Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

DS2 je res posebne sorte Souls Game. Ful deluje zastarelo, sam ima pa polno srca al neki. Men je bla res top izkušnja, ne glede na to, da jo postavljam na zadnje mesto na osebni lestvici FS iger.

 

Also, preigral Forspoken Demo in tale slika precej dobro opiše moje vtise.

Fjjq4O6WAAA_8IB.jpg

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

DS2 je res posebne sorte Souls Game. Ful deluje zastarelo, sam ima pa polno srca al neki. Men je bla res top izkušnja, ne glede na to, da jo postavljam na zadnje mesto na osebni lestvici FS iger.

 

 

 

DS2 je najslabši del v seriji FS igric pa bi vseeno šel rajši še 1x čez to, kot pa kateri koli drugi špil

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

DS2 je res posebne sorte Souls Game. Ful deluje zastarelo, sam ima pa polno srca al neki. Men je bla res top izkušnja, ne glede na to, da jo postavljam na zadnje mesto na osebni lestvici FS iger.

 

Also, preigral Forspoken Demo in tale slika precej dobro opiše moje vtise.

Fjjq4O6WAAA_8IB.jpg

 

gay = ok

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 urami:

Also, preigral Forspoken Demo in tale slika precej dobro opiše moje vtise.

 

+ Glavna protagonistka je ista antipatična igralka kot v zadnji netflix Resident Evil seriji :sick:

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

And now something completly a little different. :) 

 

Danes ponoči nam je po več kot enem letu in pol uspelo na VTT-ju roll20 (kamor smo se z druščino izza prave mize preselili ob covid lockdownu) uspelo končati eno najbolj znanih Dungeons & Dragons (5E) kampanij Curse of Strahd, ki se dogaja v svetu Ravenloft. Gre za po Draculi navdihnjeno zgodbo, v kateri se igralci znajdejo v s strašnim urokom zakleti (dežela je pod nekakšnim stalnim polmrakom, za prebivalce se zdi, kot da nimajo nobene volje) deželi Baroviji (kakopak navdihnjeni po srednjeveški Transilvaniji), ki ji s strahom in grozo vlada über vampir Strahd. Na igralčevih herojih je, da opravijo prekletstvo, kar bo bržda povezano z odstanitvijo krvosesnega vladarja.

 

spacer.png

 

Pot do tam pa po dolga in zavita. Strahd je namreč mogočen vampir z ogromno vojsko podanikov, tako da bo prej treba najti potencialne zaveznike, mogočen artefakte in orožja, pa tudi informacije, ki bodo prišle prav pri boju za osvoboditev dežele. Igranje je nelinearno, open world v pravem pomenu besede, s kopico side-questov in skrivnosti, ki jih lahko narediš ali pa ne, da ne omenjam različnih poti in razpletov. Vzdušje je super, potlačena atmosfera preveva sleherno naselbino, NPC-ji dobro zamišljeni, sicer pa je scenarij posrečena zmes role-playinga, raziskovanja, potepanja po deželi in dungeon-crawlinga. Prav lahko se zgodi, da bodo nekateri sešni minili brez boja, spet drugič pa se bo v kaki temnici bojevalo par srečanj zapored. Neprijatelji so večinoma undeadi, torej se po srečalo kopico okostnjakov, zombijev, ghoulov, vampirjev, duhov in podobnih beštij … cleric (igral sem ga jaz) bo z veseljem turn undeadov :). Seveda pa je izbor monstrumov veliko bolj širok od zgoraj omenjenih. Zgodba je kul, odzivi na dejanja druščine pa dovolj dinamični, tako da že po par desetih urah igranja dobiš občutek živega sveta. Fajn izkušnja.

 

Peterica nas (+DM + občasni gostujoči igralci/ke), je tako na oko, za skozihod potrebovala nekaj več kot 50 sešnov (običajno igramo okoli 3 ure in pol do 4 ure na večer). Večjih problemov nismo imeli, čeprav je bilo nekajkrat kar malo preveč napeto, ko smo bili preveč na kupu, ko so nas presenetili fireballs, pa tudi kaki boss fighti bi se lahko ob malo drugačnem (slabšem) metu kock (he, he, ravno včeraj je enemu soigralcu uspelo vreči pri attack rollu štiri enice zapored, kar še nisem doživel, a smo takrat že povsem kontrolirali spopad, tako, da ni bilo panike) slabše razpletli. Smo pa prilezli do lvl 11.

 

Ekola, ena slikca ob zmagoslavju, ki smo ga sicer vsled dobre priprave in rešenih sidequestov, opravili dokaj rutinsko. A če ne bi imeli prave opreme, bi se lahko hitro razpletlo drugače. Denimo, da je na sliki vse rumenkasto, je to, da smo opremljeni z artefakti, ki sevajo sunlight, tako, da je bil Strahd hitro v podrejenem položaju, med drugim, mu je bila onemogočena regeneracija. Skratka, kul kampanija. :sorcerer:

 

spacer.png

 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pognal Sifu na Decku. Bolano dobra, sam Jesus H Fuck, kolk je to enih kombotov in moveov. I'm an old guy, ne morem si vseh inputov zapomnit, have mercy. Sam je dobro in uzivasko fajtanje, sploh on focus mode je fajni gimmick

 

In other news, Dward Fortress laufa na Decku v kombinaciji z radial menujema na touchpadih. I do recommend

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

DS2 si opustil? Si našel kam naprej za Old Iron Kingom? 

