Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

South of the Circle
https://store.steampowered.com/app/1811040/South_of_the_Circle/

Fenomenalna zadeva! 
 

Navedek

An emotional narrative experience with a deep multi-layered cinematic story. The main plot asks questions about the consequences of paths taken in life and how they have influenced our career and true love through the lens of the past and the future. You play Peter, a Cambridge academic who crashlands in Cold War Antarctica. As he searches for help, his past unwinds before him, revealing how the pressures of power and his own aspirations have led him into this crisis he must somehow escape. A love story between him and fellow academic Clara develops, and Peter learns the weight of all the things he has promised. Like memories from childhood, some promises stay with us forever.

 

 

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

TLOU part 1 - Kupil za ps3, kupil remaster za ps4, ker sem bil ultra fan Faction načina sem naročil še USA različico igre (ni imela cenzure), sedaj sem pa kupil še part 1 za PS5. Že vse različice do sedaj so bile 10/10, praktično mi je to igra brez ene napake. Tale remake za ps5 je pa samo še pika na i. Če kdo to igra prvič na PS5 ima še bolj noro izkušnjo, kot smo jo imeli mi pred leti na ps3/ps4. Razlika je očitna, ne samo grafično, ampak tudi v samih emocijah likov, ki že tako nore cinematike dvigne na povsem novo raven. Gladko igra generacij, ki ji ob bog seze le še Bloodborne, Sekiro in Monter Hunter World. Sem v pričakovanju HBO serije in če bo 20% približe temu, kar poseže igra, potem bo dobro. Aja, pa TLOU part 2 je tudi masterpiece, zej pa v jok. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 59 minutami:

Mislim, da je povsem jasno zakaj, ampak OK. 

 

Edina jokica klele si ti. Oz ne jokica, driska. Tistole o TLOU 1 je mogoče tvoj prvi konstruktiven post na forumu, ostalo je napadanje, žaljenje in teženje, kjer največkrat uletiš v topic in poveš folku, da so neumni.

 

In še stotič, ker že spet iščeš kreg: ja, TLOU 2 ima mega vsiljeno feministično agendo in je povsem brez potrebe eden najbolj "anti-moški" špilov naokrog, ali kakorkoli že temu rečeš. Je pa hkrati hands-down najboljši linearen SP špil ever made in krona vsega dobrega, kar je naredil naughty dog.

Povezava do prispevka

En stavek pa toliko razburjenja :).  Res ne vem, če sem kdaj koga užalil, ampak OK. Mogoče persono, ki jo izvaja tukaj, ker pač sorry, tle gor je kar nekaj retardiranih person. Galko ti se pa preveč z mano ukvarjaš, ker skočiš na vsak moj post, ki ga napišem mogoče 1x tedensko. Še enkrat, moj stavek:  Aja, pa TLOU part 2 je tudi masterpiece, zej pa v jok. - če se vam zdi tole res potrebne take diskusijo...

Povezava do prispevka

Eno uro sem porabil v F.I.S.T., kaj pa vem. Načeloma deluje fun enough, da bom v igri pustil še par uric oziroma jo bom obrnil, istočasno pa mi je zelo odbijajoča vizualna podoba (ta "azijski" stil, ki mi je moteč pri raznih Final Fantasyih, From Soft špilih itd ...) + ostale Metroidvanie so mi lepše. Če primerjam ta špil s kakimi Dead Cells, mi je DC veliko bolj smooth v vseh ozirih (gibanje, combat, itd). 

 

Plus iritirajo me te sekvence a la "fatality", ker se mi zdijo nepotrebna vizualna navlaka. 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 4 urami:

tole ne dela na Ps5/ Pc.

 

Negro,

 

plz

 

IMG_20221230_175927.thumb.jpg.0267e763edab6d2b8a97c0b968ae5641.jpg

 

Drgac pa ja, js tut skor izkljucno sam to nabijam zadnji teden. Zj znam wind bombat,, vceri sem preletel od Dueling Peaksov do Hattori Villagea. Pa vsak kamen pretaknem (in jim ga pol tut vedno fuknem na glavo, ker so dosadni) za korok seedsi. Mam jih ze 35, Hestu je pa zej kao spizdu nekam v on Korok Forest, upam da frejmrejti ne najebejo prevec tam

 

Ful addictive vbistvu

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...