Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

fuck me sideways. zdaj me (nas) bodo provocirali s tem, na koncu pa ne bo nič.

 

 

lastno hipokritstvo na stran, dobesedno potrebujem nek tak prihod,- nekaj, da se prebije aktualni status quo in da se navijačem ponudi neko (novo) upanje v boljši jutri.

 

čeprav me prav glava boli, ko pomislm na Hazardovo zgodbo (100mil odškodnine v zadnjem letu pogodbe,- zlahka si predstavljam, da bo v tem primeru podobno), za napadalci pa 33+ letniki.

 

da o obrambi sploh ne govorim. :no:

Povezava do prispevka

Govora je o 140-160mio odskodnine za zadnje leto pogodbe :rofl: vrjamem, da sejki dobesedno serjejo dnar ampak ce pa tega ne sprejmejo ... :avadodo:

se strinjam, da Real potrebuje osvezitev kadra, pametno bi blo tut kakega kapitalca v zadnji vrsti pripeljat, kjer smo kot afganistanska vojska prot talibanom.

Povezava do prispevka

Upam, da ni Floro res tako nor, da bi toliko plačal šejkom.

 

 

 

 

:wub:

 

Barca se je menda že odločila, da bo odkupila Yusufa Demirja. Odlično. 

 

Alba je sprejel znižanje plače za 25%, del plače pa bo tudi izplačan v naslednjih letih. Blizu naj bi bil tudi dogovor z Buskecom (podoben deal) ter Robertom, ki bo v zameno za nižjo plačo dobil še dve leti pogodbe.

 

Atleti bodo kupili Matheusa Cunho iz Herthe za 30 milsov.

 

Valencia bo pa končno dočakala prvo okrepitev po dveh letih, vmes so imeli samo nekaj posojenih igralcev. Marcos Andre iz Valladolida za 8m. Sicer se mi ni zdel slab, kolikor sem ga gledal, ampak 4 goli v La Ligi lani, sicer pa doslej igral v Segundi in nižjih ligah. Za tak keš bi verjetno lahko tudi kaj boljšega našli. 

 

 

Evo, tole za Buskeca. Lahko bi se še večjemu deležu odpovedal, ker je itak že nekaj let preplačan in zanič, ampak boljše kot nič. 

 

 

Zdaj, ko Barca nima več Južnoameričanov se pa postavljajo za interese klubov. :rofl: 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

To je smesno da real ponuja 160M za Mbappeja, naj ne ponudijo vec in drugo leto pride zastonj, ce do sedaj ni podaljsau, tudi v naslednjem pol leta ne bo. Sejki ga ne morejo prisilit da podaljsa. 

Si pa verjetno Monaco zeli da letos zapusti PSG, saj bi ob taki ponudbi reala dobili 35M. 

Povezava do prispevka

A ni Perez še kak mesec nazaj jokal, da bodo brez SL skoraj bankrotirali? Sedaj pa 160+ mio za eno sezono :rofl: Ne verjemem, da bodo arabci sprejeli, ne vem pa kdo je tu bolj neumen. Itak arabci ne rabijo denarja, boljše eno sezono gledati napad, ki ga imajo. 

 

Bi bilo pa dobro za ligo, da Real pripelje tako (napihnjeno) zvezdo. Res, da bi se na začetku norčeval iz Barcine superhitre obrambe, dolgoročno pa bi bilo tudi za Barco pomembno, da liga ostane marketinško relevantna. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

Evo, tole za Buskeca. Lahko bi se še večjemu deležu odpovedal, ker je itak že nekaj let preplačan in zanič, ampak boljše kot nič. 

 

Še vedno boljše od koga drugega, ki je še precej bolj preplačan in zanič pa ni niti za cent znižal plače.  No saj saj smo na prvih tekmah videli kako je letos eksplodiral, ko ni več tistega, ki ga je bremzal. :rofl:

 

Tudi za Pjanića in Umtitija ni več upanja, da bosta odšla tudi, če vesta da ne bosta igrala. Hudi športniki, ni kaj. Smo skoraj na koncu poletja in ostali bodo dobesedno vsi flopi in odpadki, odšel je pa Messi. Že res, da ima Laporta težko nalogo, vsekakor pa zaenkrat njegov mandat ni za pohvalit. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Tudi za Pjanića in Umtitija ni več upanja, da bosta odšla tudi, če vesta da ne bosta igrala. Hudi športniki, ni kaj.

kot da bi se ti odpovedal milijonom evrov, ne bodi hinavc

 

