Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 23 urami:

 

kakor izgleda bo izbira padla med Raulom oziroma Allegrijem.

 

na koncu bo pa slednji (raje) prevzel Juve in potem je jasno vse.

Nevem, js nism navdusen ne nad enim, ne nad drugim. Nov Zizou black magic se s takim klumpom od ekipe ne more ponovit, prej Scolari. Allegri pa nevem, mam filing da bo tole en hud italjanski joke za pol sezone, ce pride :rofl:

Povezava do prispevka

z napisanim se absolutno strinjam.

 

kot pri katalonskih psih (:P), je tudi pri nas praktično vseeno kdo je trener. ga ni obigriščnega magioničarja na svetu, ki bi bil iz te ekipe sposoben izvlečt česa več od povprečja.

 

jasna prioriteta bi morala bit nek 'unisex' postopen rebuild moštva s kvalitetnimi večopravilnimi multipraktiki. trenerji se bodo v prihodnjih letih menjali po tekočem traku, bi pa vsaj lahko nametali skupaj perspektivne frajerje, iz katerih bi mister XY čez n let lahko potegnil ven kakšen presežek. 

Povezava do prispevka

Po mojem ga letos še ne bo. Baje ima Laporta pripravljene druge alternative. Me res zanima, koga. Na koncu bo kak Blanc prišel. :rofl: 

 

 

Pedri je dobil nekaj dni dopusta in ne bo igral proti Eibarju. Dobro, ker je zgledal čisto iztrošen, potem gre pa še skoraj sigurno na Euro.

 

Ter Stegen gre pa na Švedsko na operacijo kolena in bo izpustil Euro. Že tretjo sezono zapored je predčasno končal.

 

Pravilno. Na koncu bodo pa samo Griezmanna (ki je daleč najbolj koristen od vseh) nagnali iz kluba in poslali nekam na posojo, katalonski amigosi bodo pa še naprej vlekli plače in smrdeli na igrišču. :no:

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

To sekundo je Flick aktualen, on gre itak vodit Elf. Jaz tudi mislim, da bo neko presenečenje tako kot je bil Rijkaard pred leti.

 

Kot govorim že več let, nagnati bi morali vsaj 10 igralcev, prvi med njimi ravno ti štrije + Alba in Coutinho, ampak bodo IMO še vsi razen Coutinha, naslednje leto zacementirani v prvih 11.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Argentinski mediji nam ponujajo Gabija Milita in Gallarda.

 

Slednji bi bil meni zanimiva opcija, če gremo nekoliko izven običajnih okvirjev. Je pa res, da je brez trenerskih izkušenj v Evropi in bi lahko bil nov Tata. Prav tako sem pred časom nekje bral, da želi še eno sezono ostati v Riverju. 

Povezava do prispevka

Kdo bi bil sploh idealen trener trenutno za barco, če odmislimo najboljše na svetu. ob predpostavki da lahko izberemo kogarkoli? Allegri, Ten Hag, Rodgers, Rudi Garcia, Pellegrini? Bi bili zmožni kontrolirat igralce? Zame je Allegri prva izbira kateri je res dokazan in želi igrati nogomet

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka

Bielsa :D Da vsem starčkom v ekipi odpadejo noge po prvem treningu. :lol: 

 

Allegri je po mojem bolj fit za Real kot Barco.

 

Rodgers goji lep fuzbal, a vprašanje, če zna špansko, kar je še vedno eden glavnih pogojev za trenerja. Pa tudi Leicester ga verjetno ne bi ravno lahko in poceni spustil in vprašanje, če si v trenutni situaciji lahko privoščimo plačevati kakšne velike odškodnine za trenerje. Razen če je Laporta res zelo prepričan, da je prava opcija.

 

Ten Hag je 2-3 tedne nazaj podaljšal z Ajaxom in najbrž ne gre nikamor letos.

 

Garcia me ni nikoli preveč prepričal, Pellegrini mi je pa všečen trener že od njegovih časov pri Villarrealu, a nekoliko prestar. Raje bi nekoga mlajšega, ki bi prinesel svežo energijo v ekipo.

 

Še en zanimiv trener je Cristophe Galtier, ki je blizu naslova v Ligue 1 z Lilleom. Nima pa ravno "Barca DNA" in ne verjamem, da je na našem seznamu. Naj bi se že pogajal s Tottenhamom.

 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 18 minutami:

Allegri je dober trener, ne vem, zakaj ste proti. 

Tip je s svojim antinogometom ustvarjen za serie a, la liga in premier league bi ga pojedla in izpljunila po tretjini sezone.

and before jinx, seveda zelim, da mu rata z realom ampak tale handicap od ekipe mu res ni v plus.

