Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 2 urama:

Sledim dva dni in deluje legit, mors pa bit hiter ja. Valda ma to nastavljene bote.

 

Evo, pravkar dobil obvestilo, da je na zalogi, če te zanima...jaz bi, če nebi že vplačal Funtechu in computeruniversu

 

Grafična Kartica EVGA GeForce 3080 FTW3 ULTRA Gaming 10GB GDDR6X ARGB (10G-P5-3897-KR) (markoshop.si)

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 35 minutami:

 

Evo, pravkar dobil obvestilo, da je na zalogi, če te zanima...jaz bi, če nebi že vplačal Funtechu in computeruniversu

 

Grafična Kartica EVGA GeForce 3080 FTW3 ULTRA Gaming 10GB GDDR6X ARGB (10G-P5-3897-KR) (markoshop.si)

Nene, js lovim 3080ti oz 6900xt. Za delo je dolgorocno 10GB premal :

 

e: se strinjam @tomazek, to je absurd. Raj ostanem na 2080s se par mescov, dokler se tole ne umiri.

 

e2: das 300e zravn pa ti mnenjalniski diler zrihta 3090.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 18 minutami:

Nene, js lovim 3080ti oz 6900xt. Za delo je dolgorocno 10GB premal :

 

e: se strinjam @tomazek, to je absurd. Raj ostanem na 2080s se par mescov, dokler se tole ne umiri.

 

e2: das 300e zravn pa ti mnenjalniski diler zrihta 3090.

 

mah, teh par 100€ razlike bo čez par mesecev že pozabljenih...kot je nekdo napisal, ne kupuješ stanovanje, ne boš ne obogatel ne osiromašil zaradi 200€ - lahko te pa čez par mesecev zgazi avto na cesti in ne boš nikoli dočakal te grafične, ti bo pa žena lahko kupila za 200€ več vencev - ne komplicirajte preveč, če vam je želja, kupite in pika.

čeprav, ravno kupit je trenutno največji problem :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 minutama:

 

mah, teh par 100€ razlike bo čez par mesecev že pozabljenih...kot je nekdo napisal, ne kupuješ stanovanje, ne boš ne obogatel ne osiromašil zaradi 200€ - lahko te pa čez par mesecev zgazi avto na cesti in ne boš nikoli dočakal te grafične, ti bo pa žena lahko kupila za 200€ več vencev - ne komplicirajte preveč, če vam je želja, kupite in pika.

čeprav, ravno kupit je trenutno največji problem :D

 

 

To lahko potem procentualno preneseš na vse, razlika med temu kar si ti linkal in ceno čez par mesecev je recmo 300€, kar je 33% višja cena. Tam do 1000€ še razumem glede na trenutno situacijo, ko smo vsi doma, vse ostalo pa je samo metanje denarja preč, razen če imaš 4k 144hz gaming monitor doma pa rabiš instantno vse na ultra settingsih...

Povezava do prispevka

Kakih 200€? Saj 1000€ tudi nebi dal. Zakurbam jih raje in bom bolj užival. Ene 400€ več pa boš dal ja (kot bi v normalnem stanju). 30-40% preplačaš zadevo.

 

Jaz, če bi zdaj kupoval bi vzel eno 5700 s katero komot vse igram, novo pa ko se stanje normalizira.

 

Rossoner reče pred 3 minutami:

 

To lahko potem procentualno preneseš na vse, razlika med temu kar si ti linkal in ceno čez par mesecev je recmo 300€, kar je 33% višja cena. Tam do 1000€ še razumem glede na trenutno situacijo, ko smo vsi doma, vse ostalo pa je samo metanje denarja preč, razen če imaš 4k 144hz gaming monitor doma pa rabiš instantno vse na ultra settingsih...

 

Tako ja... si me prehitel, ko sem pisal. 1200 jim ne dam s principa, pa če sem milijonar. To je za naivce futrat zdaj 3 mesece.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 minutami:

 

mah, teh par 100€ razlike bo čez par mesecev že pozabljenih...kot je nekdo napisal, ne kupuješ stanovanje, ne boš ne obogatel ne osiromašil zaradi 200€ - lahko te pa čez par mesecev zgazi avto na cesti in ne boš nikoli dočakal te grafične, ti bo pa žena lahko kupila za 200€ več vencev - ne komplicirajte preveč, če vam je želja, kupite in pika.

