Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

tomazek reče Dne, 4. 8. 2023 at 18:43:

Tako, ja... Jaz imam bolj prefinjen okus tako pri hrani, kot pri igrah in ne poberem vsakega sranja bi se reklo po domače :D Sem kulinarično-igričaraki gurman. 

 

Vem, da obujam staro debato, ampak ker me še vedno čaka tekst, ki ga moram nakucat, sem seveda naredil najbolj logično stvar in šel ((ponovno)) prečekirat AA-A release tega leta, kaj bi bilo zanimivo zame (nekatere sem kot rečeno že igral): 

 

Fire Emblem Engage
Hi-Fi Rush
Dead Space
Metroid Prime Remastered
Hogwarts Legacy
Horizon Call of the Mountain
Tchia
Resident Evil 4 Remake 
SEASON: A letter to the future
Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp
Star Wars Jedi: Survivor
Darkest Dungeon II
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
System Shock
Amnesia: The Bunker
Layers of Fear
Aliens: Dark Descent
Final Fantasy XVI
Jagged Allience 3
Pikmin 4

 

20 iger, pa sem gledal samo mid to big budget ali pa res mainstream indijance, nekih manj znanih (ki so pogosto najkvalitetnejši) sploh nisem čekiral. Pa s tem, da sem tudi določene heavy hitterje ala Street Fighter 6 in Diablo 4 dal proč, ker ne igram online only oziroma mainly multiplayer iger. Jaz imam čisto drugačen problem, pač preveč iger za moja zanimanja :D

 

Pa res nisem človek, ki bi vse igral, online-only iger s principa ne igram, isto ne igram MP-ja

 

Sicer pa sem zdaj itak na polno v branju, pet knjig sem v enem tednu prebral hehe. Tudi dve mainstream, sem si že dolgo želel. Ena je Jo Nesbo: Netopir, ker sem želel eno detektivko, pa to je skos dobivalo dobre ocene. OMG kere hardcore smeti, a to je kao dober krimič??? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Dredge si pozabil, al to je premejhn budget

 

Dredge mi je bil tam ene 6/10, nisem preveč užival :( . Žal, ker mi je bila sicer ideja ful všeč, pa tudi gameplay loop prvo uro ali dve

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Hernire ha tale Jo Nesbo je najslabša v celi sagi, pa tudi prva, se mi zdi. Od njega sem nazadnje Snowmana prebral. Kul u izi krimič, bil je tudi failed poskus adaptacije v film.

 

Kar se pa igric tiče, tole bi jaz sprobal, pa nisem še:

 

Jedi Survivor

Dead Space R (tega bom ziher)

A Plague tale Requiem (zdi se mi, kot da je cel svet letel mimo te igre)

Sifu (bom)

Signalis

 

Sicer ne vem kdaj, ker kmalu bo Armored Core, Lords of the Fallen, Atlas Fallen...

 

Povezava do prispevka

vsaj dve iz tvojega seznama sta absolutni petardi od špilov (Sifu in Dead Space R), vrhunska roba. V Sifuju boš dobival tako po pički kot da si včeraj prvič prijel za joypad, v Dead Space R boš pa 20 ur vreščal od groze in neprestanega horror suspenza (OBVEZNO daj na hard).

 

In se žal strinjam s Čamirjem okrog Dredga, meni je bil zelo povprečen špil. S tem da ima retail release, kar mu takoj pri meni dvigne copium oceno :D Moram nekje sprobat še Cult of the Lamb, ki mi tudi izgleda tak zelo fake dober špil (in SPET ima dejanski retail release, valda, zakaj bi imel BG 3 al pa Rogue Legacy 2 al pa Amnesia the Bunker al pa System Shock R al pa Hi Fi Rush retail release če ga ni treba)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@darksaga: Diablo 3. Resno, NOR špil za couch coop. Malo je gory na momente, pač vsake toliko časa je kdo napičen na kol al pa gori na garmadi, ampak sej je v resnici tudi RL lajf tak. Pa art style je tak bolj World of Warcraft, ni preveč realističen. Mogoče poglej kak video pa presodi, če je OK. Izkušnja je vsekakor absolutno nora, meni bi se pri 10ih letih sfukal od sreče, če bi lahko kaj takega igral.

 

Čamir, ne mislim nabaviti Dead Cells GOTY edition, seveda ne :D Če kaj, si bom nekoč naredil celotno gnusmarin retail kolekcijo za Switch, ampak ja, tisto bo verjetno vsaj kake 2 jurja zaradi vseh ultra rare izdaj. Tko da upam, da se tega ne lotim :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Čamir, ne mislim nabaviti Dead Cells GOTY edition, seveda ne :D Če kaj, si bom nekoč naredil celotno gnusmarin retail kolekcijo za Switch, ampak ja, tisto bo verjetno vsaj kake 2 jurja zaradi vseh ultra rare izdaj. Tko da upam, da se tega ne lotim :D 

 

Pol pa še Nintendo izda Switch 2 brez backward compabilityja in je to to v lajfu :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 8 minutami:

A so kakšna priporočila za coop (2 igralca - PC) ali multiplayer zame in (10 let) hčerko.

