Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 minuto:

Fextralife pravi, da framerate na PS5 ni preveč moteč (baje teče stalno okoli 40-50 fps).

Jaz sem podlegel fomoju in prednaročil pri Konzolku za 68 (64 + PTT).

ma ja valda si ze prestar da bi se s tem sekiral :)

 

drugace kot sem razumel, performance ni slab.. problem so obcasni padci fpsjev tudi na pcju, ki nimajo veze s tem kaksne nastavitve imas

se pravi slaba optimizacija

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Haha, ne sekiraj se, dvomim, da bom prodajal.

Aja, a ti kr pošljem nazaj LOTF? Ni šans, da se lotim drugega skozihoda. Imam preveč drugih reči za preigrati prej. :D

 

Se ne mudi. Mislim, da ene pol leta niti jaz ne bom folgal iti drugi skozihod. Bom ti javil, če me prime volja in boš poslal. Kar pa je skoraj nemogoče, da bo pred jesenjo :)

Povezava do prispevka

Zdaj, nekih natancnih analiz ala DF se nisem zasledil, ampak po teh prvih revjujih sodec bi rekel, da na ps5 tece bolj ali manj kot je tekel ER na ps5 verziji ob izidu. Mene je takrat to ful motlo, sploh ce prides direkt iz ene 60fps butter smooth izkusnje, ampak spet ni to tako slabo, da ne bi bilo igralno.

 

Drugece povedano, boljse kot sem pricakoval. Me pa res zanima kaj bo povedal DF.

Povezava do prispevka

Baje je dolga 20-30ur, če si kompletionist in vse raziskuješ pa 50-100ur.

 

Performance pa je tak tak... kavboj je mel probleme s 4090. Nima pa day one patcha in je moral prilagoditi zadeve, da mu laufa med 60-90 fps. Pravi celo, da bi mu blo škoda, če bi igra izgubila zaradi performanca in je zaenkrat njegov kandidat za igro leta.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 minutami:

Baje je dolga 20-30ur, če si kompletionist in vse raziskuješ pa 50-100ur.

 

Performance pa je tak tak... kavboj je mel probleme s 4090. Nima pa day one patcha in je moral prilagoditi zadeve, da mu laufa med 60-90 fps. Pravi celo, da bi mu blo škoda, če bi igra izgubila zaradi performanca in je zaenkrat njegov kandidat za igro leta.

Maja day one patch ne more delat cudezev..jaz ne verjamem v day q patche

 

Pa en je reku da mu je na 4080 dropalo pod 30 v mestu :)))

 

Jaz ne vem kaksne nastavitve imajo ampak negleda na masino, ocitno v mestu ne bo nihce zadovoljen :)))

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 19. 3. 2024 at 9:30:

 

moj Penis Velikega Ocenjevalca kaže bolj proti 87-89. Špil ima cult following, ful cenjen developer je zadaj, hype okrog špila je OGROMEN, character creation je po0wnal internete, privlačna zvrst (openworld frp), tko da so zelo močni temelji za top oceno.

 

Mislim da bo user score bolj kisla tuna zaradi razlogov, ki jih omenjaš. Ker imam filing, da te tudi DD2 ne bo jebal 5%, tako kot DD1 :D 

 

ys6VNa.jpg

 

:mafija::mafija::mafija:

 

 

Povezava do prispevka

https://www.thegamecrater.com/dragons-dogma-2-requires-an-internet-connection-to-play/

 

Navedek

Dragon’s Dogma 2 will require an internet connection to play, thanks to the inclusion of the DRM tool, Denuvo.

Dragon’s Dogma 2 will use Denuvo at launch, a DRM (digital rights management) tool that requires the internet to run. Unfortunately, this means players will need an internet connection when first launching the game in order for Denuvo to validate. Importantly, this only applies to the PC version of the game and not the PlayStation or Xbox versions.

 

Kot že 100.000-krat prej, konzole ostajajo edine naprave za normalno igranje igric.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...