Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Ja, po mojem bodo zdaj bolj neobremenjeno odigrali. 

 

 

Fati bo imel v četrtek še eno operacijo pod vodstvom dohtarja portugalske reprezentance (verjetno Mendes zrihtal). Naj bi bil out še dodatna dva meseca. Po mojem najboljše, da ne dajejo nobenih napovedi za vrnitev in mu dajo toliko časa, kot je treba, da popolnoma okreva.

 

 

Fak no, če bo res treba sprejeti Neymarja nazaj, da Messi ostane, potem imo boljše, da gre pa naj v Parizu igrata skupaj. 

 

 

 

Ne vem, kako pametno je tole, čeprav po mojem ne bi smelo biti nobenih problemov.

 

[ABC] | Barça's squad has broken La Liga health protocols for Covid-19 after gathering for lunch at Messi's house and a disciplinary file will be opened

 

[ABC] | Barça has assured that the team has not violated the Covid protocols at any time, as the squad formed a single group, which already coexists during training sessions or when the squad travels together, and the safety distance was respected at Messi's residence

 

 

In other news, Depay naj bi iskal hišo v Barceloni. :D 

 

 

Pa še tale, ki je sicer iz nezanesljivega vira, ampak bi bil vesel, če bi se vsaj enega od te dvojice znebili. Itak jih pa noben ne bo hotel pa sama tudi nočeta drugam, tako da bosta ostala.

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Za Busija in Albo (pa še vsaj 10 igralcev lahko dodam) bi bilo prelepo, da bi odšla, a žal nič od tega.

 

Igralci lahko skupaj trenirajo, se tuširajo, vozijo v avtobusih in avionih... Pikink na prostem pa no go. :DNaša vlada bi bila ponosna. 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 9 minutami:

Alba še do lani al kdaj ni imel izpita za avto in ga je fotr peljal povsod, zdaj pa mislijo da ga lahko prodajo kam 

 

Saj mislim, da bi se med navijači našlo precej kandidatov, ki bi ga odpeljali kamorkoli bi bilo treba. :D 

 

Ko smo že pri Albi.

 

zcqv6lM.png

 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 8 urami:

Alba še do lani al kdaj ni imel izpita za avto in ga je fotr peljal povsod, zdaj pa mislijo da ga lahko prodajo kam 

 

Castelldefels.

 

lp, @Nodi

 

:D

 

Demogorgon reče pred 7 urami:

Valverde, Marcelo in Mendy potujeo skupaj z ekipo v London.

 

vprašanje koliko je res, ampak baje se je neka stara mama v zadnjem trenutku javila za nadzornico, sicer bi Marcelo dejansko moral oddelat volitve. posledično bi moral Real najet privaten let (20k €), da bi ujel tekmo.

 

me prav zanima, kolko paštet in kosov kruha ji bo poslal Perez.:D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

vprašanje koliko je res, ampak baje se je neka stara mama v zadnjem trenutku javila za nadzornico, sicer bi Marcelo dejansko moral oddelat volitve. posledično bi moral Real najet privaten let (20k €), da bi ujel tekmo.

 

me prav zanima, kolko paštet in kosov kruha ji bo poslal Perez.:D

eh to bi naredu džabe, kak kralj si ko pripoveduješ zgodbo: jst sm zamenju Marcela in lahko je šeu na tekmo.
more bit pa hudo zagledat Marcela kako ti da volilni listek in previri ID :lol:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

vprašanje koliko je res, ampak baje se je neka stara mama v zadnjem trenutku javila za nadzornico, sicer bi Marcelo dejansko moral oddelat volitve. posledično bi moral Real najet privaten let (20k €), da bi ujel tekmo.

