Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Ne, njegova kontrola žoge, dribling in kreativnost je par nivojev nad Mbappejem. Druga stvar je pa glava kot sem že napisal. Glede same tehnične sposobnosti je Ney gladko drugi najboljši igralec na svetu v zadnjih 10 letih. Ne pomeni pa to da je tudi boljši igralec od mnogih, ki imajo glavo na pravem mestu.

Povezava do prispevka

Isto kot ima zdaj (nekaj čez 1m neto) od začetka, potem se bi pa sčasoma povišalo. Chelsea naj bi mu pred časom ponudil 6m (po mojem bruto, ne verjamem, da neto), za Spurse in RBL pa ne vem. 

 

Drugače pa s športnega vidika bi bil odhod v Leipzig bolj razumljiv kot Tottenham, ker bi lažje dobil minute, ampak če nočejo plačat zanj in bi presedel sezono na tribuni, potem bi izgubil dragoceno leto razvoja. Po drugi strani pa Leipziga to kaj preveč tudi ne gane imo. Lahko ga podpišejo zastonj in nato čez leto ali dve prodajo za 20m+. 

 

Meni je škoda, ker sem siguren, da bi lahko imel letos pomembno vlogo v ekipi, ker je (bil) všeč Koemanu in je tudi tip vezista, ki jih ne proizvedemo pogosto, ampak jokal za nekom, ki noče več biti v klubu tudi ne bom. Imamo druge mulce, ki bodo dobili priložnost z njegovim odhodom.

 

Me pa tudi zanima, koliko je to res njegova odločitev in koliko so novi agenti ter familija vplivali nanj. Tudi to, da bo rajši igral za Gvinejo kot Španijo mi je vsaj malo sumljiva odločitev. 

 

Mislim, ko ti agent svetuje, da je za igralca njegovih let boljše presedet sezono na tribuni, samo zato, da bo on dobil več keša, se je marsikaj za vprašat. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Za Leipzig je pisalo, da je pripravljen zadovoljit njegove želje (6m € na leto). Za angleže je ta znesek tudi drobiž.

 

1m € na leto ali 6m € na leto je že v obdobju petih let kar ogromna razlika. Ali boš zaslužil 30m € ali pa 5m €.

 

Iz finančnega vidika super izbira. Na koncu tak ni nujno, da mu uspe. To je pač realnost. Čim več zaslužit.

 

Po eni strani ga štekam in ziher velik vpliva iz strani družine in agentov.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Bolje da zavrnejo in pride drugo leto zastonj. Letos pa hitro po enega CBja, ker ko vidim danasnje upoklicane branilce me srat prime. Ampak vec kakor ocitno je da Perez zadovoljen z zadnjo vrsto. Katastrofa. 

Also, Odriazola uradno v Fiorentino. Torej bo Vazquez backup za Carvajala, ki je tudi vsako sezono bolj steklen. 

Sredina pa tudi ze za v dom upokojencev, razen Valverde. Camavingo bi bilo potrebno nujno pripeljat. 

To bi blo zakon, da drugo leto prideta Haaland in Mbappe zastonj :D

Povezava do prispevka

Fabrizio je napisu da Juve nima namena pripeljat Hazarda, so pa podpisali Keana kot zamenjavo za Ronalda. 

Tudi CE pride Mbappe, se lahko Hazarda porabi v formaciji 4-4-2 ali 4-2-3-1. 

Imamo obcutek da bo Mbappe se eno sezono v Parizu. Bomo videli danes zvecer ko naj bi biu Perezou deadline. 

Povezava do prispevka

Na papirju je RB še najbolj kvantitativno popolnjena pozicija (kvalitete pa ni ravno veliko) tako, da nekako razumem zakaj se gre v to, če se tako nujno potrebuje denar. Bi pa veliko raje videl, da bi Emerson dobil pravo šanso, saj Dest ne navdušuje kot se je upalo. Če bodo pa ta denar zapravili za kakega Bellerina ali Mandžukića kot se omenja je pa totalna neumnost. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 urami:

 

...in prekršil nenapisano pravilo metnog, sekcija - španski nogomet,- da se v takšnem primeru navija za ekipo pod vodstvom Bordalasa?!

 

ronnie, zgrožen sem! :D

 

Nič proti Bordalasu, ki je super trener, čeprav mi stilistično ne odgovarja najbolj. Mallorca mi je bila vedno nekako top 3 najljubša ekipa v La ligi. Valencie po drugi strani nikoli nisem preveč maral, jih pa spoštujem kot velik klub in jim vsekakor želim boljše čase kot jih imajo zadnja leta, ker celotna liga rabi močno Valencio. In z Bordalasom le-te lahko doživijo, vsaj na igrišču, na ostalo nima velikega vpliva. Bo pa imelo verjetno negativen efekt nanj in nekako ne vidim, da bi ostal dlje kot sezono ali dve, ker je prezahteven trener za Lima, Murthyja&Co. (čeprav pošteno povedano letos niso imeli razprodaje in so mu doslej tudi pripeljali igralce, ki jih je želel: Alderete, ki se zaenkrat super ujame v CB paru s Paulisto, Marcos Andre in včeraj so podpisali še Bordalasovega starega znanca Foulquierja; želi še Arambarrija in Djeneja iz Getafeja, a zaenkrat zgleda, da sta predraga; sploh zdaj, ko je Geta prodal Cucurello v EPL za 18m in ne rabijo več prodajat) in se ga bodo eventualno naveličali in znebili kot so se Marcelina in pripeljali naslednjo marioneto, ki jo bodo lahko upravljali po svoje. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Emerson je že opravil zdravniškega pri Totihemu. Res mi ga je škoda. Dest po mojem ni rešitev, tako da bomo drugo leto spet iskali novega RB. Ali pa bo Roberto starter, kar je bolj verjetno. :D 

 

Manaj gre v Spezio (ki jo trenira Thiago Motta) na posojo z možnostjo odkupa, Koeman pa še vedno vztraja, da želi novega napadalca, čeprav po drugi strani jamra, da ima preveč igralcev (kar je verjetno tudi razlog, da se sploh prodaja Emersona). Imena, ki se omenjajo v medijih so zelo depresivna, tako da boljše, da ostane tako kot je. Letošnja sezona je itak že izgubljena. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...