Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Piqueja bi obdržal

Buskec je pogosto med boljšimi igralci Španije, ni bil celo top igralec enga turnirja al lige al kaj že? Ampak v Brci bi res moral imeti vlogo rezervista, enostavno ni pravega kadra zanj.

Roberto je itak ena šema.

Alba pa... najbrž bi bolj prab prišel kaki ekipi, ki je bližje kompetitivnosti.

Povezava do prispevka

Lol no, kake bruke si delamo. Granada potrdila zanimanje za posojo Collada, a trdijo, da še niso nič podpisali, Barca je to že objavila. Saj na koncu bo verjetno vseeno šel tja, ampak res ne ve vem kaj delajo. 

 

 

 

 

Napoli nas napoka, Lazio verjetno prav tako, ostali so pa mogoče premagljivi. :D 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Čestitke za odlično kariero. :worship:

 

Sem bil skeptičen pred njegovim prihodom, sploh po odhodu Messija, zaradi katerega je verjetno sploh prišel, ampak ni dvoma, da bi zdrav Kun lahko bil zelo v pomoč trenutni ekipi. Žal mu ni bilo usojeno, je pa res boljše, da konča tako kot pa da bi se ponovila zgodba Eriksena ali še kaj hujšega na igrišču. No, vsaj gol na El Clasicu bo vpisal v statistiko. :)  Pa nekaj denarja za plače se bo sprostilo, da se bo lahko pripeljalo novega LDJ. :D 

 

Agent Adeyemija je baje rekel, da Barca sploh ni poslala uradne ponudbe Salzburgu. Je pa Karim sam pustil odprta vrata Barci v prihodnosti, a trenutno pač želi igrati v Nemčiji. Upam, da si je izpogajal kakšno dosegljivo klavzulo (podobno kot Haaland, čeprav nima Raiole za agenta, tako da verjetno težje) in se ga bo čez 2-3 leta lahko kupilo za kakšnih 75m, če bo stanje kluba boljše in se bo še rabilo igralca z njegovim profilom. 

 

Drugače se je pa Laporta včeraj v Torinu (kjer je bil na podelitvi Golden Boy za Pedrija) z Raiolo pogovarjal o Haalandu. Pri tem bo verjetno tudi ostalo. :D Povprašal je pa tudi o Mazraouiju, ki je bolj realna tarča, ker se mu pogodba z Ajaxom junija izteče in bi ga lahko podpisali, če se bo res prodalo Desta. Ne vem pa, če je res kak velik upgrade glede na njega.

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Navedek

 

Kün Aguero: “This conference is to let you know that we have decided to leave the world of football.”

 

Agüero: “It's a very hard time, it's the most difficult decision I've made in my life. It's a health issue, it's the best decision for me.”

 

Agüero: “The doctors told me that the best for me was to stop. I made the decision a week ago.”

 

Agüero: “I am proud and happy for my career, I have always dreamed of playing football. My dream was to play football. I never thought I would make it to Europe.”

 

Agüero: “I thank my family who have supported me from the start, and also my teammates who have helped me improve.”

 

Agüero: “I want to explain to you that I did everything possible to see if there was any hope, but there hasn't been much.”

 

Agüero: “I don't know what awaits me now. I know there's a lot of people that love me and want the best for me.”

 

Agüero: “Today, I leave with my head held high.”

 

Agüero: “I wish the best to all my teammates, because the truth is that they are very good teammates and they deserve the best.”

 

Agüero: “Since I arrived here everyone has treated me very well. I did not experience it elsewhere, they are very big fans, I have noticed it on the street... Young and old.”

 

Agüero: “Since I received the news, I have been in a difficult situation for two weeks. After the first medical exam, the doctors told me that it is very difficult to return to the stadiums.”
 

Agüero: “Once the days passed, I had hope but with a calm head I knew I couldn't go on.”

 

Agüero: “It happened now at the age of 33. Thank God it happened to me now and not before... I am very happy with my career.”

 

Agüero: “There are many moments in my career that I will never forget; The goal with Independiente against Racing when I was 16 years old. It was the first great goal I scored. With Atletico in the Europa League without forgetting my goal with City Queens Park Rangers.”

 

Agüero: “I will never forget my last goal, the one against Real Madrid, not bad, right?”
 

Agüero: “It's a positive thing that they found out about my illness now and not before. I'm happy that I enjoyed football and now I will enjoy other things because being a player is not easy. I will continue to be associated with football.”

 

Agüero: “I would like to be remembered as a player who represented an era but that is not for me to say.”

 

 

...

