko sem sprobaval.

 

MHW ima kar dolg "tutorial" ampak verjemi splača se prebit čez njih, da zakapiraš tud vse sisteme ki jih je res na tone, ker gre za res super igro. Itak je igra v PS+ kolekciji pa na PS5 laufa butter smooth 60fps.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Če je temu tako, potem igra itak ne bo zame. Res je, da sem nekoč mislil enako za From špile. Ampak tam imaš za napad 2 gumba od katerih 80% uporabljaš enega. Že v Nioh mi je bilo preveč ombinacij gumbov in potem living weapon itd. Sem že star in res ne maram tega, da bi zdaj izvajal čarovnije z gamepadom :D Ko ste pisali o Pro kontrolerjih in da imajo kljub dodatnim gumbom še kakega premalo... Sem itak rekel, da bi sam še kakega s tega normal odstranil :) Ajd to glih ne, sem pa štor za izvajanje nekih zajebanih kolobocij. 

Povezava do prispevka

Ni fora v tem, ni tu nekih kombinacij, samo pravilna uporaba, kdaj je treba kaj naredit, kdaj je orozje najbolj ucinkovito itd.

 

Pri longswordu imas en navadni napad, mas en napad kjer filaš weapon meter, in ko ga nafilaš je longsword najmocnejsi, plus imas dva special napada z najvecjim damage outputom.

Tak da ni toliko raznoliko, samo je treba pametno uporabljat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Štirje gumbi, dva trigerja, dva zgornja gumbka, d-pad in dve gobici je vse kar človek v življenju rabi. Kako pa avtorji iger to implementirajo, pa je druga pesem. Nekatere igre so tako intuitivne, da ne rabiš niti tutoriala. Spet druge pa zajebejo z nebrojem obskurnih kombinacij za hobotničarje. :) 
Jaz z miško in tipkovnico igram zgolj le še klasične avanture. Shooterjev pa itak ne igram.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Zdaj bom šel še tretjič obrnit RDR2 in pokazal največjemu fanu franšize DaCapu (ki je ni obrnil še niti enkrat) kako se to dela :D


Bodi faca in naredi krajši video s komentarjem. 

edit: za vsakič, ko me boš v videu omenil, ti nakažem 50 centov. Ampak utemeljeno, ne zdaj da boš v petih minutah 100x samo nekaj blebetal. :) 

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...