Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

Ful je nelinearen spil ja, skritih biomov je polno, ze na zacetku pred vhodom v jamo lahko zalutas v picko materino in ne najdes vec nazaj. Ful nagrajuje raziskovanje :)

 

Wande si zapomni, kak kera zgleda, pol bos tut vidu, ce se ti splaca kopat not v nek random rov/razcefukat poison bath, da prides do nje. Sj pravim, pocasi jo spilaj, pa assessaj vsako situacijo. Lahko sprozis tut monster infighting, sam pol ti razcefukajo polovico levela in nic kaj ekstra ne ostane, je pa zabavno as fuck :D

 

Pa vedno mej pr seb flasko z obicno vodo. Vedno :)

Povezava do prispevka

God of War 2018 - take 3 ! No ker mi Steam ni refundal tega, sem se odlocil nadaljevati.

Dejansko se stvar dosti izboljsa, ko prides prvic pod goro. Prav tako so deli v rudniku zelo kul. Ajde recimo ni slab spil.

Ceprav ta "inventory" upgrade sistem mi ni jasen pol ku*ca. Pol pa igram pol spila brez boljse opremene...upam da so to v Ragnaroku kaj popravili...

Povezava do prispevka

kaj pa imaš za delat, jaz sem naredu no valkyrie run pa sploh nism neki velik menjaval opremo, samo upgrade se nardi in to je to

 

potem ko se odklene še zadnji del opreme (boš vedel kaj mislim, ko boš tam) in ko se odkleneta dva opcijska placa, si lah izbereš nek armor, ga upgradaš pa si good do konca špila

 

sej ni tok zajeban špil, da bi se ful jebal s tem, če se ti ne da, pač ignoriraš

Povezava do prispevka

Forspoken demo

Zanimivo da so ga celo dali ven, ker samo odvraca od nakupa :D
Nanavdihnjen svet in combat, dated grafika, Ubosofi style towerji da prizges vprasajcke....

 

Kul mi je bil edin traversal, baba lepo smooth skace naokorg ko drzis krogec. 

To je pa to.

Hard pass

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

God of War Ragnarok - sem kar nekaj časa prelagal začetek igranja, ker sem preveč v Monster Hunterju trenutno... Pričakovano dobra igra, top VA in zgodba so far (sem še dokaj na začetku), ampak imam pa mičkeno težavo z level designi in tem nenehnim oviram vsakih par sekund. Ne vem, zakaj je potrebno konstatno nekaj dvigovati, se plaziti in streljati neke brezvezne ovire. Vse to bi lahko odstranili in dali nek puzzle vsake toliko, ki bi bil malo bolj zapleten. To je imela ze enka težave, tukaj pa se mi zdi še hujše. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jaz pa ne vem, česa bi se lotil - sem imel namen začet Ragnarok, ampak zdaj me skoraj bolj mika Mass Effect Legendary Edition (nisem še igral nobene).

Po drugi strani, pa nisem še preigral niti TLOU II, a kmalu pride HBO serija - če ne preigram, mi bo serija verjetno spoilala igro...jebemti odraslo življenje. :D

 

Povezava do prispevka

serija ti zih ne bo spoilala TLOUII, ni nujno, da sploh dobimo TLOUII storyline 

 

vsi špili te bodo čakali, brezveze da nehaš TLOUII na sredi špilat in začet trilogijo igrat, razen če ti TLOUII sploh ne sede

 

medtem pa za Gow:R odvisno a se bojiš internetnih spoilerjev

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 24 minutami:

Sem včeraj malo igral A Plague Tale: Requiem in sem, glede na negativne kritike okoli performansa, pričakoval, da mi bo bedno igrat na sub 60fps, sam nižji framerate me sploh ne moti. Edino kar sem nujno moral izklopiti je oduren motion blur.

Igra je res neverjetno lepa. :avadodo:

 

Ob izidu je bil bolj 25 fps kot 30fps če me spomin ne vara. Mene pri 30 fps najbolj zjebe hiter premik kamere če ni dobre implementacije motion blura.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ni nek sniper game to, ma sem tudi jaz snajpo dosti uporabljal, sploh v enki, čeprav sem streljal na 20m, ker je pač močna k svija. Sicer pa itak ne vem, če se ti bo dalo to igrati, dragi moj Stipič, enka je orto lesena igrica, Geralt iz W3 je ene 30x bolj gibčen momak :D. Šele dvojka je bolj proper action game

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...