Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Caffrey reče Pravkar:

Jao. Ponavadi smo se najbolj veselili gorskih etap. Zdaj se jih bojimo. 
Bomo jutri videli kaksen karakter je Pogacar. Al ga bo to danes napalilo, ali potrlo. 
Vprasanje v kaksnem stanju bo tudi Majka. Ostali so ocitno bolj kot ne za stevilo v ekipi ko je treba zares. 

 

Ni prvič, da je Pogačar zadi. Ko je prvo leto spušil minuto in pol v ešalonih (al je bil defekt), je že drug dan skoču in si vrnu 40 sekund. Dolga je še do konca. V zadnjem tednu so še Pireneji, kar bolj leži Pogačarju. Bomo vidl. Vse se še lahko zgodi. Drgač pa nora etapa res. Organizatorji si ne bi mogl želet boljšega rezultata. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 minutama:

 

Ni prvič, da je Pogačar zadi. Ko je prvo leto spušil minuto in pol v ešalonih (al je bil defekt), je že drug dan skoču in si vrnu 40 sekund. Dolga je še do konca. V zadnjem tednu so še Pireneji, kar bolj leži Pogačarju. Bomo vidl. Vse se še lahko zgodi. Drgač pa nora etapa res. Organizatorji si ne bi mogl želet boljšega rezultata. 

Ja. Samo vloga je cist druga. Letos nastopa kot glavni favorit. Pritisk in pricakovanja so drugacni. 

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

Pogi je pred etapo tv ekipi reku da je zadnji klanec lahek in da bo uzival v vozji. Malo mi je deloval aroganten. 

 

Visma je šla res all in. Rogla je šov na kamikaze. Tisti napadi na Granon so pomoje kr pustili posledice. Tam so skakal, ko zmešani. Lahko bi pa seveda vse skup šlo popolnoma sideways tud za Vismo. Tole še zdaleč ni konec. 

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 3 minutami:

Za koga ti navijas:nicjasno:

 

Za šport :P Tako bo vsaj zanimiv Tour, ne tko kot lani, ko je blo vsega konc po prvem tednu. 

 

Bi blo pa zanimivo, kako bi tole šlo, če bi bil Rogla na istem času kot Vinče, ker v tistem primeru bi se mogl odločt, kdo bo zajček. Danes o tem ni blo dileme

 

Evo Rogla 11 minut zadi. Še Kruijswijk je pred njim v GC. Rogla ful domestique mode! :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Sem zalosten, ampak Jonasu je res treba cestitati. Tole je bilo brutalno dobro.

 

Me pa 'moti' ena druga stvar.

 

Do danes je bil Pogi zame dobesedno nepremagljiv. Cetudi ni zmagal etape, je vedno zmogel (casovno) kontrolirano izgubit.

 

Od danes naprej bo vedno tisti dvom nekje v mozganih,- kaj ce se mu spet zgodi Granon.

 

Evo, to me pa ubija. :hmm:

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

Sem zalosten, ampak Jonasu je res treba cestitati. Tole je bilo brutalno dobro.

 

Me pa 'moti' ena druga stvar.

 

Do danes je bil Pogi zame dobesedno nepremagljiv. Cetudi ni zmagal etape, je vedno zmogel (casovno) kontrolirano izgubit.

 

Od danes naprej bo vedno tisti dvom nekje v mozganih,- kaj ce se mu spet zgodi Granon.

 

Evo, to me pa ubija. :hmm:

To dela spremlajnje sporta se bolj zanimivo:)

Saj se bo pobral. Ze jutri bo prepolovljen zaostanek. 
 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

Sem zalosten, ampak Jonasu je res treba cestitati. Tole je bilo brutalno dobro.

 

Me pa 'moti' ena druga stvar.

 

Do danes je bil Pogi zame dobesedno nepremagljiv. Cetudi ni zmagal etape, je vedno zmogel (casovno) kontrolirano izgubit.

 

Od danes naprej bo vedno tisti dvom nekje v mozganih,- kaj ce se mu spet zgodi Granon.

 

Evo, to me pa ubija. :hmm:

sam lej jonas mu je nabil v 3,9km skoraj 3min

etap je pa se jos i jos. Ekipa se je prakticno iztrosla. Kdor mu se na obroke pomaga je Majka. Bomo vidli jst mislim da ne bo vec obleku rumene. Bo pa zanimivo gledat napade in bo tour bolj zanimiv 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Pogi bo vrnil udarec. Sicer nisem prepričan, da že na jutrišnji etapi, ampak v zadnjem tednu sta dve zahtevni pirenejski etapi + kronometer. Sam nisem prepričan o kvaliteti Vingegarda v kronotu, tako da mu lahko Pogačar nabije minuto ali dve na kronotu. Plus kakšen pobeg v hrib. Pogačarju bo zdaj lažje. Rogliča ni več, ki je bil neznanka, ostali pa niso na njegovi ravni. Tudi Vingegard v kronotu mu ni.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

I hate to say it, but with several of his teammates having Covid, hard not to anticipate “that” announcement from the UAE team in the next few days.

 

gerozaver reče pred 18 minutami:

Shiet, upam da ne :cry:

 

to sem jaz že zadnjič napisal. moralo bi bit reeees fakin naključje, da imajo praktično vsi okrog njega Covid, samo on ne.

 

res upam, da se motim.

 

ampak - never forget.

 

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

TJV je danes odlično spekel Pogija. Jasno je bilo že pred dirko, da danes morajo udarit nanj. Pogi pa zato ni nič manj car. Praktično s pol ekipe je zdržal skoraj do konca. ZDaj bojo pa pač taktiko moral spremenit tudi pri UAE, ampak, mam občutek, da kljub genialnosti Pogija ne morejo do toura. Upam da se motim.

 

Glede Rogle pa - mam občutek, da je ob tistem prvem napadu še mislil, da bi lahko tudi on šel na približevanje, če že ne kar na prevzem rumene, ampak ga je odrezalo in potem so uspešno prilagodil taktiko za danca.

 

Ajde, vsaj malo plus pik za TJV, ki si je na zadnjih dveh tourih že pošteno zapravila ugled z neumnimi odločitvami. Danes pač vrhunsko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...