Nekaj v stilu   It takes  two?

Sackboy mogoče? Ni ravno na nivoju It takes two sicer..:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 9 minutami:

A so kakšna priporočila za coop (2 igralca - PC) ali multiplayer zame in (10 let) hčerko.

 

A mora bit nujno CO-OP ali je lahko grupno nažiganje SP igračke? Za 10-letnice je top Alba: Wildlife Adventure, mladinska igra o tem, da prideš na otok k babici in dedku preživljat poletje. Pol pa fotografiraš živali po mini open world otoku in delaš preproste queste.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

ma ja ne podcenjevat 10 letnih mulcev haha :D Jaz sem bil 10 let star leta 1993 in smo takrat igrali:

- Doom (tega nismo upali brez starejših bratov ali bratrancev zraven - preveč grozna igrica :D),

- Mortal Kombat aka do takrat jebeno najbolj nasilen špil ever,

- Mad Max Hit the Road (noben ni prišel nikamor, ker nismo znali dovolj dobro angleško),

- Alladin (svinjsko zahojen, ampak res hud platformer)

- Cool Spot (2D platformna PC legenda)

- Prince of Persia 2

 

Tko tak miks "mladinskih" igric in naravnost mesarsko brutalnih špilov. Pa smo čist normalni.

 

Zdaj grem pa naprej stalkat sosedo z daljnogledom, potem pa pogledat, če se je v past ujela kaka veverica

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Aleluja, včeraj fental Ganondorfa, števci side questov so 48/60 in 69/139 in sem sam....nope. Imam narejene vse shrine-e, najdene vse lightroote, champion's leather na max, depths armor na max... I am good :D  Mogoče me še kdaj prime, da malo skočim v igro kakšen kvest končat, ampak načeloma je to to :D  Imam pa slabih 140 ur v špilu pomoje. V glavnem, danes na vlaku sem začel igrati Metroid Prime Remastered.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 39 minutami:

- Mad Max Hit the Road (noben ni prišel nikamor, ker nismo znali dovolj dobro angleško),

Hehe, best typo ever :) Sam and Max si najbrž mislil?

Drugač pa 
Aladdin in Cool Spot... kakšen blast from the past. Lepi spomini.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

itak itak, Lucasarts pustolovščino z legendarnima detektivoma :) 

 

pa lepo da še kdo pozna Cool Spot :D 

 

 

jebomater kako je bil to meni takrat nenormalno zahojen špil

 

 

da tega gnoja smrdljivega niti ne omenjam :D 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Btw, najverjetneje si igral Mega Drive verzijo Aladdina, ker ta je bila portana na PC-je. SNES verzija, na videu zgoraj, je bila precej drugačna. Načekiraj na YT, me res zanima, a si igral Mega Drive verzijo kot ostali siromaki iz Rupetine, ali si dejansko nekje prišel do elitne "fotr privat zdravnik" SNES verzije

Povezava do prispevka

hahaha leta 1993 pa z mamo samohranilko, kakšen SNES človek božji, že to da sem imel takrat comp so šli vsi prihranki pa rojstni dnevi pa božički pa vse :D 

 

Takrat smo bli res faking poor, per capita smo imeli 10K, zdej ga imamo pa 30K. Za primerjavo, Avstrijci so ga imeli 30K (količnik 3), zdaj ga imajo pa 52K (količnik 1.7). 

Povezava do prispevka

moja zdele igra Alladina na emulatorju in jo je tok razpizdil da na vsake neki cajta save scuma :D

 

pol sem ji rekel, da naj že dokonča Hogwarts Legacy in Bloodborne, ker bi rad igral vsaj eno izmed teh dveh (Hogwarts Legacy še nisem sploh)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

moja zdele igra Alladina na emulatorju in jo je tok razpizdil da na vsake neki cajta save scuma :D

 
 
 

Jaz ga brez save scumanja do nekje zadnje tretjine. Pokrade me un level, kjer bežiš pred skalo. Nazadnje sem par let nazaj igral za nostalgijo in sem tam pokuril vsa življenja. Po tej kotaleči se skali je v igrici itak samo še un dream-like level z zajebanim platformanjem in finalni castle s final bossom

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

njej je dopizdil k sploh ni vedla da lahko ledbiš v temu špilu in je zaradi tega pobrala manj tistih kristalov, potem pa je pri letenju pred lavo imela samo en lajf, tko da je save scummala od tam naprej

 

jaz sem ji rekel,  da bi komot lah šla kako Zeldo igrat al pa Mariota, k vem da so ji take igre všeč, ampak ne, gremo Aladdina ker je lepa igrica :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

pa lepo da še kdo pozna Cool Spot :D 

da tega gnoja smrdljivega niti ne omenjam :D 

 

Cool Spot smo ful igrali. Bila je namreč ena redkih ploščad na PC-ju, ki je takrat krožila naokoli. Preigral ga pa nisem nikoli.

Aladdin je pa itak zaslužen, da sem opustil kariero igralca ploščad, in raje ostal pri avanturah in rpg-jih. Sem pa obrnil Prehistorik. :mafija:  Zdajle vidim, da je celo na steamu. U, tole se pa gotovo naloži ob priliki.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...