Gow Ragnarok bova igrala skp z mojo, lih sva enko obrnila, DS2 bom igral ko nje ne bo doma. Sem prva bossa v Draghleic castlu premagal lih včeraj, tko da napredujem. Zdej tud pri teleportiranju kaže koliko lokacij sem falil, tko da tole bo še fun :D si bom na izi vzel, ker najraje igram DS2, ko vem, da imam vsaj 3 ure cajta, drugače grem pa raje kak ER al pa FIFA

 

Edino kar upam pri DS2, da ne bodo kakih fore s skritimi zidovi, ker jezus kristus kdo bo to isku v takem špilu. Mi je pa tale grad zakon, moje glavno orožje je Lance, ki dela 308 dmg-a :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Gow Ragnarok bova igrala skp z mojo, lih sva enko obrnila, DS2 bom igral ko nje ne bo doma. Sem prva bossa v Draghleic castlu premagal lih včeraj, tko da napredujem. Zdej tud pri teleportiranju kaže koliko lokacij sem falil, tko da tole bo še fun :D si bom na izi vzel, ker najraje igram DS2, ko vem, da imam vsaj 3 ure cajta, drugače grem pa raje kak ER al pa FIFA

 

Edino kar upam pri DS2, da ne bodo kakih fore s skritimi zidovi, ker jezus kristus kdo bo to isku v takem špilu. Mi je pa tale grad zakon, moje glavno orožje je Lance, ki dela 308 dmg-a :D

DS2 ima celega fuka skritih prehodov lol. 

Povezava do prispevka

Res fun p'n'c špil za deževni vikend. Dobra zgodba, ki vleče, odličen voice acting, scenery.. Igra se tekoče, praktično se ne moreš zaplezat. Tudi nekaj minusov (odločitve ne vplivajo na zgodbo, preveč linearna), ampak ni za dlakocepiti.. :)

https://store.steampowered.com/app/1182310/The_Excavation_of_Hobs_Barrow/

 

capsule_616x353.jpg

uredilo bitje Istvan
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 26 minutami:

Ja sam večino odpreš z unimi kamni, bl malo jih je k jih moraš udarit, da se pokaže. Če ne pa morm it res vsako steno udarit

V tej igri se odprejo z pritiskom action gumba. The lost bastille ima cca 7 takih "vrat" pa nekaj sten je za razstrelit. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

V tej igri se odprejo z pritiskom action gumba. The lost bastille ima cca 7 takih "vrat" pa nekaj sten je za razstrelit. 

Hvala za namig, Lost Bastille je vsaj dost majhen, da se bo dal preiskat. Sej lih tam sem odprl nek prehod, pa tud blacksmitha sm najdu

Povezava do prispevka
ngebe reče pred 14 minutami:

zadnje case mi ne uspe koncati nicesar z zgodbo, tak da sem rekel bom probal kak roguelike. probal noita, sem mislil bo kaj kot spelunky. do sedaj crkavam na polno in nic jasno, deluje bolj kot hardcore mazohizem za igrat ^^;

 

Git gud

 

Noita je med top 5 roguelikeov trenutno, pa tut najbolj zajebana od vseh. Spelunky je walk in the park prot njej. Edino kar ji zamerim je skoraj cista odsotnost bilokakih tutorialev, ker ti ni razlozeno ama nic drugega kot WASD za premikanje, F za kick in LMB/RMB za caranje, dalje se pa znajdi sam

 

Velik bolj bos crkval kot v Spelunkyju, to je dejstvo ja :D Ne rushat skoz spil. Nauci se kombinacije fluidov, kaj s cem pase skup. Onga ognjenega kurca v prvem biomu, ki ga raznese takoj ko ti je blizu, polijes z vodo in crkne takoj. Pa cist pocasi igraj, to je najbolj vazno. Ostali biomi so drgac se stokrat bolj zajebani, prvi ni se nic :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

ja sej to, ni nobenih tutorialov, nic na kar bi se lahk oprijel, nobenega zemljevida, nic. vse te ubije v trenutku. sem iz prvega bioma nekak naredil luknjo skozi rudnik in prisel na povrsje na desni in samo hodil skozi praznino v puscavo, potem sem skocil v neko luknjo in samo padal dokler se niso prikazale stvari, ki so me ubile. itak :D

 

kaksne kombinacije mal spominjajo na brogue (kjer si recmo napolnil sobo s plinom in sam vrgel fireball not), ceprav se tu plini ne vnamejo, tudi ko si onfire ne kuris lesa pod sabo

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...