čeprav, ravno kupit je trenutno največji problem :D

 

Se strinjam ma za eno grafo dat 500e vec od osnovne cene...kapavem:) raj 500e razporedim v ostale komponente.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 15 minutami:

Se strinjam ma za eno grafo dat 500e vec od osnovne cene...kapavem:) raj 500e razporedim v ostale komponente.

 

500€ manj za to kartico, ki sem jo linkal, ne boš dal nikoli - tudi močno močno dvomim, da boste sploh kdaj dočakali, da bodo cene +-100€ msrp, tudi ko bo zaloga...če bodo, bom požrl svoje besede.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

Kakih 200€? Saj 1000€ tudi nebi dal. Zakurbam jih raje in bom bolj užival. Ene 400€ več pa boš dal ja (kot bi v normalnem stanju). 30-40% preplačaš zadevo.

 

Jaz, če bi zdaj kupoval bi vzel eno 5700 s katero komot vse igram, novo pa ko se stanje normalizira.

 

 

Tako ja... si me prehitel, ko sem pisal. 1200 jim ne dam s principa, pa če sem milijonar. To je za naivce futrat zdaj 3 mesece.

 

ok, smo ugotovili, da kartica ti pač ni neki, za kar ti je vredno dat več (tudi zato, ker že imaš solidno, ampak ok) - kaj pa je tisto, na kar si slab in ti ni žal denarja? :D

ki nekaj mora bit, vsak ima svojo pregreho... :D

 

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 27 minutami:

 

To lahko potem procentualno preneseš na vse, razlika med temu kar si ti linkal in ceno čez par mesecev je recmo 300€, kar je 33% višja cena. Tam do 1000€ še razumem glede na trenutno situacijo, ko smo vsi doma, vse ostalo pa je samo metanje denarja preč, razen če imaš 4k 144hz gaming monitor doma pa rabiš instantno vse na ultra settingsih...

 

dobro, ta ki sem linkal je tudi na computeruniverse 1000€ - ne bo 300€ manj...kot sem napisali, skoraj bi si upal stavit, da cene ne bodo dosti padle, tudi ko bo zaloga, ker se bodo trgovci potihem dogovorili - ker zakaj bi spuščali cene, če jih trg požira

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 26 minutami:

ok, smo ugotovili, da kartica ti pač ni neki, za kar ti je vredno dat več (tudi zato, ker že imaš solidno, ampak ok) - kaj pa je tisto, na kar si slab in ti ni žal denarja? :D

ki nekaj mora bit, vsak ima svojo pregreho... :D

 

To so pri meni bolj principi. Evo recimo v tem decembru še posebej, ker ne bom mogel lutat okrog sem si želel PS5, ki ga še nisem dobil. Pa mi na konec pameti ne pade niti, da bi dal 600€ zanj s principa. Tako tudi za grafično ne bi dajal dosti nad njeno ceno iz principa. Pa mi trenutno na srečo denar tudi ne predstavlja nekega problema, ampak enostavno bi se počutil nategnjenega in ne bi užival v zadevi na enak način.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

To so pri meni bolj principi. Evo recimo v tem decembru še posebej, ker ne bom mogel lutat okrog sem si želel PS5, ki ga še nisem dobil. Pa mi na konec pameti ne pade niti, da bi dal 600€ zanj s principa. Tako tudi za grafično ne bi dajal dosti nad njeno ceno iz principa. Pa mi trenutno na srečo denar tudi ne predstavlja nekega problema, ampak enostavno bi se počutil nategnjenega in ne bi užival v zadevi na enak način.

 

to je v redu, če si lahko tak za vse stvari - jaz sem bolj selektivno principielen, mi je pomembnejša sreča, kot princip - kot otroci sem, kar se tega tiče... :D

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 8 minutami:

Kaj je to 200€, samo enkrat se živi :D

 

Jurus reče pred 6 minutami:

AIB bojo 700 minimum :D

 

ne moreš zjebat trgovce, ne delajo oni to od včeraj, to je banda kartelna - Nvidia je dala nižjo ceno, ker so vedli, kaj pripravlja AMD, samo trgovci so rekli eee ne, a, bomo obdržali razliko v cenah, ampak celokupno bodo cene malo višje - bomo pač umetno ustvarili pomanjkanje, če je treba. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...