Skoči na vsebino

Ker vam je najboljši Pro Evo in FIFA?


Priporočeni prispevki

Pa pasivni ofsajd.

Igralci samo utekajo po ravni črti, v preteklosti so imeli curved runs in so umaknili.

 

Nasplošno je AI  v napadu dosti slabši kot je bil v Fifi 17.

 

Ali namerno vse nerfajo ali so tako nesposobni.

 

Igra je dosti manj kompetitivna in hardcore, kot je bila pred leti, verjetno zaradi FUT.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Kar se fut tiče vse zagotovo temelji na algoritmih in maksimiranjh prodaje FP...tudi sam gameplay se temu podreja...da o raznih exploitih, ki so v igri niti ne zgubljal besed...in utuberji delajo vse samo še slabše s promocijo raznih taktik, ki te exploite nato pripeljejo se do vsakega 13+ letnika. 

 

Me prav zanima kaj bo jeseni. 

 

Lp

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

EA SPORTS FC je najmanj posrečeno ime za igro od Spec Ops: The line.

 

Mobile shovelware ime za Fifo je točno to, kar si zasluži. 

 

 

Drugač najboljše fuzbalščine meni so Fife od 94 do 98. WC98 mogoče najboljša vseh. 

 

Potem suša do Pro Evotov na PCju v zgodnjih 2000tih. 

 

Pro Evoti v eni fazi zagnijeno(a petka? Vglavnem ko so šli menjat engine).

 

Zatem ima FIFA nekaj dobrih variant, se mi zdi tam okol 2016? 

 

Zdej so pa oba velikana govno.

 

Povezava do prispevka

Odkar so šli v Fifi 17 na Frostbite engine je igra govno (no, 17ka je dejansko bila dobra napram naslednikom), dokler tega ne zamenjajo ni nobenega upanja, da bo dobra igra.

 

sicer pa je sam gameplay postal samo školjka za monetizacijo preko prodajanja card packov, kakšna podobnost s pravim fuzbalom je samo površinska

 

mogoče bo UFL kaj boljši, čeprav ne zgleda nič posebnega

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Ja, saj se mi je zdelo, da me timeline letnicami malo jebe. Takoj po tem, ko so PESi zagnili, so bile FIFE minutko res dobre spet. Ampak pol so se te FUT neumnosti prijele, gameplay ter sezone so pa padle na osemnajsti tir.

 

Saj bi me bolel kurac, če ne bi NBA2k serija šla po isti poti.

 

Povezava do prispevka

FIFA je imela kot igra peak v času X360/PS3, samo nobena verzija ni bila niti blizu mehansko izpiljena kot stari (PS1/PS2) PES, tu se pač pozna japonski perfekcionizem. Po PS2 Konami ni hotel vlagati v razvoj PES, da bi konkuriral Fifi, ker gaming ni njihov glavni biznis. Stroški razvoja iger so med PS2 in PS3 ero skokovito porasli, šele PES 2011 ali 2012 je bil dejansko na novem pogonu (ki je bil sranje napram fifi).

 

btw novo FIFA igro bo naredila sama FIFA organizacija (ali bo založnik?), ne bo imela nobene monetizacije v obliki FUT, ampak samo simulacija

 

največja ironija bi bila, če bi dali licenco Konamiju :rofl:

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Men najboljši fuzbali:

 

Fifa internation soccer (94) pač prvi, ki je menjal pogled (glitch: postaviš se pred golmana in vedno vate nabije in je gol)

Fifa 96 prva 3D fifa (glitch, center in je bil z glavo vedno gol)

Fifa 98 rtwc, prva fifa s 3D fx glide..

Dolga leta PES era, tam do leta 2008 al 2010 pomojem... ampak vseeno fifa nikoli ni imela tistega čara, kot PES. Pri fifi se mi zdi, da je vse skriptirano nekako...

Povezava do prispevka

To bežanje stran od sodnika je delalo tudi v 94 in 95 hehe.

 

 

Najbolj fun fuzbal: WC98

 

Najbolji sim model in fizika: PESi preden so menjali motor

 

Najbolj zafukan fuzbal: PESi na manual kontrolah.

 

Najbolj kul feature: Virtua Soccer 1st person mode

 

Najboljši online experience: Fifa seasons preden so postale copy paste shovelware zadnjih par let

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...