Povezava do prispevka

To bosta Quessoy in Weraziel bolj vedela, a plačo ima kar visoko pri Interju. Ne sicer tako kot jo je imel pri Unitedu, ampak sigurno je to primarni razlog, da se ga hočejo znebit. Če so te govorice o zamenjavi resnične je pa drugi verjetno ta, da je LDJ po profilu bolj podoben Džeku (po kvaliteti je kakšnih 10 razredov slabši). 

 

Je pa zaeenkrat Alexis samo ena od možnosti, ki se jih preučuje, ne pa prioriteta. Po mojem bo prišel samo, če se ne bomo uspeli zmenit s Cityjem za Ferrana, ki je še vedno največja želja Xavija. 

 

aja, meni je najbolj smešno (po drugi strani pa 10. žalostno), kako je Sevilla pustila Barci povsem proste roke, da naredi z Lukecom, kar hoče (ok, prodat ga ne moremo, ampak itak ga noben klub noče kupit :D). Čeprav je uradno še njihov igralec pa Monchi do poletja, ko se bo vrnil v Sevillo noče niti slišat zanj. :D Bi bilo pa tudi z njihovega vidika boljše, da gre nekam, kjer bo mogoče več igral in jim dvignil šanse, da se ga poleti znebijo kot pa da do konca sezone greje klop Barce. Čeprav po drugi strani glede na to, kako zanič je si z vsako minuto prebito na igrišču bolj niža ceno/interes in je najbrž boljše, da čim manj igra. :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 urami:

To bosta Quessoy in Weraziel bolj vedela, a plačo ima kar visoko pri Interju.

 

si že vse povedal. :)

 

plača je visoka, denarja ni, njegovega efekta pa roko na srce tudi ne vidiš kaj dosti (da ne uporabim kakšne druge besedne zveze).

 

klub nasplošno reže stroške na vseh ravneh, pa tudi malo se menja strategija. italjanskim igralcem (sploh mlajšim) se povečujejo pogodbe, tujcem pa praviloma znižujejo. še celo Sarmi so direktno povedali, da če želi ostat, bo igral za polovično plačo (tj 1,5mil/leto).

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Dogovor s Cityjem glede Ferrana naj bi bil blizu za 50+5m, kluba se še pogajata glede načina plačila. Zdaj je treba sprostiti plače, da lahko že januarja pride. Ena opcija je znebiti se Coutinha (klub naj bi se še pred Božičem sestal z njim in mu povedal, da nanj ne računajo) in Umtitija, druga pa podaljšanje z Dembelejem za nižjo plačo, prav tako bi znižali stroške amortizacije za to sezono za okrog 20m, če bi recimo podaljšal za tri leta.

 

S Kunom so se zmenili, da bo dobil do konca sezone izplačano del plače za to sezono (pač verjetno tega pol leta, ko je bil dejansko član ekipe). Njegova upokojitev bo tudi omogočila registracijo Alvesa. 

 

Argentinski mediji poročajo, da je Cavani zavrnil Boco, ker hoče v Barco na 1,5 letno pogodbo. Če bi ostal zdrav bi bil kvalitetno sigurno velika izboljšava na to, kar trenutno imamo, me pa skrbi, da bo na koncu izpadel kot še en star napadalec s težavami s poškodbami in ne bo pravega učinka od njega.

 

Pa Mika Marmol bo postopno priključen prvi ekipi, verjetno kot poceni zamenjava za Umtitija in Lengleta, hkrati lahko tudi LB pokriva, ker zgleda, da Xavi ne zaupa kaj preveč Baldeju. Ne vem, če bo že letos dobil kaj veliko priložnosti, razen v Copi, bolj verjetno, da bo treniral s prvo ekipo in še vedno redno igral za Barco B, potem bo pa poleti promoviran.

 

 

Povezava do prispevka

Načeloma ja, zagotovo pa takega ni v naslednji generaciji. Je par žalostno, da novo generacijo vodita Mbappe in Haaland, ki sta sicer super koristna ampak predvsem dolgočasna nabijalca statistike (v primerjavi z preteklimi najbolšimi seveda).

 

Se pa bojim, da je nogomet šel preveč v robotizacijo igralcev in ne bomo več gledali magije najboljših ala Messi in Maradona ampak bolj robote ala Haaland, CR7 v drugi polovici kariere itd. Mogoče se bo kdaj našel nekdo, ki bo podrl strelske rekorde ampak da bo toliko let najboljši strelec, asistent in dribler v enem pa kar dvomim. No verjetno so stari prdci govorili podobno ko se je upokojeval Maradona, sedaj smo pa mi na vrsti za to. :D

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...