Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Ja na žalost bo verjetno tako čeprav mislim, da bi se za Albo dalo najti kupca kar je kar redko med našimi odpadki. Atletico se pa baje zanima za Cucurello, ki so ga spustili za drobiž. Saj vem, da ne igra klasičnga beka, je pa IMO napaka da se mu ni dalo nobene priložnosti. LB v Barci je včasih ofenzivnejši kot wingback v Getafeju in bi se lahko privadil. 

 

Jutri Wini, v petek Depay da bo lepo en prestop na dan cel teden. Mi je všeč, da hitijo z temi free agenti, da se bodo lahko kasneje osredotočili na prodaje, kjer je pa itak pred njimi misija nemogoče.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

 

 


Če je res, se mi zdi da se je Laporta preveč naguzil Messiju. Na prvi pogled bo res imel manjšo plačo ampak zakaj bi ga Barca plačevala še takrat ko ne bo več igral za klub? Razumem, da hočejo več let izplačevati ta denar ampak če bo na koncu na istem to ne gre za nikakršno zmanjševanje plače ampak le za odložitev plačila. Ja je ogromno dal klubu, je pa tudi klub njemu dajal bolano plačo kar pa bi se moralo končati takoj ko zapusti klub kot igralec. Mislim, da bi Messi na koncu pristal tudi na manjšo plačo, saj realno vsi vemo, da se mu v resnici ne da menjati kluba (in predvsem mesta/države) tik pred koncem kariere.

Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Če je res, se mi zdi da se je Laporta preveč naguzil Messiju.

 

...Messi podpiše, potem pa Laporta naredi posel leta in proda Messija Pepu v City za 150mil. :D

 

Pedrerol pravi, da bodo Real zapustili Ramos, Varane, Isco, Jović, Ceballos, Diaz in Odegaard. ostala pa naj bi Bale in Marcelo.

 

kdaj bo nastopila tista točka, ko bo Ancelottiju žal, da se je vrnil? :D
 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

...Messi podpiše, potem pa Laporta naredi posel leta in proda Messija Pepu v City za 150mil. :D

če bi City bil pripravljen plačati odškodnino, bi to že naredili lani

 

  

hawa meyta reče pred 1 uro:

kdaj bo nastopila tista točka, ko bo Ancelottiju žal, da se je vrnil? :D

boli ga patak, skasiral bo triletno plačilo brez da bi ga moral oddelati (potem pa penzija), joke on them, meni je vedno deloval indiferenten do dogajanja na igrišču in v klubu

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
MiChO reče pred 1 uro:

 

Tam malo nižje si napisal da 10 mio ni mali denar. Za Koemana veš, koliko bi bilo odpravnine ne? ;)

 

Vem. In to je sigurno tudi igralo vlogo pri odločitvi, ampak še vseeno mislim, da bi se mu odrekli, če bi našli primerno zamenjavo. 

 

Saj zdaj naj bi Koeman dobil novo pogodbo z nižjo fiksno plačo in dodatki za rezultate + opcijo podaljšanja za eno sezono v primeru, da izpolni cilje, kakršnikoli ti že bodo. Jutri naj bi Junta to potrdila in potem bo mogoče več jasnega. 

 

Pa Laporta naj bi tudi zahteval, da se spet začne igrati 4-3-3. Upam, da to ni res. Sicer mi ta sistem s tremi branilci ni všeč, a trener mora imeti svobodo, da se odloča, kako bo igral. 

Povezava do prispevka

Mešani občutki. Po eni strani vem, da Koeman vsekakor ni zmožen kaj veliko, po drugi pa itak ni nobenega idealnega kandidata. Jaz bi verjetno raje tvegal z kakšnim Gallardom ampak tudi to ne bi bila garancija za uspeh. Itak je kader veliko večji problem kot trener, za naslednjo sezono spet ni nobenih velikih pričakovanj in tako bo dokler se ne zamenja več kot pol ekipe ne glede na trenerja. 

