Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

Začel z The Evil within. Predvsem zaradi predzgodbe dvojke, ki sledi.

Jp, je kar lesena, samomorilsko premikanje, merjenje z lokostrelom :panika:
Ni šans, da bi igral na ne-eazy, kjer ti autoaiming odpade, že tako prevečkrat umrem.

Ampak, vzdušje, zgodba, liki, mi je pa top, kljub zvijanju ploščka in preklinjanju, uživam :)

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
pocast reče pred 15 urami:

Začel z The Evil within. Predvsem zaradi predzgodbe dvojke, ki sledi.

Jp, je kar lesena, samomorilsko premikanje, merjenje z lokostrelom :panika:
Ni šans, da bi igral na ne-eazy, kjer ti autoaiming odpade, že tako prevečkrat umrem.

Ampak, vzdušje, zgodba, liki, mi je pa top, kljub zvijanju ploščka in preklinjanju, uživam :)


Res bi bilo super, če bi dobla en tak QOL, ki bi dobila gameplay dvojke, vse ostalo bi pa bilo kot je.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

South Park: Fractured But Whole: Uživam, zaenkrat me zelo vleče. Humor je enako odbit kot v seriji, delanje norca iz vsega kar obstaja pa še bolj. 

 

Snowrunner: S frendom sva opustila Kolo, fuck that wasteland shit in šla v Wisconsin. Epic mapa, dejansko imaš nek občutek napredka.

Povezava do prispevka
shure reče pred 9 urami:

South Park: Fractured But Whole: Uživam, zaenkrat me zelo vleče. Humor je enako odbit kot v seriji, delanje norca iz vsega kar obstaja pa še bolj. 

 

Snowrunner: S frendom sva opustila Kolo, fuck that wasteland shit in šla v Wisconsin. Epic mapa, dejansko imaš nek občutek napredka.

 

stick of truth je bil men veliko boljsi...nevem vsaj nek car je mel...fractured but whole mi je bil res meh. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

pri Dark Souls 2 imam nekaj bossov že za sabo

 

ful mi je smotano, da je na začetku špila bil eden, kateremu sem lahko prodal vso nabrano opremo, ki je nisem rabu, zdej ga pa ne najdem več, ostali pa tudi ne kupujejo kar imam

 

a naj raje kar discardam ona orožja, ki mi ne služijo?

Povezava do prispevka

Ultima-underworld-II-box.jpg

 

edit: ah, not first :D

 

Mimogrede, super izbor. Skupaj z enico ena mojih najljubših (ne pa najboljših) iger, ki me je povsem zasvojila z zvrstjo rpg-jev. In ker se je to igralo še pred spletom, se je obračalo mesece, ker je bilo treba vsak puzzle pogruntati. Nič googla. Sem pa ob podobnem času obračal tudi Ultimo VII. Tisto pa je bilo ogromno in se mi je večkrat zataknilo. A na srečo je imel od sošolca starejši brat že modem, da mi je lahko rešitev dol potegnil. Čeprav je imel potem malo štale, ker je fotr ponorel, da bo šlo pol plače za telefon, ker je tistih ubogih 30k velik walkthrough lih kako uro dol vlekel. :D 

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

midva sva lih z mojo preigrala God of War (2018), s tem da kako polovico sidequestov sva gladko spustila, važno da sva čez zgodbo in sem vesel, da se ga da normalno preigrat tudi tako. Sem se bolj fokusiral na vsa možna namigovanja v zgodbi, bolj poslušal Mimirja, naslednji teden pa greva igrati Ragnarok.

Povezava do prispevka
Flegma reče Dne, 7. 12. 2022 at 15:25:

Ultima-underworld-II-box.jpg

Saj v bistvu sem zajebal, ker igram enko. Ne vem, zakaj sem imel v glavi, da je ta modelko na coverju enke. Ajde, mogoče je dejstvo, da je bila enka releasana 4 mesece po mojem rojstvu, dober razlog za historično konfuznost :D 

 

Torej ja, igram enko, GOG-CD verzijo, ki jo najdeš v install mapi GOG verzije, ki sicer v osnovi ni CD. Igram jo z mouse-look modom, ki je bil izdan šele leta 2020, če se ne motim. Sicer se trudim igrati klasike v njihovi izvirni obliki in nisem pretirano naklonjen modifikacijam, ampak ta mi je res simpatična in bom pomoje nadaljeval z njo, ker mi prihrani dosti časa, čeprav priznam, da imam malo kisle filinge zaradi hIsToRiČnE nEkOrEkNoStI. Sicer pa odlična igra, prvo nadstropje temnice mi je res hudo zastavljen tutorial, pa nastavek zgodbe mi je všeč. No, ko bom več preigral, bom več pokomentiral, za zdaj sem samo želel izpostaviti, da igram UU 1 CD verzijo z mouse-look modom :D 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

@Hernier: malce nepovezano vprašanje, ampak vseeno: Si kdaj igral System Shock 1? 
Svojčas je igra dobivala same dobre ocene, pa za tiste čase je tudi grafično delovala dokaj noro. Jaz sem jo žal popolnoma preskočil (takrat nisem imel sposobnega računala, kasneje pa se mi ni dalo ukvarjati s tem).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 urami:

@Hernier: malce nepovezano vprašanje, ampak vseeno: Si kdaj igral System Shock 1? 
Svojčas je igra dobivala same dobre ocene, pa za tiste čase je tudi grafično delovala dokaj noro. Jaz sem jo žal popolnoma preskočil (takrat nisem imel sposobnega računala, kasneje pa se mi ni dalo ukvarjati s tem).

Sem igral SS1, mi je prijazni forumaš @amnesia že par let nazaj posodil svoj GOG račun, da sem nažigal na polno. Žal nisem prišel do konca, bom pa gotovo v lajfu šel še enkrat skozi. Sem pa preigral System Shock 2, ki mi je mojstrovina. V bistvu je carsko, da lahko te igre igram zdaj kot odrasel človek s sweet dodatkom, da sem zadnjih 12 let življenja posvetil ukvarjanju s kulturo in umetnostjo, da mi je še samo bolj jasno, kakšne mojstrovine so te igračke. 

ngebe reče pred 9 urami:

drugac pripravljajo rimejk ss1

Ki ima proper možnosti, da bo smeče, žal :( 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

lih pretepu Old Iron Kinga v Dark Souls 2

 

matral ko prfuknjen, tolkrat naredu run do bossa, da so že sovražniki izginili

 

potem ga pa premagam tako da se dam v kot in ga streljam s crossbowom

 

ta boss se lah jebe, vsakič me je butnil v lavo

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...