Pjanič bo star 34, ko mu poteče pogodba, ful se sekira če ne igra

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Kot prvo me ne poznaš, kot drugo še sam ne vem kako bi se obnašal kot multimilijonar in kot tretje nisem športnik. Bi pričakoval, da imajo športniki kakšne ambicije in ponos pa očitno ne vsi. Tako kot imajo oni pravico dobivati ta denar za nič dela, imamo tudi mi pravico jih pljuvati za to. Onedva sta de facto izbrala konec kariere za par milijonov več čeprav jih imata že vsaj kakšne 20-30 na računu. Lahko bi sprejela manjšo (a kljub temu milijonsko) plačo in igrala še par let, kaj dosegla in mogoče na koncu zaslužila še več kot bosta z tem, da bosta na tribuni naslednja leta drkala kurac.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Za večino nogometašov je tole tak služba. Sicer kdo jivu pa sploh hoče pripeljat? Pjanić je bil samo alternativa Juventusu, če Locatelli ne pride. Umtiti se je nekaj pisalo, da je Barca pripravljena prekinit pogodbo in ga izplačat. Nič zanimanja za njiju. Torej iz vidika športnih ambicij je najboljše za njiju, da ostaneta, če hočeta imeti še kakšno lovoriko oziroma medaljo na spisku. Sam na istem mestu bi naredil isto kot pa da grem za 30%-40% trenutne plače igrat za nek povprečen Napoli, Arsenal etc kjer tak al tak konec dneva niti ni lovorik. Raje sedim v Barci, ki je top klub kot pa redno igram za Arsenal ali podoben shite klub, ki so jim porazi rivalov lovorika sezone.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Barca bi ju zagotovo spustila zastonj in če bi znižala zahteve po plači bi zagotovo bilo kar nekaj zainteresiranih. 

 

Z vidika športnih ambicij je najboljše ostati v Barci? Po kakšni logiki? Njima je bilo kar jasno povedano in pokazano, da verjetno ne bosta več stopila na igrišče v dresu Barce. Tudi, če bi Barca v naslednjih letih osvojila kako lovoriko (lol) to za njiju ne bi bilo vredno nič glede na to, da ne bosta igrala. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 3 minutami:

Ja, da IGRATA. :D 

Igrata lahko tudi ko jih bo Barca prej ko slej poslala na posojo samo, da se del plače reši :D

Karim reče pred 2 minutama:

Ni mi jasno zakaj hocejo Atleti prodati Saula, sploh za 40M. Kaj je fora? Ga Simeone ne potrebuje? 

Mislim, da ga prodajajo, ker hoče iz Cityja vzel Bernardo Silvo, ki hoče it

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 minutami:

Igrata lahko tudi ko jih bo Barca prej ko slej poslala na posojo samo, da se del plače reši :D

Mislim, da ga prodajajo, ker hoče iz Cityja vzel Bernardo Silvo, ki hoče it

pa saj ne igrata iste pozicije? Atletico tud samo oifenzivce kupuje. meni je Saul odličen v Atleticu, prav tisto kar rabijo.

Povezava do prispevka

Kok je trmast Perez, za ves denar hoče Mbappeja. Če nočejo 160M naj ga pustijo pa še eno leto v PSG-ju, itq vejo da hoče v real in da bo prišel takoj ko bo prilika za to. Real se bo pa itq moral znebiti enega wingerja ali napadalca (Mariano, Jović) ko pripeljejo Mbappeja.

Povezava do prispevka

Juventus, če se hoče znebit Ramseya je kar v podobni situaciji saj tudi Ramsey ima noro plačo. Drugače pa se ga sploh hočejo znebit? Vidim, da je začel prvo tekmo v Serie A pod novim (starim) trenerjem. Meni zaenkrat ne zgleda odpisan.

 

Pomoje jima (Umtiti in Pjanić) je velik plus (poleg plače) življenje v Barceloni. Je kar top destinacija. Jaz jivu razumem zakaj nočeta glih za vsak klub stran it. Sej, če me spomin ne vara Pjanić je tudi Tottenham zavrnil ko so ga hoteli ane? :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz pa pravim, da ga Juve lahko podpiše, če Pjanić dovolj zmanjša plačo, a ni tako?

 

No ali pa ne vem, da imajo tudi v Italiji kakšno neumno pravilo kot to v Španiji, da se ne sme registrirati x, če ne odpide y. Za kaj takega izven Španije še nisem slišal. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...