 

also, ta trener od lilla naj osvoji ligo, ker pol bo brez lovorik, ce bo res sou k zidom. 

Povezava do prispevka

Bielsa je meni top trener sicer ne vem če je primeren za top klube, ker se ne prilagaja in potem je kot pep zadnjih x let v CL. Ten Hag me ne zanima če je podaljšal, ker sem rekel v idealnem scenariju in o tem kako bi pasal v klub :D Pač govorim hipotetično o tem kdo bi bil najboljši kandidat če ni omejitev in ovir pa da niso ravno Pep/Tuchel/Flick/Nagelsmann

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 19 minutami:

Bielsa :D Da vsem starčkom v ekipi odpadejo noge po prvem treningu. :lol: 

 

Allegri je po mojem bolj fit za Real kot Barco.

 

Rodgers goji lep fuzbal, a vprašanje, če zna špansko, kar je še vedno eden glavnih pogojev za trenerja. Pa tudi Leicester ga verjetno ne bi ravno lahko in poceni spustil in vprašanje, če si v trenutni situaciji lahko privoščimo plačevati kakšne velike odškodnine za trenerje. Razen če je Laporta res zelo prepričan, da je prava opcija.

 

Ten Hag je 2-3 tedne nazaj podaljšal z Ajaxom in najbrž ne gre nikamor letos.

 

Garcia me ni nikoli preveč prepričal, Pellegrini mi je pa všečen trener že od njegovih časov pri Villarrealu, a nekoliko prestar. Raje bi nekoga mlajšega, ki bi prinesel svežo energijo v ekipo.

 

Še en zanimiv trener je Cristophe Galtier, ki je blizu naslova v Ligue 1 z Lilleom. Nima pa ravno "Barca DNA" in ne verjamem, da je na našem seznamu. Naj bi se že pogajal s Tottenhamom.

 

 

 

No ja, če bo flaširal prvenstvo pol že ma Barca DNA

Povezava do prispevka
Navedek

Španski nogometni velikan Barcelona si je zagotovil posojilo v vrednosti 500 milijonov evrov. Od teh bo sto milijonov dobil takoj, da poravna zaostale plačne obveznosti, poroča ameriška mreža ESPN.

 

A ESPN je poročal, da je predsednik Barcelone Joan Laporta našel rešitev v posojilu ameriške investicijske banke Goldman Sachs. ESPN piše, da bo Barca, katere bruto dolg naj bi znašal skoraj 1,2 milijarde evrov, sto milijonov evrov dobila takoj, da poravna zaostale obveznosti do igralcev.

 

Povezava do prispevka

🚨 [TV3 - Llu?s Canut🥇] | Bar?a would like to swap Antoine Griezmann for Jo?o F?lix


🎙[ @ellarguero ] | Atletico Madrid President, Enrique Cerezo: ?Griezmann? He?s a magnificent player and I hope to bring him back. Any team would be delighted to have a player like him.?

 

 

Povezava do prispevka

Hazard je pa zopet poškodovan. Če ste mislili, da je bilo letos slabo počakajte na naslednjo sezono, ko bo Real moral še naprej plačevati Isca, Marcela, Hazarda in Bejla (plus ostale invalide ala Asensio, Vinicius, Mariano..). Sam pred sezono 23/24 ne pričakujem konkurenčnega Reala. Sicer poleti 22 potečejo pogodbe kar nekaj levakom plus stvari se bodo normalizirale v finančnem smislu, ampak v enem poletju ne bo možno narediti vsega. 

Povezava do prispevka

Kateri genij pri Realu (in Barci) je šel tem igralcem dajat take dolge pogodbe (kolikor sem preletel, se je številnim podaljševalo 2017) :avadodo:

 

Glede na različne dejavnike (starost, odnos, lenost/debelost itd.) bi lahko za mnoge sklepali, da ni nujno, da bodo čez 2,3 leta sploh še na nivoju, ali pa da ne bodo skoz zlomljeni oz. padli v nemilost pri trenerju...

 

Upam, da (skupaj s finančno situacijo zaradi Covida) tile primeri zgrešenih nakupov in dolgoletnih pogodb Barce in Reala, kjer se igralca, ki je deadwood na bajni plači, ne moreš znebiti več let (vzel ti ga pa tudi ne bo nihče), v prihodnje pripravijo velike klube, da dajejo krajše pogodbe, če ni ravno nek mlad, a že uveljavljen igralec brez zgodovine poškodb. Glede na to, kaj vse gre lahk narobe v nekaj letih pri igralcu, so mi pogodbe, daljše od 3-4 let, butaste.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...