Skoči na vsebino

Dead Space (remake) Mrtvo Vesolje


foker

Kdo bo kupil Remake?  

44 glasov

  1. 1. Kdo bo kupil Remake?

    • Seveda/celo že kupil
      6
    • Seveda, ko bo ceneje
      19
    • Ne
      16
    • Mogoče. čakal bom šupke Lgbtqz+w, IGN,Gamespot,..
      3


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 2 minutama:

Drugače glede DS:R. Sem si pogldal par reviewov in analiz grafike in sem se spomnil, da je tole v končni fazi samo shooter gnusač s horror premiso. Big skip.

 

Ojej, še antishooter NPM resnice. :no:

 

Kak pa ti je Calisto? :D Si zaobvladal borilni sistem? Jaz sem si ga poenostavil v nastavitvah, ker mi je totalno zajedal živce.

Povezava do prispevka

Ma Calisto mi je res na polno meh. Razen grafike, ki je res nehumano dobra in ful pripomore vzdušju.

Glede gameplaya. Edino kar mi ga naredi znosnega, je melee. Če bi bil samo shooter, ne bi niti začel igrat. :D

 

Drugače "QTI" izmikanje je res samo sebi namen. Lahko bi not dali navadno izmikanje in bi bilo milijon boljše, ne pa da te zaklene v neko animacijo.

Igra je težka samo, če te obkoli ful monsterjev in jih imaš za hrbtom, drugače res ni nobenega izziva.

6/10 igra imo. Grafika jo dvigne na 6,5/10.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Za jake momce priporocam igrat na impossible, tezavnost je ista kot na hard, sam imas en lajf in en save slot.. save slot pomoje nito ni nek big deal... sam ce umres je konec oz. lahko nadaljujes na hard in pol na koncu ne dobis nekega armorja.. svetujem to pa pol kdo je prisel dlje v prvo brez crknit, da vidimo kdo je jacci :) od @bitsurugija pricakujem najvec

 

Grafika je ql, slabsa kot Callisto ampak okej, ceprav tekture so malo sjebane na ps5.. malo mi je zal, da nisem kupil na pcju oz mogoce bi bilo na pcju isto, sam imam obcutek, da visja resolucija bolj zgladi te neke piksle na teksturah, ki se tu pa tam pojavijo.. 

 

sound je 3d, mislim ne deluje mi lih kot returnal, ma ni bad, tko smer in celo nad glavo cujes, ko se premikako.. na splosno je sound zelo mocen aspekt igre.. ze tako je igra polna jump scares momentov, ki mi ma splosno grejo na kurac, ma v tej igri so ql, ker te dejansko zjebejo, dejanslo ti ne da igra minuto miru s temi zvoki in pol te preseneti z nekim jump scaresom, ki ga ne pricakujes, ko pa pricakujes, ni nic

 

Igralnost pa je pac classic.. razfukas nogo in stomp po faci ene 3x za ziher.. ce jih je vec al so bolj divji, pa se malo stasis al whatever in to je to.. sekar v izi do zdaj. Klasika pac, ni neke hude kompleksnosti, se vidi malo da je minil cas.. ampak ko igras na impossible vseeno ne upas rushat :))) priporocam

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Še pol ure za nas laike,.. Bigboss je itak že 6krat končal, se preselil v Avstralijo,.. ter ma veze v distribuciji.. da je lahko vedno prvi,..

 

Grem počasi sprobat (upam da so se slušalke kaj napolnile v pol ure)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Izgleda zelo lepo (na 30 fps modu) Na 60 rezolucija pade precej,.. na tem sem zdajle na Hardu,.. (se privadiš tudi 30,.. bomo pa videli koliko daleč priguram tako)

Na Hardmode so precej spongy,.. in ti zbijejo health zelo hitro) Zvoj je ok,.. (mislim da je 3d,.. vem pa ne,.. dovolj da me preserje),..domnevam da ratuje huje (res pa je da sem začetek že igral na pcju,..tam do stasisa)

Povezava do prispevka
foker reče pred 5 urami:

Še pol ure za nas laike,.. Bigboss je itak že 6krat končal, se preselil v Avstralijo,.. ter ma veze v distribuciji.. da je lahko vedno prvi,..

 

Grem počasi sprobat (upam da so se slušalke kaj napolnile v pol ure)

baje new zeland se prej.. vem da sem Sekiro nabavil z new zeland acc in uzival v spoilanju

sicer sekiro je bil res tak poseben moment.. podoben Bloodborne.. neki novega in ne pricakujes ne vem kaj in pol vidis da Mijazaki nikoli ne razoiocara oz pri novih zadevah da v prestavo visje.. upam da bo Armored Core isto

Povezava do prispevka

A sem samo jaz, ali je še komu merjenje in nasploh občutek streljanja proti originalu meh?

 

Drugače nisem nek origigi čistun, ampak merek se mi zdi čisto preveč floaty, ko streljam grde necromorphe v noge pa imam bolj občutek, da streljam s fračo,

ne pa s plasma cutterjem v ud, ki ga bo ravnokar odsekalo.

 

Tudi tisti skoki nepridipravov čez pol mape so naravnost wtf, kar se tiče animacije. Vem, da so bili tudi v izvirniku, ampak tukaj zadeva izpade res popolnoma "nenaravno".

 

Drugače, kar se tiče dialogov in storya zaenkrat fajn razširitev, nekako podobno kot TLoU serija napram igri.

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka
keba reče pred 11 urami:

FB_IMG_1674996245591.jpg

Primerno za distopično prihodnost in grozljivko.

Glede streljanja pa,..

Mislim da se pač prilagodiš z časom in izkušnjami,.. ne vem koliko je odvisno od tega ali igraš na normal ali na hard,. Je pa res da dokler nimaš vsaj +3,4 dmg,.. da so (vsaj na hard)  precej spongy  (mislim da pač dokler ni vidne kosti pač ne odreže takoj,..

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 33 minutami:

PS5 in PC verzijo bodo popatchal (zlasti Preformance mode) ker Variable rate shading ne deluje pravilno,..  in ogromno stvari izgleda res kot sub 720p

 

 

 

sem ravno želel prilimati tole glede komentarjev, da ima za en k prostorski zvok. no, tip v videu ga kar pohvali tam od 10:40 dalje.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče Pravkar:

Sem vzel Play Pro in instaliral Dead Space Remake.

Imam cel kup stutterja. Zadeva je prav nadlezna. Drugace imam od 65 fps pa do 130 fps.

Ima kdo kaksno resitev ?

 

Negativno presenecen.

 

Ma jaz nimam nobenga stutterja fps mi tudi niha od 100 do 117 ki imam lockano zaradi monitorja in gsynca.. drugace lahko dropne tudi do 70 ampak redko in se ne opazi

 

Ne vem kaksno graficno imas

Dej si dlss na performance to je glavno, ki imas sekar ostro sliko in ql fpsje.. pa dej na high ceprav to pomoje ne vpliva dosti

 

Ne vem zakaj imas stutter.....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...