 

Glede tega, da se mora igrati določena formacija pa tudi sam upam, da ni res kljub temu, da sem na določenih tekmah pizdil nad 5 branilci. Najboljše tekme so odigrali prav v tej formaciji, ni pa primerna za vsako tekmo in situacijo. Je pa to trenerjeva odločitev. Itak je pa Koeman igral bolj napadalen in bolj atraktiven nogomet od EV. 

 

Verjetno to pomeni dokončen prihod Winija in Depaya kar se mi zdi ok. Upam, da bosta tudi igrala, po možnosti namesto Busija in Grieza. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
maksi reče pred 15 urami:

če bi City bil pripravljen plačati odškodnino, bi to že naredili lani

 

  

boli ga patak, skasiral bo triletno plačilo brez da bi ga moral oddelati (potem pa penzija), joke on them, meni je vedno deloval indiferenten do dogajanja na igrišču in v klubu

 

Berbasecks reče pred 14 urami:

@hawa meyta kaj a misliš, da bi City Messiju v zatonu kariere ponudil tak absurden znesek, kot ga bo zdaj dobil pri Barci?

 

to sem itak napisal bolj v šali,- ampak IMO da, če je kdo možen izvest tak manever, potem je to gospod miljarda Guardiola. boli, skeli in peče šejke, da jim kljub več kot vloženi miljardi ne uspe prit na tron Evrope.

 

@maksi; Carla (zdaj) načeloma briga za denar. konec koncev bo v Realu prejemal 2,5mil manjšo plačo, kot jo je v Evertonu.

 

tiesto reče pred 14 urami:

A mam lahk kancek upanja, ce me spomin ne vara, je Bale igral odlicno pod Ancelottijem :rofl: 

 

IMO njegov daleč najbolji fuzbal v Realu. 

 

also, Carlova prva prioriteta je Fabian Ruiz (me gusta mucho), saj ga je pripeljal že v Napoli in sta tam super sodelovala.

Povezava do prispevka
reder reče pred 23 urami:

Jutri Wini, v petek Depay da bo lepo en prestop na dan cel teden. 

 

Bo treba očitno počakat na drug teden za to, naj bi pa bil Memphis zelo blizu podpisu 3-letne pogodbe. 

 

Danes bo očitno dan D za Koemana (kao podaljšanje s spremenjenimi pogoji pogodbe po zasedanju Junte) in Jordija Cruyffa, ki naj bi se sporazumno razšel s svojo kitajsko ekipo in je pred dobre pol ure že prišel v klubske prostore na podpis pogodbe. Očitno bo predvsem bdel nad Koemanom, da bo le-ta igral Cruyffov fuzbal. :rofl:

 

In addition to reinforcing the area of the technical secretariat, currently made up by Ramon Planes and Mateu Alemany, as football director, the intention of the Barça president is that Jordi can act as an interlocutor with the coach of the first team to leave the 'cruyffista' stamp on the staff, as well as being their advisor in matters of reinforcements, both for the staff and for the bench.

 

Se mi zdi, da se že pripravlja kot morebitna zamenjava, če bo Koemanu karkoli zaškripalo med sezono. 

 

Drugače se pa baje zapleta glede Ilaixa, saj njegova nova (nemška) agencija zahteva preveč za podaljšanje. Upam, da se bodo vseeno zmenili.
 

Povezava do prispevka

Itak bo sedaj podaljšal še Ramos. Očitno gre Perez z Carlom z podobno strategijo kot Barto z Valverdejem. Iz teh veteranov izcedit še zadnje dobre stvari, rebuild bo pa počakal. To je bila napaka za Barco in bo/je tudi za Real. Ima pa Perez tokrat za izgovor za tako strategijo pomanjkanje denarja medtem ko se je Barca za to odločila ko se je kopala v denarju dokler ga ni zmetala pol miljarde za 3 invalide. 

