Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

fric reče pred 14 minutami:

Lep povzetek zadnji par postov.:D

 
 

Ma ne vem, saj določene stvari lahko preveriš črno na belem, npr. Rockstar Games izide (brez remasterjev)

 

XBOX 360/PS3 generacija

 

2006 - Table Tennis 

2008 - GTA 4, Midnight Club: Los Angeles
2009 - GTA 4 DLC 1 & 2
2010 - Red Dead Redemption & DLC
2011 - L.A. Noire
2012 - Max Payne 3 
2013 - GTA 5

 

X1 / PS4 generacija

2018 - Red Dead Redemption 2
 

:D 

 

Drgač pa ne me narobe razumet, meni so igrice hype as fuck, moj glavni zone of interest se itak ne spreminja, indij igračke for life, ampak škoda mi bo forumskega hypa ob velikih releasih :) 

 

 

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

Evo sem dodal še ankico za zmagovalca E3 2023. Sem zdej čekiral večino Ubisoft stuffa in bil jebeno pozitivno presenečen nad videnim, sploh je pa en ogromen plus dejstvo da so za vsako igro pokazal cca 10 minut uncut gameplaya! Ne pa CGI/cinematic bullshit kot se ga je letos poslužil predvsem Playstation.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 32 minutami:

Ma ne vem, saj določene stvari lahko preveriš črno na belem, npr. Rockstar Games izide (brez remasterjev)

 

XBOX 360/PS3 generacija

 

2006 - Table Tennis 

2008 - GTA 4, Midnight Club: Los Angeles
2009 - GTA 4 DLC 1 & 2
2010 - Red Dead Redemption & DLC
2011 - L.A. Noire
2012 - Max Payne 3 
2013 - GTA 5

 

X1 / PS4 generacija

2018 - Red Dead Redemption 2
 

:D 

 

Drgač pa ne me narobe razumet, meni so igrice hype as fuck, moj glavni zone of interest se itak ne spreminja, indij igračke for life, ampak škoda mi bo forumskega hypa ob velikih releasih :) 

 

 

ps3/xb360 je bila generacija brez (širokopasovnega) interneta. S prihodom interneta lahko vsebine AAA špilov praktično dnevno spreminjaš oziroma konkretno pa na mesečni bazi. To je tisto glavno, da lahko veliki studiji vzdržujejo AAA naslove še dolgo po njihovih rokih trajanja. Povrhu vsega pa je tak model še malo truda, velik izkupiček.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

To sem vam povedal že pred začetkom vseh teh konferenc in se je večina smejala...

 

Glede na to kako nizko je Ubisoft padel v zadnjih 10 letih nam tega ne moreš zamerit :P Sicer nisem čist prepričan v dejansko kvaliteto teh prihajajočih iger ampak to kar sem videl me je pozitivno presenetilo in me dejansko zanima kakšen bo končni produkt. Edino AC Mirage me je pa pustil hladnega... Enostavno je blo preveč teh AC iger imo.

Povezava do prispevka

Ah, moj glas gre pa kar xboxu, ubisoft mi je imel kul samo star wars outlaws. Ajde, dlc za Mario Rabbids, ampak je blo 15 sekund :P PoP sicer tut ni švoh, ampak itak sta bila SWO in PoP že na xboxovi najavljena. MS je pa dejansko imel kar nekaj sp špilov, pa še včeraj so imeli extended show, so malo več povedal. Sony mi je pa itak čisto pri dnu letos, pač....i don't like GaaS :P 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 30 minutami:

Ah, moj glas gre pa kar xboxu, ubisoft mi je imel kul samo star wars outlaws. Ajde, dlc za Mario Rabbids, ampak je blo 15 sekund :P PoP sicer tut ni švoh, ampak itak sta bila SWO in PoP že na xboxovi najavljena. MS je pa dejansko imel kar nekaj sp špilov, pa še včeraj so imeli extended show, so malo več povedal. Sony mi je pa itak čisto pri dnu letos, pač....i don't like GaaS :P 

 

Mah, meni sta tako xbox kot sony bila enako slaba - očitno se Sonyju ni treba trudit več kot toliko, dokler ima tako konkurenco. :)

Naj gre končno Activision Blizzard deal skozi, da tudi Sony kaj mrdne s kurcem. :D

 

Povezava do prispevka

Jaz sem dal glas Microsoftu predvsem zaradi Atlus zadev. Persona 3 je zame tudi bila edina hype najava, ki bo padla day1 med vsemi konferencami.

Stipe2 reče pred 12 minutami:

Naj gre končno Activision Blizzard deal skozi, da tudi Sony kaj mrdne s kurcem. :D

Zadeve so se začele hitro premikati v tem mescu tako, da bo kmalu znano kaj bo iz tega deala. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

Nič ne bo s tem poslom ker jih bo Ameriški FTC blokiral očitno 

FTC je dal prošnjo za preliminary injunction. Tako, da imajo čez 14 dni dvodnevno mini sojenje, kjer sodnik pove ali bo odobril zahtevo ali ne. Če zavrne je MS all clear, da zaključi posel v ZDA. Če odobri gre naprej, kjer se bosta borila na sodišču ali bo blokirano ali odobren deal v ZDA. Kolikor sem videl statistiko je FTC v veliki večini poraženec na sodiščih ampak nikoli ne veš kaj se lahko zgodi.

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem kliknil na tistega, ki mi je deliveral največ hype naslovov. Dejansko sem pri soni šovu dobil 3(+1) hude najave, za katere sem prvič slišal in katerih predhodniki so smetana igrice. Boljša statistika kot katerkol drug šov, žal.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Ubi men zmaga, pa ne samo zarad solidnih predstavitev z dejansko pokazanim gameplayem, ampak tudi ker so mi nekak uspeli ozivit tist stari E3 feeling.
Silly Just Dance na zacetku, vsak game je mel predstavitelja, seveda je en od teh cringy af (anime model, tko kot dolgo nazaj mr caffeine npr :), neroden CEO, fake ploskanje itd
Pac, tak pravi stari E3 cheez je bil.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...