Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 9 minutami:

A dejansko si igral Bloodborne? Nikoli nisi omenjal, a ti ni bila všeč? 


Super igra, itak. Sem preigral, valda, ampak nisem nikoli omenjal, ker pač ni moj top "stil" igre, ali kako naj drugače povem...  Jaz sem pač tisti oldschool jebiveterski avanturist v point & click igricah. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:


Super igra, itak. Sem preigral, ampak nisem nikoli omenjal ker pač ni moj top "stil". Jaz sem pač oldschool avanturist v point & click igricah. 

 

Točno zato sem se čudil. Niti malo ti ne bi pripisal te igre, še manj pa, da bi jo obrnil.

 

Ej, trudim se v Pentimet vsak dan malo, ampak žal ne vem, če bo šlo. Meni je to veliko preveč branja in nič ostalega. Tudi nobenih voicov, samo pisana beseda in enaka glasba v ozadju. Pizda, prvi dan grem na grad na delovno mesto in sem probal govoriti s vsemi vmes in je to toliko nekih karakterjev, da sem si glih od enega ime zapolnil, pa praktično nič kaj sem s kom sploh govoril :D

uredilo bitje tomazek
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Točno zato sem se čudil. Niti malo ti ne bi pripisal te igre, še manj pa, da bi jo obrnil.

 

Ej, trudim se v Pentimet vsak dan malo, ampak žal ne vem, če bo šlo. Meni je to veliko preveč branja in nič ostalega. Tudi nobenih voicov, samo pisana beseda in enaka glasba v ozadju. Pizda, prvi dan grem na grad na delovno mesto in sem probal govoriti s vsemi vmes in je to toliko nekih karakterjev, da sem si glih od enega ime zapolnil, pa praktično nič kaj sem s kom sploh govoril :D


Ma, preigral sem miljon vseh možnih iger. 

Glede Pentiment pa: zanimivo, da ti ne sede. Meni je ena najboljših avanturc zadnjih par let. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Glede Pentiment pa: zanimivo, da ti ne sede. Meni je ena najboljših avanturc zadnjih par let. 

 

Pa ziher bi me moral bolj poznati, če pa sem tukaj že nek "meme" kako skipam dialoge v vseh možnih igrah in potem si mi ponudil ravno igro, ki je v bistvu sam dialog :D Nobenega inventarja, reševanja ugank, akcije...

Povezava do prispevka

Dost BB za dons, ce ne od adrenalina ne bom mogu spat :D

 

Najprej hvala za vse tipse in komentarje, mi je ze zdavnaj zmanjkalo rack. 

 

Vzel sem saw cleaver in pistolo, cleaver sem ze enkrat upgrejdal in si kupil boljse obleke. Ravno sem odprl bliznjico mimo volkodlakov, hvala @Galko :D

 

Moji prvi dve From urici sta bli carski. Se se spoznavam s sistemi in mehanikami, pocasi dojemam bullet parryje, dodganje ipd. Vsekakor hudo, jutri dalje. Se se oglasim, ko bom mel malo vec pod pasom.

  • Račka +1 8
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 13 minutami:

Ampak v BB je res mega parryjat s pištolco

Sej ene parkrat mi je ratalo, ampak premalokrat, da bi mi blo varno tko igrat :D

 

Uglavnem tudi brez tega je izkušnja top, bom moral v naslednjem skozihodu spet probat se naučit

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Kje si pa to pobral?

Sicer nisem nikoli igral saw cleaverja, sam men je bilo s sekiro čisto kul.

 

ke_kit reče pred 1 uro:

Kolikor sem jaz razumel je prednost Saw Cleaverja v tem, da dela večji damage proti beastom. Tole bi prav moral malo potestirati.

Konsenz je, da je čisto vsako oržje viable in je zgolj stvar osebnega okusa, kaj je bolj eizbrati. Jaz sem vedno bil pristaš težjih orožij, pa mi je bila sekira res nobrainer izbira pri BB.

Tako ja. Saw cleaver je serrated wpn in dela vec dmg  proti beastom (20 posto), nekatera druga orozja(righteous) pa vec  proti t.i. kin (vesoljci, kace) 

tomazek reče pred 1 uro:

Jaz sem ga 2x v letu in pol... Pa me zdaj spet drzi, da grem. Itak sem mel namen probat s palco al pa arcane build... Je sploh kdo igral arcane? Jebe me, da sploh ne vem kak bi se lotil takega bulda. 

Za arcane najvec skill pointov vlagas v arcane pol pa uporabljas spelle oz hunter tools k za use trosijo tvoje bullete, katere se pa da super nafarmat v prvem lvlu tko da jih mas res zmeri dost plus uporabljas se blood bullets

Za wpn je pa najboljsi Ludwig Holy k je dostopen skor na zacetku igre pa se na +10 se scala A

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Sej ene parkrat mi je ratalo, ampak premalokrat, da bi mi blo varno tko igrat :D

 

Uglavnem tudi brez tega je izkušnja top, bom moral v naslednjem skozihodu spet probat se naučit

a si poskusu augur of ebrietas? Ubistvu nek parry spell ki ga lahko imaš tudi na 2 handed weaponu. 

Povezava do prispevka

Sellsword twinblades, sharp scalling enih 45 dex pa lightning buff

L1 spam pa samo ides :D

glass cannon sam se bossi dobesedno topijo

Edin Friede

Ona mi je pa jebala mater s tistim 3. phaseom da sem preklel vse po vrsti 

Vučko3 reče pred 41 minutami:

Če smo že spet pri Fromu, 2 dni nazaj, torej v soboto zjutraj sem ob 06:00 sedel na klopi na Pohorju, pil kavo in guglal best strength/faith elden ring build...

Sem pred parimi dnevi prvic zacel igrat

Sicer sam ene pol irce tok da.me je un vitez k patruljira na konju na crevca napicu ampak dost sm vidu :D mi pa enostavno manjka casa za igrat, ze vidum da bom spilal tam nekje do maja :)

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 minutami:

Fishing village vodnjak brez cheesa je meni najtežji moment v FROM igrah, brez dileme.

 

+1, meni tud. Po tistem sranju prov en mesec nisem jedel sušija iz protesta. Kurčevi japonci ej, a je res treba povsod promovirat kok imajo OP morsko hrano

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...