Povezava do prispevka

@maksi; to se strinjam, a hkrati sklepam, da si bo Carlo zdaj lahko kupil nekaj časa glede na dejstvo, da zaradi manjka keša ne more renovirat (tega prepotrebne) ekipe.

 

also, kakšen beta je izpadel Koeman, fuck me sideways.

 

OK, realno gledano bi bil za take dinarčke jaz še tisočkrat večji, ampak tip ima že zdavnaj zagotovljeno življenjsko eksistenco, pa se vseeno pusti tako poniževat? :rolleyes:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 12 urami:

OK, realno gledano bi bil za take dinarčke jaz še tisočkrat večji, ampak tip ima že zdavnaj zagotovljeno življenjsko eksistenco, pa se vseeno pusti tako poniževat? :rolleyes:

Če ima zagotovljeno eksistenco... :)mogoče je pa kot Šuker in je pod vplivom kocke in igralnih avtomatov. 

Povezava do prispevka

Malo je tudi vse vzeto in konteksta. Ja bilo je malce nerodno, še vedno pa ni šlo za neko poniževanje. Laporta je rekel, da Koeman ni bil njihova izbira, da se morajo pred novo sezono pogovoriti, uskladiti stališča, pregledati možnosti itd. Na koncu se je odločil, da Koeman ostane, dobil bo novo pogodbo, mislim da se mu je celo opravičil. Daleč od take neke drame, ki jo nekateri hočejo prikazati. Edina napaka je bila, da so dovolili, da vse pride v medije. Itak pa Koeman ve, da nikoli ne bo prišel niti blizu take plače in vodenja takega kluba. 

 

Se IMO bolj ponižuje Carlo, da se vrača v klub iz katerega so ga že enkrat brcnili ven. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

No ja. Tako lepo kot je šel Carlo iz kluba, ne vem, če je šel ker drug trener v bližnji zgodovini. No, Zizue prvič, to pa je to. Carlo je šel, ker je v velikem slogu popušil ligo. To je to. Ekipa bi morala napredovat, pa je nazadovala, očitno. Opravičen razlog, ki ga je IMO tud Carlo poštekal. 

Povezava do prispevka

Ven so ga vrgli, ker ni nič osvojil. Čez par let ga pokličejo nazaj in prileti takoj ko ga Perez spet hoče in to ni poniževanje. 

 

Koemana pokličejo na pogovor in mu povejo da bodo razmislili o njem, ker ni nič osvojil (ok Copo), mu dajo novo pogodbo in ga javno podprejo in to je poniževanje. 

 

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

The Board of Directors has agreed to launch a new campaign with the aim of making it possible for any fan of FC Barcelona to become a member, without any type of restriction. In this new stage, the Board wants to respond to the wishes of many FC Barcelona fans who, until now, could not become members of the Entity due to the obstacles that prevented it and, at the same time, become the club with the most members in the world.

 

https://www.fcbarcelona.com/en/club/news/2165573/opening-of-membership-registrations

 

Dvomim, da bodo sociosi tole podprli. 

 

 

Nekaj se piše o tem, da bodo Atleti prodali Saula v Bayern za 80m. In da naj bi kot njegovo zamenjavo želeli Bernarda Silvo, ki naj bi se mu Pep bil pripravljen odpovedat, ker hoče Grealisha in Kane-a. Bomo videli, če je res kaj na vsem tem. 

Povezava do prispevka

Men je smešno kak se zdaj hoče prikazat, da situacija glede Koemana ni bla ponižajoča.

 

Laporte je iskal novega trenerja, ker ga ni našel, je Koeman ostal. Tudi za medije je potrdil, da išče menjavo.

 

Še Koeman se je odzal na tole s tem:

Navedek

Koeman's management on Twitter: "Imagine: I want to marry you, but I have doubts. Give me two weeks to find a better partner… If I can’t find the right person, we will get married anyway!"

 

Meni se zdi kar ponižajoče, da rečejo javno, da ti iščejo menjavo na koncu pa niso našli pa si lahko dalje. To glede povratka Carla je pa tudi smešna situacija.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...