 

me prav zanima, kolko paštet in kosov kruha ji bo poslal Perez.:D

Sicer 20k € za Real nič ni ampak vseeno. Poslednično poleg najetega letala bi Marcelo lahko šel v London šele na dan tekme (v sredo) in tako bi izpustil tudi trening.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Dne, 4. 5. 2021 at 11:56:

Valverde, Marcelo in Mendy potujeo skupaj z ekipo v London. Imo bo postava Courtois, Nacho, Ramos, Militao, Mendy, Casemiro, Modrič, Kroos, Benzema, Hazard in Vinicius. 

 

Jaz mam filing, da bo Valverde štartal, namest Vinija oz Hazarda.

Povezava do prispevka

Danes ko gledam po socialnih omrezjih in spanskih casopisih vidim da usi hocejo spremembe. To je itq vedno tako ko real izpade iz igre za naslov v laligi ali cl. 

Hazard je pri useh dobiu en ogromen minus zaradi zelo slabe igre in veselja po tekmi, in ze debata da drugo leto ni v nacrtih kluba, imo so res minimalne moznosti da ga klub proda. 

Naslednja za odstrel pa sta Isco in Marcelo, prvi je zanic ze tri sezone, drugi je pa v letih in mu ni kaj dosti ocitati, oba pa molzeta visoko placo. 

Takoj za temi pa je Zidane, pred tekmo na veliko novice: karkoli se zgodi v tej sezoni 100% ostane trener. Danes pa da ni vec zaupanja, da je krivec za poraz in da naj bi ze sprejel oslocitev da po sezoni odhaja. Tudi po mojem mnjenju ni izbral pravih igrauceu, formacije ter taktike. Zamenjavo pa naj bi izkali v Raulu (zame je to isti kurac, tako da ne hvala, nocem dozivet Pirlo zgodbe), Alegri (eh nevem kaj rect in kaj pricakovat) ter Low (nimam mnenja in se manj vem kaj peicakovat), kaj menite Madridisti na te kandidate? Muri je ze izbrau Romo :D

Je pa veliko uprasanje kdo od posojenih se vraca, kvalitete je kar nekaj, predvsem pa povecanje sirine kvalitetnega kadra. 

Ena in edina prioriteta pa jasno Mbappe. 

 

Also, odlociu sem se da se letos ne bom vec zivcirau in lepo v miru pogledau zakljucek sezone  :) naj zmaga najboljsa ekipa zadnjih sterih tekem. 

 

Mogoce ce nebi bilo kovid pozitivnih in bilo polovico manj poskodb, bi lahko govorili o drugacnih uspehih, lahko pa tudi ne, en velik CE. 

 

Nauk sezone: dolzina sposobne klopi igra veliko vlogo pri borbi za naslou v vseh tekmkvanjih. Ne pa razni Marianoti, debelinkoti itd. Pa prepovedat burgerje med sezono. 

Povezava do prispevka

od Viniciusa nič ne pišejo, samo pred kakšno veliko tekmo, da je sedaj čas da pokaže svoj talent in prevzame nekaj odgovornosti nase. Nekaj se je pozimi celo pisalo naj bi šel v dilu za Mbappeja, ampak to so mediji. Lahko bi ga usaj kdaj prepizdili mediji, ampak je "zaščiten" ker je še mlad.

Povezava do prispevka

Vinicius bo novi Asensio. Leta in leta nič od njega pa bo še vedno ''pomemben člen ekipe''. Športni projekt je precej v razsulu, nova budalaščina je podaljšanje pogodbe Carvajlau s povišano plačo!! do leta 2024. Tip je (bil) klasa, ampak je steklenko in nanj nima smisla računati.

 

Podaljšuje se pogodbe starcem, kupuje se kao neke nove Neymarje od katerih nihče ni vredne pol piska mrzle vode, na plačilni listi so igralci ala Isco, Hazard, Mariano Bale, Asensio. Jaz sem zelo pesimističen glede naslednjih parih let. U bistvu razen močne cantere (pa še ta ne bo uporabljena) ne vidim ene svetle točke te ekipe.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...